Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
12 Denis Supica | Production- | None | Unclassified | ASC e.V. | DEU |
15 Falko ten Bosch | Production- | None | Unclassified | ASC e.V. Bonn | DEU |
34 Georg Schumacher | Standard- | None | Unclassified | IPSC Team Rheinberg | DEU |
36 Stefan Rims | Classic- | None | Unclassified | Schützenverein Netphen e.v.1927 | DEU |
37 Harold Ferreria | Standard- | None | Unclassified | USSCI-PPSA-BDS | DEU |
41 Daniel-Basilio Ferreria | Rimfire Standard- | None | Unclassified | USSCI-PPSA-BDS | DEU |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
20 Michael Enkel | Production Optics- | None | Unclassified | QnD | DEU |
21 Florian Breidenbach | Standard+ | None | Unclassified | QnD | DEU |
24 Guido Wolfgang Minelli | Production- | None | Unclassified | OSSV1987 | DEU |
25 Ute Minelli | Production- | Lady | Unclassified | OSSV 1987 | DEU |
28 Tim Wenzelmann | Open- | None | Unclassified | SV Struthütten | DEU |
29 Kai Schäfer | Classic- | None | Unclassified | Team Dynasty | DEU |
31 Hesmer Erik | Classic- | Senior | D | - | DEU |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
14 Ralf Kroß | Production- | None | Unclassified | STWW- IPSC | DEU |
17 Lothar Pohl | Production- | Senior | Unclassified | SG Pfaffendorf 1898 ev | DEU |
22 Andreas Zimmermann | Standard- | Senior | Unclassified | SV Grindel | DEU |
23 Gerold Krämer | Standard+ | Super Senior | Unclassified | STWW- IPSC | DEU |
26 Peter Salz | Production- | None | Unclassified | STWW- IPSC | DEU |
27 Stefan Wingert | Standard+ | None | Unclassified | - | DEU |
38 Frank Nöcker | Standard- | None | Unclassified | Isenberger Sportschützen e.V. | DEU |
39 Markus Heine | Standard- | None | Unclassified | Action Shooting e.V. | DEU |
40 Sandra Mützenich-Heine | Production- | Lady | Unclassified | Action Shooting e.V. | DEU |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
1 Simon Tendick | Standard- | None | Unclassified | Grindel | DEU |
2 Sebastian Czichy | Standard- | None | Unclassified | Grindel | DEU |
3 Anton Gramatkin | Standard- | None | Unclassified | Grindel | DEU |
4 David Halbe | Production- | None | Unclassified | Grindel | DEU |
5 Sebastian Schumann | Standard+ | None | Unclassified | Grindel | DEU |
6 Jacqueline Schreiber | Standard- | Lady | Unclassified | Grindel | DEU |
7 Michael Wagener | Production- | None | Unclassified | - | DEU |
8 Christian Weber | Production- | None | Unclassified | Grindel | DEU |
9 Michael Latsch | Production Optics- | None | Unclassified | Grindel | DEU |
10 Andre Hagemeister | Standard- | None | Unclassified | SSV Finnentrop-Bamenohl | DEU |
32 Marco Schröder | Standard- | None | Unclassified | SSV Finnentrop-Bamenohl | DEU |