Squadding opens for approved competitors Jan. 1, 2023, 8 a.m., and closes July 21, 2023, 1 a.m..
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
1 Jamie Duikersloot | Open | None | Unclassified | - | NLD |
5 Jan Pronk | Open | Super Senior | Unclassified | s.c. LBW | NLD |
8 Luuk Van Hulten | Open | None | Unclassified | NABV Promo | NLD |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
2 Ning Yang | Standard | None | Unclassified | - | NLD |
3 Caspar Wingelaar | Production Optics | None | Unclassified | SV Monster | NLD |
10 Wai Lam | Standard | None | Unclassified | Alpha Maniacs (s.v. Alphen) | NLD |
13 Jan-Maarten Van Osch | Open | None | Unclassified | SV Langedijk | NLD |
15 David Meuken | Production Optics | None | Unclassified | TITAN Power Shooting team | NLD |
16 Fred Mangé | Open | Super Senior | Unclassified | SV. Westerpark | NLD |
17 Theo Van Betuw | Production | Super Senior | Unclassified | - | NLD |
18 Fred Jansen | Custom | Super Senior | Unclassified | - | NLD |
19 Thomas Van De Graaf | Standard | None | Unclassified | - | USA |
21 Ronald Gagesteijn | Open | Super Senior | Unclassified | - | NLD |
22 Chi Hong Ho | Open | Senior | Unclassified | - | NLD |
24 Djalmar Vos | Custom | None | Unclassified | - | NLD |
26 Don De Rooij | Production | Senior | A | SV Langedijk | NLD |
30 Rick Kunkels | Open | None | Unclassified | Team RHINO | NLD |
35 Jaap Pronk | Standard | None | Unclassified | - | NLD |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
9 Ingemar Bouwhuis | Standard | None | Unclassified | Bunker 501 | NLD |
23 Arend Gierveld | Standard | None | Unclassified | - | NLD |
27 Gerhard Oude Voshaar | Production Optics | Senior | Unclassified | bunker 501 | NLD |
33 Andre Hartelman | Open | Super Senior | Unclassified | Bunker 501 | NLD |
39 Hans Wigger | Production | Super Senior | Unclassified | Bunker-501 | NLD |
40 Jolanda Wigger | Open | Lady | Unclassified | Bunker 501 | NLD |
41 Charissah Schilder | Open | Lady | Unclassified | Bunker 501 | NLD |
43 zaid al korany | Production Optics | Junior | Unclassified | Bunker 501 | NLD |
44 Peter Prins | Open | None | Unclassified | - | NLD |
45 G Beekman | Open | None | Unclassified | NABB | NLD |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
6 Peter Steinhorst | Classic | Super Senior | Unclassified | AIPSC Team Niederrhein | DEU |
7 Uwe Salenga | Open | Senior | Unclassified | AIPSC Team Niederrhein | DEU |
14 Alexis Kauth | Production Optics | None | Unclassified | AIPSC Team Niederrhein | DEU |
20 Oliver Matußek | Production | None | Unclassified | AIPSC Team Niederrhein | DEU |
28 Ulf Boetel | Custom | None | Unclassified | GPSC NRW | DEU |
32 Yasin Yasar | Production | None | Unclassified | Schützenverein Langenfeld 1834 e.V. | DEU |
34 Emily Linder | Standard | None | Unclassified | - | DEU |
38 Adrian T. Kubitza / Kubica | Production | None | Unclassified | - | DEU |
42 Daniel Fischer | Production | None | Unclassified | AIPSC Team Niederrhein | DEU |