Squadding opens for approved competitors Jan. 10, 2019, 7 p.m., and closes Jan. 23, 2019, noon.
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
23 Stian Kristoffersen | Production- | None | Unclassified | HPI | NOR |
24 Sondre Tangen | Production- | None | Unclassified | HPI | NOR |
26 Nils Knut Lindbo | Standard- | Senior | Unclassified | HPI | NOR |
27 Jon Richard Røine | Standard+ | None | Unclassified | HPI | NOR |
35 Arve Løkamoen | Open+ | None | C | NPK | NOR |
36 Christoffer Løkamoen | Open+ | None | Unclassified | Hopk | NOR |
38 Eivind Lundgård | Standard- | None | Unclassified | KSS | NOR |
46 Sveinung Hegna | Open+ | None | Unclassified | NPK | NOR |
48 Martin Eckholdt-Karlsen | Standard- | None | Unclassified | Notodden Pistolklubb | NOR |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
9 Bjørn-Inge Storstein | Production- | None | Unclassified | RPK | NOR |
10 Kristoffer Grannas | Production- | None | Unclassified | RPK | NOR |
12 Geir Kaspersen | Production- | None | Unclassified | RPK | NOR |
30 Tomas Huseby | Standard+ | None | Unclassified | ASK | NOR |
31 Kim-Ove Ellingsen | Revolver- | None | Master | ASK | NOR |
32 Trond Evensen | Production- | None | Unclassified | LOP | NOR |
33 Terje Andersen | Production- | None | B | LOP | NOR |
39 Lukas Cernusak | Production- | Junior | Unclassified | Asker skyteklubb | NOR |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
6 André Holt | Production- | None | Unclassified | MPK | NOR |
7 Andreas Kjøniksen | Production- | None | Unclassified | MPK | NOR |
17 Jon Szulist | Open+ | None | Unclassified | MPK | NOR |
18 Tor Erik Mikalsen | Open+ | None | Unclassified | MPK | NOR |
19 Frøydis Adamson | Production- | Lady | Unclassified | MPK | NOR |
34 Rino olsen | Production- | None | A | MPK | NOR |
44 Øivind Johnsen | Open+ | Senior | B | MPK | NOR |
49 Odd Strengenes | Production- | Senior | Grand Master | HPS | NOR |
50 Hans Petter Kvarsnes | Production- | None | Unclassified | HPS | NOR |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
20 Per Arild Gulichsen | Production Optics- | None | Unclassified | råde Pistollag | NOR |
21 Marius Torgersen | Standard- | None | Unclassified | NOP | NOR |
22 Sunniva Gaasemyr | Production- | Lady | Unclassified | NOP | NOR |
25 Stephan Schwarzer | Classic- | None | Unclassified | Lågen Sportsskyttere | NOR |
28 Willy Larsen | Production Optics- | None | Unclassified | råde pistollag | NOR |
41 Aleks Egeland | Production- | None | Unclassified | okts | NOR |
42 Andrew Ward | Production- | Senior | Unclassified | HPS | NOR |
45 Henrik Thomassen | Open- | None | Unclassified | HPI | NOR |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
1 Jonathan Kennedy | Standard- | None | Unclassified | RPK | NOR |
4 Per Jakobsen | Open+ | None | Unclassified | RPK | NOR |
5 Roar Hop | Open+ | None | B | RPK | NOR |
14 Gunnar Bjånes | Production Optics- | Senior | Unclassified | RPK | NOR |
37 Frank Sandås | Open+ | None | Grand Master | OKTS | NOR |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
2 Anders Gunbjornsen | Production- | Super Senior | C | RPK | NOR |
3 Kjell-Harry Edvardsen | Open+ | None | Unclassified | RPK | NOR |
11 Nils Oddvar Midtun | Production- | None | Unclassified | RPK | NOR |
13 Magnus Mørk | Standard- | None | Unclassified | RPK | NOR |
40 Richard Aaserud | Production- | None | Unclassified | RPK | NOR |
43 Arne Fines | Production- | None | D | RPK | NOR |