Squads

4 competitors in main-match have not selected squad
2 competitors in pre-match have not selected squad Squadding is open for approved competitors.

squad 1. (9/12)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
31 Robert Börjesson GPIF Production- SWE - U
33 Tony Wendelklint GPIF Production- SWE - U
34 Johan Friberg GPIF Production- SWE - U
35 Cecilia Lindberg GPIF Production- SWE L U
43 Tomas Ainebeck GPIF Production- SWE - U
62 Rasmus Gyllenberg GPIF Production- SWE - U
72 Jan Bjäreborg Partille Pistolklubb Production- SWE - U
73 Tord Marklund Gpif Production- SWE - U
92 Johan Liliedahl GPIF Production- SWE - U

squad 2. (10/12)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
1 Erik Lindström VSD Production- SWE - U
12 Daniel Olsson VSD Open+ SWE - U
19 Börre Böresen VSD Standard- SWE - U
24 Hans Juhlin VSD Production- SWE - U
46 Andreas Anderson VSD Standard- SWE - U
53 Fredrik Johansson VSD Standard+ SWE - U
61 Jonaz Carlson VSD Production- SWE - U
71 Erik von Konow GDS Production- SWE - U
77 Niklas Arabäck VSD Open+ SWE - U
96 Peter Larsson VSD Open+ SWE - U

squad 3. (9/12)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
3 Patrik Hållpås Security Group Dynamics Standard- SWE - U
5 Mikael Toll Säve PSK Open+ SWE S U
13 Jesper Berg SGD Production- SWE - U
17 Magnus von Brömsen Säve PSK Open+ SWE S U
22 jürgen raudva säve psk Production- SWE - U
38 Magnus Abelsson VSD Production- SWE - U
51 Mats Ekeberg Security group dynamic Production- SWE - U
87 Johan Svanmark G.P.I.F Production- SWE - U
89 Albin Karlsson Mölndals Skytteförening Standard- SWE - U

squad 4. (10/12)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
36 Tony Forslund VSD Open+ SWE S U
41 Lars Kilen VSD Västsvenska dynamiker Production- SWE - U
42 Teresa Kilen VSD Västsvenska dynamiker Production- SWE L U
58 Lars T Andersson MSF Open- SWE SS U
60 Peter Sjödin MSF Standard- SWE - U
63 Henrik Nilsson Mölndals skytteförening Revolver+ SWE S U
79 Christer Andersson Mölndals Skytteförening Standard- SWE - U
80 Claes Nilsson Mölndals Skytteförening Open+ SWE - U
82 Johan Lindquist Mölndals Skytteförening Production- SWE - U
84 Anders Eriksson Mölndals Skytteförening Standard- SWE - U

squad 5. (11/12)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
7 Alf Wallblom Uddevalla PSF Production- SWE - U
9 Mikael Larsson Västsvenska Dynamiker Production- SWE - U
10 Christopher Samuelsson Uddevalla PSF Production- SWE - U
16 Richard Johansson Uddevalla PSF Standard- SWE - U
18 Joakim Lindberg Uddevalla PSF Standard+ SWE - U
29 Malin Gustavsson UPSF Production- SWE L U
44 Eric Karlsson Upsf Production- SWE - U
57 Jimmy Voimäki UPSF Standard- SWE - U
65 Martin Sundh Mölndals Skytteförening Production- SWE - U
93 Henrik Bergqvist Uddevalla PSF Open- SWE - U
106 Anders Rudén GPIF Production- SWE - U

squad 6. (7/12)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
2 Mikael Rineflo Vsd Standard- SWE - U
20 Peter Lindberg VSD, Västsvenska Dynamiker Production- SWE - U
40 Johan Andersson Security Group Dynamics Production- SWE S U
83 Gustav Bergenstråle VSD Standard+ SWE - U
90 Jan Skånberg Säve PSK Standard- SWE S U
91 Freda Peterson VSD Production- SWE - U
104 David Wedebrant GDS Production- SWE - U

squad 11. (6/8)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
4 Erik Larsson GDS Production- SWE - U
15 Magnus Lundström GDS Production- SWE - U
37 Jörgen Sandberg GPIF Standard+ SWE - U
59 Joakim Wallin VSD Open+ SWE - M
67 Freddy Rosberg HPK Production- SWE - U
68 Annika Nilsson Göteborgs Dynamiska Skyttar Production- SWE - U

squad 12. (3/8)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
69 Magnus "Kotte" Granqvist Göteborgs Dynamiska Skyttar Production- SWE - U
100 Fredrik Poller GDS Open+ SWE - U
103 Mathias Pettersson GDS Standard+ SWE - U

squad 13. (0/8)

No competitors are registered for this squad

squad 14. (6/8)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
6 Andreas Johansson HPK/GDS Production- SWE - U
52 Jonas Landin Skepplanda Sf Standard- SWE - U
54 Jonas Forslund Skepplanda SPF Production- SWE - U
56 Malin Trabjerg SSF Production- SWE L U
70 Bjarne Larning VSD Open+ SWE - U
85 Marcus Molin Västsvenska DS Open+ SWE - U

squad 15. (6/8)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
8 John Andersson GDS Standard- SWE - U
21 David Ståhl GDS Open+ SWE - U
25 Daniel Lilienberg GDS Open+ SWE - U
28 Adii Erik Tamimi GDS/HPK Production- SWE - U
45 Robert Antonsson GDS Production- SWE - U
49 Erik Stjernlöf GDS Open+ SWE - U

squad 16. (2/8)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
32 Thobias Sjöberg GDS Standard- SWE - U
66 Niklas Hammarström Göteborgs Dynamiska Skyttar Standard- SWE - U