Squads

Squadding is open for approved competitors. 1 competitors have not selected squad

Squad 1

#Registered
10
#Max
13
Registration
anyone
Information
---
Comment
Tirsdagsskyting. Med oppmøte senest 17:45 og rydding og rengjøring etterpå.
1 Anders Røine
Division
Production-
Category
None
Classification
D
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
8 Kevin Denton
Club
Okts
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
14 Trond Løkke
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
21 Alexander Bull
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
27 Marianne Barbo
Club
SSL Oslo
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
OKTS
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 2

#Registered
11
#Max
13
Registration
anyone
Information
---
Comment
Tirsdagsskyting. Med oppmøte senest 17:45 og rydding og rengjøring etterpå.
11 Sohel Elbarkani
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
36 Anthony Golding
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
37 Richart Larsen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
45 Marius Gålås
Club
OKTS
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
46 Lars Hjelmeseth
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
52 Tore Haugli
Division
Standard+
Category
None
Classification
B
Region
NOR
53 Olav Delphin
Club
OKTS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
54 Per Vangsnes
Club
SSL
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
C
Region
NOR
Club
OKTS
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
B
Region
NOR

Squad 3

#Registered
11
#Max
13
Registration
anyone
Information
---
Comment
Tirsdagsskyting. Med oppmøte senest 17:45 og rydding og rengjøring etterpå.
13 Jim Rune Nilsen
Club
OKTS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
17 Torgeir Rui
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
A
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
28 Geir Herdal
Division
Production-
Category
Senior
Classification
B
Region
NOR
30 Anders Nerheim
Division
Open+
Category
None
Classification
Master
Region
NOR
Club
OKTS
Division
Open+
Category
None
Classification
A
Region
NOR
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
43 Petter Haaland
Club
OKTS
Division
Classic+
Category
None
Classification
C
Region
NOR

Squad 4

#Registered
5
#Max
13
Registration
anyone
Information
---
Comment
Mandagsskyting, oppmøte fra 16:00 med bygging fram til skyting starter kl 18:00.
12 Magnus Aasehaug
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
42 Aksel Gresvig
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Okts
Division
Production-
Category
None
Classification
Master
Region
NOR
59 Roy Thorud
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
60 Patrick King
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 6

#Registered
6
#Max
13
Registration
anyone
Information
---
Comment
Mandagsskyting, oppmøte fra 16:00 med bygging fram til skyting starter kl 18:00.
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
7 Per Dalén
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
16 Eindride Stien
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
44 Jon Regbo
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
62 Rune Sandkvist
Division
Production-
Category
None
Classification
D
Region
NOR