Squads

1 competitors in main-match have not selected squad
1 competitors in pre-match have not selected squad Squadding is open for approved competitors.

squad 1. (9/15)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
6 Robert Antonsson GDS Production- SWE - U
7 Johan Liliedahl GPIF Production- SWE - U
8 Robert Börjesson GPIF Production- SWE - U
25 David Ståhl GDS Open+ SWE - U
30 William Hagman GDS Production- SWE - U
32 Andreas Wennerberg GDS/HPK Production- SWE - U
33 Fredrik Poller GDS Open+ SWE - U
35 Erik Larsson GDS Production- SWE - U
52 Martin Isebäck GDS Standard- SWE - U

squad 2. (12/15)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
10 Joakim Lindberg Uddevalla PSF Standard+ SWE - U
11 Malin Gustavsson UPSF Production- SWE L U
17 Claes Nyberg Uddevalla PSF Standard- SWE - U
21 Alf Wallblom Uddevalla PSF Production- SWE - U
22 Jonas Winberg Uddevalla Pistolskytteförening/ GDS Standard- SWE - U
23 Richard Johansson Uddevalla PSF Standard- SWE - U
29 Mikael Karlsson UPSF Classic- SWE - U
34 Christopher Samuelsson Uddevalla PSF Production- SWE - U
36 Jimmy Voimäki UPSF Standard- SWE - U
40 André Jägerev Uddevalla PSF Standard- SWE - U
54 Christoffer Horsvik Uddevalla IPSC Standard- SWE - U
60 Eskil Jungner Upsf Production- SWE - U

squad 3. (7/15)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
3 Mikael Toll Säve PSK Open+ SWE S U
12 Patrik Hållpås Security Group Dynamics Standard- SWE - C
39 Peter Angelborn Säve psk Standard- SWE - U
42 Magnus von Brömsen Säve PSK Open+ SWE - C
55 jürgen raudva säve psk Production- SWE - U
56 jolie raudva säve psk Production- SWE L U
65 Mikael Lahtela VSD Production- SWE - U

squad 4. (6/15)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
18 Martin Lamkén Mölndals Skytteförening Production- SWE - U
26 Lars T Andersson MSF Standard+ SWE - U
44 Anders Eriksson Mölndals Skytteförening Standard- SWE - U
53 Albin Karlsson Mölndals Skytteförening Standard- SWE - U
66 Claes Nilsson Mölndals Skytteförening Production- SWE S U
68 Mathias Pettersson GDS Standard+ SWE - U

squad 5. (9/15)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
24 Daniel Lilienberg GDS Open+ SWE - A
28 Erik Stjernlöf GDS Open+ SWE - U
38 Johan Svanmark G.P.I.F Production- SWE - U
43 Henrik Berntsson GPIF Production- SWE - U
47 Niklas Hammarström Göteborgs Dynamiska Skyttar Standard- SWE - U
48 Mikael Anhanger GPIF Production- SWE - U
64 Peter Kastell TPK Production- SWE - U
67 Matti Puhakka GPIF Production- SWE - U
72 Eric Särèn GDS Production- SWE - U

squad 6. (15/15)

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
1 Marcus Molin Västsvenska DS Open+ SWE - U
2 Jonas Forslund Skepplanda SF Production- SWE - U
4 Pierre Nordin VSD Open+ SWE - U
5 Jonas Landin Skepplanda Sf Standard- SWE - U
9 Erik Lindström VSD Production- SWE - U
13 Johan Dahl VSD Production- SWE - U
16 Freda Peterson VSD Production- SWE - U
19 Anton Molin vsd Open+ SWE - U
45 Gustav Bergenstråle VSD Standard+ SWE - U
58 Daniel Johnson Skepplanda skytteförening Production- SWE - U
59 Andreas Johansson VSD Production- SWE - U
62 Magnus Alesjö Skepplanda Production- SWE - U
69 Joakim Wallin VSD Open+ SWE - M
73 Magnus Abelsson VSD Production- SWE - U
74 Alexander Runesson VSD Production- SWE - U