Squads

1 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad Squadding is open for approved competitors.

squad 1. (4/6)

lauantai 9–11

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
8 Dick Johansson Haur Standard- FIN - U
9 Kauko Lehtinen Haur Standard- FIN SS U
12 Rauno Huttunen Haur Standard- FIN - U
19 Dmitri Matvejev Haur Standard- FIN - U

squad 2. (3/8)

lauantai 11–13

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
21 Kari Virtanen Haur Standard- FIN S U
23 Jukka Reivinen Haur Standard- FIN S U
25 Raimo Selen Haur Standard- FIN - U

squad 3. (7/7)

sunnuntai 13–15

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
7 Aki Peltonen Haur Standard- FIN - U
17 Kimmo Veijalainen Haur Standard- FIN - U
18 Matti Loukkola HVA Standard- FIN - U
24 Mika Eloranta Haur Standard- FIN - U
26 Juha Engberg HVA Standard- FIN - B
27 Lauri Jantunen HVA Standard- FIN - U
28 Ismo Romppainen HVA Standard- FIN - U

squad 4. (3/6)

sunnuntai 15–17

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
22 Marko Rekola Haur Standard- FIN - U
31 Juha Toivola HyMAS Standard+ FIN - U
33 tuomas vainio Haur Standard- FIN SS U

squad 5. (5/8)

sunnuntai 17–19

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
13 Jarno Virta Haur Standard- FIN - U
14 Mika Mäkinen Haur Standard- FIN - U
20 Jaakko Hyvätti Haur Standard+ FIN - U
29 Marko Alatalo PorkkA Standard- FIN - U
30 Niilo Tiili PorkkA Standard- FIN S U

squad 6. (2/2)

toimitsijat ryhmille 1 ja 2, ampuvat ryhmän 1 kanssa

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
2 Lasse Moisio Haur Standard- FIN - U
4 Kari Kivistö Haur Standard+ FIN S U

squad 7. (2/2)

toimitsijat ryhmille 1 ja 2, ampuvat ryhmän 2 kanssa

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
5 Jukka Varonen Haur Standard+ FIN SS U
6 Tero Hokkanen Haur Standard- FIN - U

squad 8. (1/1)

toimitsija ryhmille 3 ja 4, ampuu ryhmän 3 kanssa

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
15 Tero Tuoriniemi Haur Standard+ FIN S U

squad 9. (2/2)

toimitsijat ryhmille 3 ja 4, ampuvat ryhmän 4 kanssa

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
11 Petteri Piepponen Haur Standard+ FIN - U
16 Marko Björk Haur Standard- FIN S U

squad 10. (2/2)

toimitsijat ryhmille 4 ja 5, ampuvat ryhmän 4 kanssa

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
3 Juha Välimäki Haur Standard- FIN - U
10 Tero Pietilä Haur Standard- FIN - U

squad 11. (1/1)

toimitsija ryhmille 4 ja 5, ampuu ryhmän 5 kanssa

#. First Last Club DIV REG CAT CLS
1 Jere Hakanen Haur Standard- FIN - A