Squads

Squadding is open for approved competitors. 0 competitors in main-match have not selected squad
9 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
10 Johan Hansen
Club
VDS
Division
Open+
Category
None
Classification
Grand Master
Region
SWE
21 Marianne Hansen
Club
VDS
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
43 Stefan Ekstedt
Club
VDS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
138 Peter Kastell
Club
TPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
150 Magnus Johansson
Club
IPSC Växjö
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
198 Robert Andersson
Club
GDS
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Master
Region
SWE
252 Einar Cronstedt
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
277 Joakim Wallin
Club
VSD
Division
Open+
Category
None
Classification
A
Region
SWE

Squad 2

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
2 Johan Ström
Club
LiDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
LIDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
78 Hans Wallstedt
Club
Security Group Dynamics
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
97 Bjarne Larning
Club
VSD
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
113 Patrik Gren
Club
Security Group Dynamics
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
117 Hans Holmqvist
Club
Security Group Dynamics
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
127 joakim stenman
Club
Linköpingspolisens skytteklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
176 Anders Ekeberg
Club
Security group dynamics
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
193 Peter Landin
Club
Jönköpings PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
199 Krister Donred
Club
SG Dynamics
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
HPK/GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 3

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
16 Mats Karlsson
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
52 IVAN Lundgren
Club
Klinte SKG
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
56 John Johansson
Club
Klinte Skyttegille
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
91 Johan Friberg
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
110 Tony Wendelklint
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF Göteborg
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
214 Tord Marklund
Club
Gpif
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
217 Mikael Östling
Club
GdS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
296 Cecilia Lindberg
Club
GPIF
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 4

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG Dynamiska
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
SWE
50 Annika Nilsson
Club
Bergslagens Skyttar
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
61 Daniel Thunell
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Bergslagens Skyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
88 Daniel Holmberg
Club
MSG
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
98 Jonas Nilsson
Club
Malmö
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
99 Rasmus Luckmann
Club
Malmö MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
143 Per Bergfeldt
Club
Rosersberg PK
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
196 Magnus Abelsson
Club
VSD
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
211 Mikael Olsson
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 5

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
15 Joakim Lindberg
Club
HPK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
23 Madelen Berg
Club
Tyresö SKF
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
29 Tåbbe Asplind
Club
Tyresö SKF IPSC
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
SWE
Club
TSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Tyresö SKF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
UPS
Division
Production-
Category
None
Classification
D
Region
SWE
155 Yvonne Berg
Club
Ormen Skf
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
169 Clas Öhman
Club
Tyresö SKF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
203 Ricardo Soler
Club
Tyresö
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
206 Javier Soler
Club
Tyresö Skytteförening
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
210 Robert Björk
Club
RPK DS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 6

#Registered
9
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
1 Per Forsling
Club
Åby SK
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
SWE
8 Mikael Leo
Club
Åby sk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
11 Gabriel Lind
Club
Ormen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
35 Oscar Lindqvist
Club
Ormen skf
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
48 Joakim Sjöberg
Club
Åby SK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Åby SK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS/HPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
298 Heinz Johansson
Club
ÅBY SK
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
300 Lars Hagemann
Club
SIRT
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 7

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
Mölndals Skytteförening
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
26 Peter Eriksson
Club
Sundsvalls D.S.
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
33 peter svedberg
Club
sunsvalls dynamiska skyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
36 Erik Lindström
Club
VSD
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
42 Peter Larsson
Club
VSD
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
66 Uno Johansson
Club
SDS Sundsvall
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
VSD
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
72 Jhonny Blom
Club
Ystads Dskf
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
100 Joakim Sand
Club
Ystad
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
VSD
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
267 Johan Dahl
Club
VSD
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 8

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
Lidingö Sportskytteklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
SPSF IPSC
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
49 Kristian Säkki
Club
Sandviken
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Sandviken IPSC
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
74 lars-tony skoog
Club
spsk
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Lidingö SSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
101 Orvar Bäcklin
Club
BESK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
106 Fredrik Klys
Club
Bergslagens skyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
114 Johan Modigh
Club
Sandvikens psk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
201 Jens Söderlund
Club
Sandvikens Pistol Klubb
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
275 Peter Olsson
Club
K3 IF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 9

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
5 Henrik Hjelte
Club
GuDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Kullens PK
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
102 Jonas Ardemalm
Club
KullensPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
115 Peter Ardemalm
Club
Kullen PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Kullens pk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
170 Max Gidhagen
Club
Lidingö Sportskytteklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
175 Bassel Afara
Club
KullensPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Kullens PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
188 Faj Tran
Club
KULLEN IPSC
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
238 Håkan Johansson
Club
Stockholms LVF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
239 Nicklas Persson
Club
Stockholms försvarsutbildares skf
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
240 Frida Holmkvist
Club
Stockholms försvarsutbildares skytteförening
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 10

#Registered
10
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
32 Tommy Hjelm
Club
Torup
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Rjps
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
64 Eric Carlsson
Club
Torups PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
RJPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
94 Victor Svensson
Club
RJPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
105 johan lidström
Club
umeå pk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
109 Andre Lestander
Club
Umeå pk
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
165 Pär Hylander
Club
Torup / TPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
171 Toni Kaic
Club
Torups PK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
283 Björn Lindfors
Club
Umeå PK
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 11

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
Sthlm M&P
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
44 Mikael Agnebo
Club
VDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
45 Jiro Nihei
Club
LVF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
76 Tomas Frisell
Club
Stockholms M&P
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Lvf
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
VDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Stockholms LFV
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Malmö Skyttegille
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
253 Ann Harding
Club
Sthlm M & P
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
260 Håkan Wiren
Club
Luftvärnsföreningen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
299 Johan Warholm
Club
Nordvest Sportsskytterlag
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 12

#Registered
9
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
SES
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
SES
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
SES
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
55 Kent Stangvik
Club
SES
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
87 Klas Lundberg
Club
IPSC Västerås
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
96 Sven Lundberg
Club
IPSC Västerås
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
142 Peter Karlsson
Club
SES
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
208 Joakim Classon
Club
Södertäljepolisens skytteförening
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
259 Mikael Johansson
Club
SES
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 13

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
3 Patrik Winell
Club
LiDS
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Oxelösunds Dynamiska Skyttar
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
28 David Lindhe
Club
NPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
60 Magnus Lindblå
Club
Rosersberg PK
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Oxelösunds Dynamiska Skyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Roslagenspistolskyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
SWE
82 Peter Sandberg
Club
Oxelösunds PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
111 Jonny Nordin
Club
Oxelösunds Pistolklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
112 Carolina Nordin
Club
Oxelösunds Pistolklubb
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
118 Henrik Tollmar
Club
Nyköpings DS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
137 Jari Rosenblad
Club
RPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
190 Andreas Kräling
Club
MSG
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 14

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
12 Fredrik Skantze
Club
Roslagens Pistolskyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
25 Henrik Kedfors
Club
JPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
30 Mikael Janeman
Club
JPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Roslagens Pistolskyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Roslagens Pistolskyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
89 Mikael Jung
Club
Växjö PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
131 Robert Kunst
Club
Växjö PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
149 Fredrik Svensson
Club
eskf
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
186 Dan Andersson
Club
Växjö PK
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
189 Rune Gulbrandsen
Club
Växjö PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
192 Håkan Eklund
Club
JönköpingsPk
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
231 Roger Tiensuu
Club
IPSC Växjö
Division
Revolver-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 15

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
17 Nicklas Nilsson
Club
Västerorts DS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
18 Ivar Edfeldt
Club
RJPS
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
22 Sven Lundin
Club
LiDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
62 Jimmy Svensson
Club
ipsc örebro
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
IPSC Örebro
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
93 Kattis Edfeldt
Club
RJPS
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
157 Stefan Grahn
Club
IPSC Örebro
Division
Classic+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
159 Peter Hakestam
Club
YDSKF
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
232 Viktor Andersson
Club
Linköping dynamiska skyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
265 Dan Hovang
Club
Malmö Skyttegille
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 16

#Registered
6
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
RO squad Torsdag och Fredag
90 Roger Wysiecki
Club
Kristianstad
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Kristianstad pk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
128 Oscar Krook
Club
Kristianstad
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
167 Thette Holmberg
Club
IPSC Kristianstad
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
233 Olle Olsson
Club
IPSC Kristiantad
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
272 Tarmo Kopakka
Club
-
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 17

#Registered
7
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
RO squad Torsdag och Fredag
Club
LIDS
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
58 Oscar Fungmark
Club
Emmaboda SKF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
122 Örjan Tollbom
Club
Emmaboda SKF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
136 Erik Johansson
Club
Emmaboda SKF
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
140 Marcus Molin
Club
Emmaboda SKF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
185 chris jonkers
Club
GuDS
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 18

#Registered
7
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
RO squad Torsdag och Fredag
77 Jonas Björk
Club
Jönköpings PK
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
133 Sofia Dohmen
Club
VSD
Division
Production-
Category
Lady
Classification
D
Region
SWE
139 Jens Sandberg
Club
VSD
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
IPSC Kristianstad
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
213 Olle Lindskog
Club
JPK
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
227 Frederic Nilsson
Club
MLSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
264 Anders Bäckman
Club
Växjö Pk
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 19

#Registered
3
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
RO squad Torsdag och Fredag
256 Thomas Hjelm
Club
Torup
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
287 Gert Hellström
Club
IPSC Malmö
Division
Classic+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Frederiksberg
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
C
Region
DNK

Squad 20

#Registered
4
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
RO squad Torsdag och Fredag
Club
Kullens PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
269 micke wessman
Club
kpk
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
280 Patrik Lundin
Club
Kristianstad
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
285 Enver Selimaj
Club
Kristianstad
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 21

#Registered
6
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Skjuter enbart fredagen
107 Jörgen Sandberg
Club
Partille pistol klubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Kristianstad
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
153 Kent Westerlund
Club
Gotland Dynamsika Skyttar ( GoDS )
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
154 Tina Oskarsson
Club
IPSC Kristianstad
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
YDSKF
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
243 Tomas Ainebeck
Club
Partille Pistolklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 22

#Registered
7
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Skjuter enbart fredagen
121 Per Wiklander
Club
Ystad
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
IPSC Kristianstad
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
172 Orjan Magnusson
Club
Ystad
Division
Classic+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
StE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
204 Thomas Lundgren
Club
Tyresö
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
209 Henrik Kalling
Club
Kristianstad
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
290 Michael Løye
Club
SAS
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 23

#Registered
5
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Skjuter enbart fredagen
Club
Tyresö
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
SWE
Club
Kristianstads Pistolklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
250 Johan Olsson
Club
Kristianstad
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
276 Anders Sandberg
Club
IPSC KRISTIANSTAD
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
282 Lars Jönsson
Club
C4 IPSC
Division
Open-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 24

#Registered
3
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Skjuter enbart fredagen
Club
Ystad
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Torup
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
266 Tord Andersson
Club
Torup
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 25

#Registered
0
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Skjuter enbart fredagen
No competitors are registered for this squad