Register »

Competitors

Max 72 competitors allowed, currently 62 registered (59 approved, 3 pending) and 0 on waiting list

#. First name Last name DIV Cat Cls Club Region SQ
1. Johan Lindberg BGO S - RJPS
SWE
6
2. Werner Hopfer BGO - OALH
NOR
3
3. Even Skaarer BGO - -
NOR
-
4. Lars Jørgen Sandbakken BGO S - Team Listefyll
NOR
3
5. Carrie Budelman BGO - ÖSKF
SWE
6
6. Jeremy Stewart BGO - -
NOR
3
7. Espen Ottesen BGO - HPK / Røyken Hurum PRS
NOR
7
8. Hans Van der Veken BGO Int - -
BEL
7
9. Arve Lundestad BGO - -
NOR
3
10. Lars Mørk BGO - OALH
NOR
-
11. Even Dahl Jensen BGO - OALH
NOR
-
12. Erik Nagel BGO - -
NOR
8
13. Arild Karlsen BGO - -
NOR
8
14. Andreas Seilen BGO - -
NOR
8
15. Louis-Philippe Rembry BGO MLE - TSSF
SWE
-
16. Håkon Berg BGO - OALH
NOR
6
17. Arild Karlsen BGO - -
NOR
-
18. Olav Bjørkesett BGO - -
NOR
-
19. Oscar Järvi BGO - Haparanda Skyttegille
SWE
-
20. Bjørn Sørland BGO - OALH
NOR
6
21. Marnix Struys BGO S A LRSB
BEL
7
22. Marcus Olsson BGO A V-Skarp
SWE
2
23. Atle Tveit BGO - Mykland PRS Lag
NOR
-
24. Marnix Struys BGO S A LRSB
BEL
-
25. Kenneth Skorpen BGO - PRS Bergen
NOR
-
26. Kjell Magne Olsen BGO A OALH
NOR
-
27. cristian castro BGO - Sävarskytteklubb
SWE
6
28. Pontus Corax BGO - IPSC Smedjan, ESKILSTUNA
SWE
-
29. Tobias Lindgren BGO Int A BSS
SWE
6
30. Kaj Stenberg BGO S - ÖSKF
SWE
-
31. Björn Fredrik Månsson BGO - Umeå
SWE
-
32. Henrik Lamne BGO S - Össeby
SWE
2
33. Joakim Andersson BGO S - Bromma Solna skf
SWE
2
34. Andreas Max BGO Int - Sävar jaktskytteklubb
SWE
6
35. Stanley Moen BGO S A Strand benkeskytterklubb
NOR
4
36. Sigbjørn Tveiten BGO S - -
NOR
-
37. Anders Nilsen BGO MLE A Strand benkskytterklubb
NOR
4
38. Hans-Joachim Rimke BGO S - UBS
DEU
5
39. Bernt Lundby BGO - -
NOR
-
40. Terje Dyvik BGO - Strand BSK
NOR
4
41. Tuomas Koli BGO - -
SWE
-
42. Lars Ove Rossemyr BGO - Strand Benkeskytterklubb
NOR
4
43. Hans Fredrik Vatnedal BGO - -
NOR
-
44. Runar Haugsdal Asheim BGO A -
NOR
-
45. Vetle Valsgård BGO A Sørlandets Skytterklubb
NOR
-
46. Lars Jørgen Kopperud BGO - OALH
NOR
3
47. Erling Kleppa BGO A Strand SBK
NOR
-
48. Thomas Sadewasser BGO S - vprojekte
DEU
3
49. Jonas Ericson BGO S - Rosersbergs Skf
SWE
2
50. Endre Granum BGO S - -
NOR
-
51. Sindre Halvorsen BGO MLE - -
NOR
-
52. Even Stålem BGO S - -
NOR
-
53. Jarnes Mydland BGO - JSK
NOR
7
54. Bernt Lundby BGO - -
NOR
-
55. Jon Martin Haaland BGO - -
NOR
1
56. Liv Ellinor Holtskog BGO L - -
NOR
1
57. Daniel Freudenthaler BGO - -
AUT
3
58. Espen Slettebø BGO - JSK
NOR
7
59. Kjetil Laukholm BGO - -
SWE
6
60. Håkon Fjukstad BGO - Skude
NOR
1
61. Esten Røgeberg BGO - Røyken og Hurum Skytterlag
NOR
-
62. Jesper Støttrup BGO - Jysk Feltskytteklub
DNK
-
63. Harald Nyhus BGO S MM TBA
NOR
-
64. Andreas Isaksen BGO S A Mykland PRS lag
NOR
7
65. Tommy Jansson BGO S - Rosersberg
SWE
-
66. Daniel Freudenthaler BGO Int - -
AUT
-
67. Nikolas Omland BGO P JSK
NOR
7
68. Adam Jernström BGO MLE - KA2 SKF
SWE
7
69. Robert Purvins BGO Int - ÖSKF
SWE
7
70. Kristian Gundersen BGO - OALH
NOR
6
Country
Competitors
NOR
38
SWE
15
BEL
2
DEU
2
AUT
1
DNK
1