Squadding opens for approved competitors April 24, 2022, 8 a.m., and closes April 15, 2023, 1 a.m..
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
1 Jamie Duikersloot | Open | None | Unclassified | - | NLD |
4 Leon Duikersloot | Standard | None | Unclassified | s.c. LBW | NLD |
21 Jan Pronk | Open | Super Senior | Unclassified | s.c. LBW | NLD |
32 Jeroen Berkepeis | Production | None | Unclassified | s.c. LBW | NLD |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
6 Wilbert Kieboom | Open | Super Senior | Unclassified | NABV | NLD |
7 Ingemar Bouwhuis | Standard | None | Unclassified | Bunker 501 | NLD |
22 Wilbert Kieboom | Open | Senior | Unclassified | NABV, t Trefpunt Poortugaal | NLD |
29 Hans Wigger | Production | Super Senior | Unclassified | Bunker-501 | NLD |
33 Gerhard Oude Voshaar | Production Optics | Senior | Unclassified | bunker 501 | NLD |
34 Rick Kunkels | Open | None | Unclassified | Team RHINO | NLD |
35 zaid al korany | Production Optics | Junior | Unclassified | Bunker 501 | NLD |
36 Andre Hartelman | Open | Super Senior | Unclassified | Bunker 501 | NLD |
37 Charissah Schilder | Open | Lady | Unclassified | Bunker 501 | NLD |
39 Jolanda Wigger | Open | Lady | Unclassified | Bunker 501 | NLD |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
2 Ning Yang | Standard | None | Unclassified | - | NLD |
3 Jan-Maarten Van Osch | Open | None | Unclassified | SV Langedijk | NLD |
15 Don De Rooij | Production | Senior | A | SV Langedijk | NLD |
16 Fred Jansen | Open | Super Senior | Unclassified | - | NLD |
17 Caspar Wingelaar | Production Optics | None | Unclassified | SV Monster | NLD |
18 Fred Mangé | Open | Super Senior | Unclassified | SV. Westerpark | NLD |
19 Chi Hong Ho | Open | Senior | Unclassified | - | NLD |
20 Ronald De Hoog | Open | Senior | Unclassified | - | NLD |
25 Armand Van Wijngaarden | Open | None | Unclassified | - | NLD |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
26 Rene Bötel | Custom | None | Unclassified | GPSC NRW | DEU |
27 Ulf Boetel | Custom | None | Unclassified | GPSC NRW | DEU |
28 Thomas Van De Graaf | Standard | None | Unclassified | - | USA |
30 Oliver Matußek | Production | None | Unclassified | AIPSC Team Niederrhein | DEU |
31 Ronald Gagesteijn | Open | Super Senior | Unclassified | - | USA |
40 Daniel Fischer | Production | None | Unclassified | AIPSC Team Niderrhein | DEU |