Squads

Squadding opens for approved competitors on Nov. 7, 2020, noon, and closes Nov. 21, 2020, noon. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
0
#Max
5
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Aloitus su 09:00 huoneesta 1 (yläkerta)
No competitors are registered for this squad

Squad 2

#Registered
0
#Max
5
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Aloitus su 09:00 huoneesta 2 (yläkerta)
No competitors are registered for this squad

Squad 3

#Registered
0
#Max
5
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Aloitus su 09:00 huoneesta 3 (alakerta)
No competitors are registered for this squad

Squad 4

#Registered
4
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloitus su 11:00 huoneesta 1 (yläkerta)
2 Jesse Nio
Division
Production
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Production
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Production
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
FIN
28 Johannes Laatu
Club
PAS
Division
Production
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 5

#Registered
1
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloitus su 11:00 huoneesta 2 (yläkerta)
14 Henri Haapsaari
Club
PAS
Division
Production
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 6

#Registered
0
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloitus su 11:00 huoneesta 3 (alakerta)
No competitors are registered for this squad

Squad 7

#Registered
3
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloitus su 14:00 huoneesta 1 (yläkerta)
3 Harri Pesonen
Club
P-HA
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
36 Erik Liesalho
Club
PAS
Division
Production
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
PAS
Division
Production
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 8

#Registered
2
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloitus su 14:00 huoneesta 2 (yläkerta)
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
32 Henrik Lopperi
Club
PAS
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 9

#Registered
5
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloitus su 14:00 huoneesta 3 (alakerta)
10 Joona Haavisto
Club
TaU
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
12 Roy Juurijoki
Club
-
Division
Production
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
18 Oskari Sivula
Club
TaU
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
20 Eero Sivula
Club
TAU
Division
Open
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
FIN
27 Tomy Lindström
Club
Loimaan Laukojat
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 10

#Registered
2
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloitus su 16:00 huoneesta 1 (yläkerta)
4 Juha Toivola
Club
HyMAS
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Standard
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 11

#Registered
3
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloitus su 16:00 huoneesta 2 (yläkerta)
30 Juha Hietikko
Club
Loimaan Laukojat
Division
Production
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
PAS
Division
Production
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
33 Teemu Makkonen
Club
Helsingin Varuskunnan ampujat Ry
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 12

#Registered
3
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloitus su 16:00 huoneesta 3 (alakerta)
11 Max Käär
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
29 Lauri Jantunen
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
Tampereen Urheiluampujat
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 13

#Registered
3
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Aloitus la 10:00 huoneesta 1 (yläkerta)
8 Riku Kalinen
Club
PAS
Division
Production
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
PAS
Division
Production
Category
Super Senior
Classification
C
Region
FIN
16 Jaakko Setälä
Club
-
Division
Production
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 14

#Registered
3
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Aloitus la 10:00 huoneesta 2 (yläkerta)
15 Jaakko Hyvätti
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
17 Mika Vuolle
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
35 Kari Kivistö
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 15

#Registered
0
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Aloitus la 10:00 huoneesta 3 (alakerta)
No competitors are registered for this squad