Squads

Squadding opens for approved competitors on April 15, 2021, 4 a.m., and closes May 12, 2021, 4 a.m.. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloittaa stagelta 1 (pistoolirata 3)
1 Tomi Viitanen
Club
KSA
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
6 Juha Vainio
Club
KSA
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
Ksa
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
19 Kari Laitinen
Club
Jyväskylän Seudun Reserviläiset ry / KSA
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
20 Heikki Tikkanen
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
21 Jarno Lehtinen
Club
KSA / Jyväskylän Seudun Reserviläiset ry
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
28 Jere Mustonen
Club
KSA
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
Jyväskylän seudun reserviläiset Ry
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
KSA
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
32 Heli Palmros
Club
KSA
Division
Open+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
ATCS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 2

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloittaa stagelta 2 (pistoolirata 2, oikea)
Club
KSA
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
8 Niko Niininen
Club
Ksa
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
11 Juha Dahlman
Club
KSA
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
24 Samppa Virtanen
Club
KSA
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
25 Riku Heiskanen
Club
Kuas
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
34 Antti Koo
Club
-
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
37 Aki Keskinen
Club
Keski-Suomen Ampujat ry
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
41 Marjo Törn
Club
KUAS
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
FIN
43 Pertti Karhunen
Club
Mikkelin Ampujat
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
44 Elina Karhunen
Club
Mikkelin ampujat
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
FIN
45 Urho Hietaniemi
Club
virtain ampujat
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
KUAS
Division
Standard-
Category
None
Classification
D
Region
FIN

Squad 3

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloittaa stagelta 3 (pistoolirata 2, vasen)
4 Seppo Säpsä
Club
KSA
Division
Revolver-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
13 Jaakko Viitala
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
14 Ari Woivalin
Club
Nosa
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
15 Jarkko Laukia
Club
Keusa
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
ATC Shooters
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
18 Petri Runtti
Club
Range Masters
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
27 Jarno Manninen
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
31 Janne Hakala
Club
KSA
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
51 Sami Hautamäki
Club
Pohjanmaa Practical
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
52 Anne Hautamäki
Club
Pohjanmaa Practical
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
Pohjanmaa Practical
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
54 Markus Isoaho
Club
KSA
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 4

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloittaa stagelta 4 (pistoolirata 1)
5 Vesa Vilhula
Club
KSA
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
Petäjäveden reserviläiset / atc shooters
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
12 Pasi Pönkkä
Club
KSA
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
17 Tapani Niemi
Club
VirtA
Division
Classic+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
VirtA
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
26 Antti Leivonen
Club
ATCS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
35 jukka vuorinen
Club
KSA
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
MIkkelin Ampujat ry
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
39 Mikko Neuvonen
Club
Mikkelin Ampujat
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
42 Harri Ylinen
Club
VirtA
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
PoP
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN