Squads

0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad Squadding is open for approved competitors.

squad 1. (5/10)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
21 johan lidström umeå pk Production- SWE S U
23 Björn Lindfors Umeå PK Standard- SWE S U
53 Erik Lorentzson Umeå PK Standard- SWE - U
54 Anna Ölund Umeå PK Standard- SWE - U
58 Andre Lestander Umeå pk Production- SWE - U

squad 2. (5/10)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
14 Mikael Markgren RJPS Production- SWE - U
27 Charlie Johansson Rjps Classic+ SWE - U
28 Pär Linnarsson RJPS Classic+ SWE - U
48 Serkan Tanrisever Rjps Production- SWE - U
49 Jan Olofsson RJPS Production- SWE S U

squad 3. (5/10)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
5 Mats Nordberg BSSK Open+ SWE - U
6 Lars Forsman BSSK Standard- SWE - U
25 Daniel Johansson Rjps Production- SWE - U
31 Hans Olof Söderling RJPS Standard- SWE - U
59 Jacob Lindblom - Production- SWE - U

squad 4. (4/10)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
30 Kattis Edfeldt RJPS Standard- SWE L U
32 stefan öhman RJPS Production- SWE - U
33 Leif Petersen RJPS Standard- SWE - U
35 Pär Petersen rjps Standard- SWE - U

squad 5. (3/10)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
37 Andreas Granberg PPK Production- SWE - U
38 Jens Lundström BSSK Open+ SWE - U
46 pasi pirttikoski Grovskyttarna Classic+ SWE - U

squad 6. (5/10)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
1 Tuomas Koli RJPS Production- SWE - U
26 Lars Erlandsson rjps Production- SWE - U
40 Olle Ackehed RJPS Open+ SWE - U
42 Marcus Carlsson RJPS Production- SWE - U
50 Joakim Leijman RJPS Production- SWE - U

squad 7. (3/10)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
7 Johnny Thörnquist PPK Standard- SWE - U
12 Johan Åström BSSK Production- SWE - U
17 Pierre Sundberg BSSK Standard- SWE - U

squad 8. (4/10)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
44 Leif Harding Stockholm M&P Production- SWE SS U
45 Bernt Andersson Lycksele DS Classic- SWE - U
47 Tomas Lundström Bodens Sportskytteklub Standard+ SWE - U
52 Erik Källman BSSK Production- SWE - U

squad 9. (15/20)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
2 Curt Själin Lycksele DS Production- SWE - U
3 Magnus Juntti Lycksele DS Production- SWE - U
9 Isak Essebro - Production- SWE - U
10 Jonas Ahlenius LDS Production- SWE - U
11 Jon Essebro Lycksele DS Production- SWE - U
13 Eric Högman Lycksele Dynamiska Skyttar Standard- SWE - U
18 Björn Nilsson LDS Production- SWE - U
19 Isak Arnfjell Lycksele DS Production- SWE - U
22 Mårten Sehlstedt Skelleftea PSF Standard- SWE - U
24 Johan Kvande Skellefteå PSF Standard- SWE - U
29 Mats Brännström Skellefteå PSF Standard- SWE - U
41 Per-Anders Örnehult LDS Production- SWE - U
55 Niklas Evertsson Lycksele DS Production- SWE - U
56 Emil Holmfridsson Lycksele DS Production- SWE - U
57 Johanna Holmfridsson Lycksele DS Production- SWE - U