Squads

Squadding opens for approved competitors on April 23, 2021, 5 p.m., and closes May 6, 2021, 4:59 p.m.. 6 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
11
#Max
18
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
TOP-DSS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
18 Atle Rønning
Club
DSSA
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
28 Ronnie Holmen
Club
KSS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
BSK
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Lista Sportsskyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
48 Ole Stålesen
Club
KSS
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
A
Region
NOR
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
67 Stefan Klasson
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 2

#Registered
8
#Max
18
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
DSSA
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
21 Stefan Winsnes
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
43 Tomas Huseby
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
B
Region
NOR
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Master
Region
NOR
55 Terje Andersen
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
B
Region
NOR
56 Martin Meltzer
Club
DSSA
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 3

#Registered
9
#Max
18
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard+
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Farris Sportsskyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
D
Region
NOR
16 Steinar Haugen
Club
TOP-DSS
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
22 Harald Feragen
Division
Open+
Category
Senior
Classification
D
Region
NOR
25 Joakim Halden
Division
Production-
Category
None
Classification
D
Region
NOR
32 Erik Vebenstad
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
51 André Holt
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 4

#Registered
5
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Club
Veps
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Veps
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
60 Simen Ludvigsen
Club
VEPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
61 Per Ludvigsen
Club
VEPS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
66 Snorre Øien
Club
VPS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 5

#Registered
5
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Veps
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
62 Morten Andersen
Club
VEPS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
veps
Division
Open+
Category
None
Classification
A
Region
NOR
65 Jan Skogli
Club
veps
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR