Squadding opens for approved competitors Jan. 1, 2019, 9 a.m., and closes Feb. 25, 2019, 5 p.m..
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
3 Elliot Lee | Production | None | Unclassified | - | GBR |
5 George Hume | Open | Senior | Unclassified | - | GBR |
9 Alexander Mikhailov | Standard | Senior | Unclassified | DTPSC | GBR |
10 Sasha Mikhailov | Standard | Junior | Unclassified | DTPSC | GBR |
39 Kaloian Georgiev | Production | None | Unclassified | - | BGR |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
7 Chris Ho | Open | None | A | Impact | GBR |
8 John Thompson | Open | None | Unclassified | XPSC | GBR |
11 Richard Nutter | Standard | None | Unclassified | Impact | GBR |
12 Alasdair Mustard | Standard | None | Grand Master | Impact | GBR |
16 Kenny Lam | Open | None | Unclassified | Grange Practical shooting | GBR |
18 Tim Wyborn | Open | Senior | Master | XPSC | GBR |
20 Adam Mcbain | Standard | None | Unclassified | XPSC | GBR |
22 Aryan Alipour | Standard | None | A | XPSC | GBR |
23 Paul Wyborn | Standard | Junior | Grand Master | XPSC | GBR |
32 Matthew Wyborn | Open | None | Grand Master | XPSC | GBR |
40 Marshall Dalton | Standard | Junior | Unclassified | XPSC | GBR |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
13 Jo Lucas | Standard | Lady | Unclassified | Grange Practical Shooting | GBR |
15 Ronnie Graham | Standard | Super Senior | Unclassified | TDRPC | GBR |
17 Alex Cox | Standard | None | Unclassified | Grange Practical Shooting | GBR |
19 Darryl Cleevely | Standard | Senior | Unclassified | Double tap psc | GBR |
21 Dave Rossiter | Standard | Super Senior | Unclassified | double tap | GBR |
24 Mario Chan | Standard | None | Unclassified | EBSC/ WPPC | GBR |
28 David J Ashcroft | Open | None | Unclassified | Ham and Petersham | GBR |
37 Tom Park | Standard | None | Unclassified | GPS | GBR |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
1 Milan Koria | Production | Senior | Unclassified | TPC | GBR |
2 Andy Williams | Classic | None | Unclassified | DTPSC | GBR |
4 Paul Van Den Bosch | Open | Super Senior | Unclassified | WPPC | GBR |
6 Stephen Birtwhistle | Standard | Super Senior | Unclassified | tameside pistol club | GBR |
25 Kevin Strowger | Standard | Senior | A | CSAC | GBR |
26 Vanessa Duffy | Standard | Lady | Unclassified | The Blue Team | GBR |
30 Robert Ramsay | Standard | Junior | Unclassified | CSAC | GBR |
31 Andy Ramsay | Open | None | Unclassified | CSAC | GBR |
34 Peter Savage | Standard | Super Senior | Unclassified | NHRPC | GBR |