Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
11 Dimitri Jakobi | Standard- | None | Unclassified | - | DEU |
12 Ute Minelli | Production- | Lady | Unclassified | BA | DEU |
13 Guido Wolfgang Minelli | Production- | None | Unclassified | BA | DEU |
14 Andreas Raabe | Standard- | None | Unclassified | SSF Lennestadt | DEU |
15 Joachim Neu | Standard- | None | Unclassified | SSF Lennestadt e. V. | DEU |
24 Christoph Mundorf | Production- | Senior | Unclassified | BA | DEU |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
16 Christian Gramann | Standard- | Senior | Unclassified | SSF-lennestadt | DEU |
17 Jonathan Balschun | Standard- | None | Unclassified | - | DEU |
23 Dirk Kretschmer | Standard- | None | Unclassified | SSF Lennestadt | DEU |
25 Ruediger Wied | Production- | None | Unclassified | SSF Lennestadt | DEU |
27 Dietmar Dobbener | Open- | Senior | Unclassified | SSF Lennestadt | DEU |
29 Jörn Cremer | Standard- | None | Unclassified | SSF | DEU |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
26 Hans Ley | Production- | Senior | Unclassified | - | DEU |
30 Harald Wittke | Production- | Senior | Unclassified | - | DEU |
32 Dieter Neu | Standard- | Senior | Unclassified | SSF-Lennestadt e.V. | DEU |
34 Jörg Helmbrecht | Production- | Senior | Unclassified | ASC e.V. | DEU |
35 Sven Biermann | Production- | None | Unclassified | Schützenrotte NRW MMXV | DEU |
39 Ralf Kroß | Production- | None | Unclassified | - | DEU |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
19 Ernst Langerbein | Standard- | Senior | Unclassified | Fantastic4Shooting Club | DEU |
20 Carsten Pfaller | Standard- | None | Unclassified | - | DEU |
21 Tim Theisinger | Standard- | None | Unclassified | - | DEU |
22 Sandor Szalay | Standard- | None | Unclassified | SSV Finnentrop-Balmenohl | DEU |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
18 Lars Banning | Open- | None | Unclassified | SSV Rhein-Ruhr | DEU |
28 Roman Thomas | Open+ | Senior | Unclassified | SSV Rhein Ruhr | DEU |
31 Andreas Fussenecker | Classic- | None | B | SSV Gelderland | DEU |
33 Bert Teunissen | Production Optics- | Senior | Unclassified | SSV Gelderland | DEU |
37 Frank Haak | Classic- | None | Unclassified | SSV Gelderland | DEU |
40 Andre Habets | Production Optics- | None | Unclassified | - | DEU |
Competitor | Division | Category | Classification | Club | Region |
---|---|---|---|---|---|
1 Simon Tendick | Standard+ | None | Unclassified | Grindel | DEU |
2 Sebastian Czichy | Standard+ | None | Unclassified | Grindel | DEU |
3 Christian Weber | Production- | None | Unclassified | Grindel | DEU |
4 Niklas Schwandt | Production- | None | Unclassified | Grindel | DEU |
5 Andre Hagemeister | Standard+ | None | Unclassified | Grindel | DEU |
6 Jacqueline Schreiber | Standard- | Lady | Unclassified | Grindel | DEU |
8 Sebastian Schumann | Standard+ | None | Unclassified | Grindel | DEU |
9 Marco Schröder | Standard+ | None | Unclassified | Grindel | DEU |
10 Mikhail Radzivil | Standard- | None | Unclassified | Grindel | DEU |