Squads

Squadding opens for approved competitors on April 25, 2020, 5 p.m., and closes April 30, 2020, 1 p.m.. 0 competitors have not selected squad

Squad 1

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
Møder Lørdag kl 08:00
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Cps/SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
21 Kim Wiencken
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
37 Perry Larsen
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
40 Alex Elsgaard
Club
SAS/SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
53 Jan Hoyer
Club
KS
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Asminderød skytteforening
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 2

#Registered
9
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
Møder Lørdag kl 08:00
Club
SSIN & Vikingerne
Division
Open-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Ssin
Division
Open+
Category
None
Classification
Master
Region
DNK
28 Morten Ziersen
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
29 Jess Lund
Club
SSIN
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
39 Peter Herstad
Club
SSIN/HSF-FALCON
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
PI-KBH
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
ssin
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 3

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
Møder Lørdag kl 08:00
Club
SSIN
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
24 Steen Bagger
Club
Hørsholm Pistolforening /SSIN
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
34 Dennis Jakobsen
Club
SSIN
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Ssin
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Ssin
Division
Open+
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
DNK
47 Blago Ivkovic
Club
Ssin
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
70 Søren Larsen
Club
SSIN
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
79 Lars Hagemann
Club
Nordic shooting Academy
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Grand Master
Region
DNK

Squad 4

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
Møder Lørdag kl 08:00
3 Michel Zohar
Club
DSF / ASF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
skyttelauget kgs. lyngby
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN/Akademisk Sktf
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
19 Pavel Ibenforth
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
31 Morten Andersen
Club
PI-KBH
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
41 Dennis Martlev
Club
SSIN
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
48 Runi Skoubjerg
Club
SAS/SSIN
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
52 Tim Iversen
Club
SSF - SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 5

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
Møder Søndag kl 09:00
6 Hans Larsen
Club
Aalborg skyttekres
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
17 Jan Bodé
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
18 Lasse Poulsen
Club
DSF/CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
50 Michael Low
Club
SSIN
Division
Revolver-
Category
Senior
Classification
C
Region
DNK
58 Kent Holm
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
61 Allan Herloev
Club
Vigersted Skytteforening
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
62 Joachim Vuijk
Club
Vigersted
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS+BVS+DSF
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
68 Lars Olesen
Club
Aalborg Skyttekreds
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
74 Jannich Low
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 6

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
Møder Søndag kl 09:00
5 Anders Urban
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
16 Jacob Larsen
Club
SSIN
Division
Classic-
Category
None
Classification
Master
Region
DNK
20 Henrik Holm
Club
Nykøbing Sj / ssin
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
23 Rasmus Wordolff
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
30 Karsten Erfort
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
42 Kenneth Kleist
Club
SAS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
51 Mikkel Gudbrand
Club
HSI/CPS/SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
65 Isak Wickstrøm
Club
SSIN
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
78 Jan Hofman
Club
Københavns Sportsskytte Klub
Division
Classic+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 7

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
Møder Søndag kl 09:00
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
35 John Cramer
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
71 Kim Poulsen
Club
Fredriksberg skyttelaug
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
72 Claus Madsen
Club
Frederiksberg Skyttelaug
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
77 Henrik Lerfeldt
Division
Open+
Category
Senior
Classification
B
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Revolver-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 8

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
Møder Søndag kl 09:00
22 Kim Frederiksen
Club
DSF / CPS & HSI
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
25 Peter Kamp
Club
Farum skytteforening
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
55 Jane Thillerup
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
57 Claus Sander
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
73 Claus Schmidt
Club
Farum Skytteforening
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
76 John Hansen
Club
BVS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK