Competitors

Max 90 competitors allowed, currently 77 registered (77 approved, 0 pending) and 0 on waiting list

view summary
#. First name Last name DIV CAT CLS Club REG SQ Reg
1. Mark Weisinger Classic- S U CPS & BS
DNK
1 A
2. Kim Frederiksen Classic- SS U DSF / CPS & HSI
DNK
1 A
3. Lasse Poulsen Standard- - U DSF/CPS
DNK
1 A
4. Mie Poulsen Classic- L U DSF / CPS
DNK
1 A
5. Hans J Holbek Production Optics- S U Kjøbenhavns Skytteforening/ CPS
DNK
2 A
6. Dennis Martlev Production Optics- S U SSIN
DNK
2 A
7. Michael Randrup Production Optics Light- - U DKYX
DNK
4 A
8. Jan Hoyer Open+ S U KS
DNK
2 A
9. Anders Urban Production- - U DKYX
DNK
- X
10. Christian Dinesen Production- - U SSIN / CPS
DNK
5 A
11. Kenneth Kleist Production- - U SAS
DNK
4 A
12. Henriette Damsø Production- L U CPS+BVS+DSF
DNK
1 A
13. David K. Grainger Production Optics- - U SSIN
DNK
5 A
14. Pavel Ibenforth Production- - U SSIN
DNK
5 A
15. kim poulsen Production Optics- S U Fredriksberg skyttelaug
DNK
4 A
16. Kenneth Lagoni Olsen Production Optics- - U SKL/SSIN
DNK
5 A
17. Joachim Vuijk Standard- - U Vigersted
DNK
2 A
18. Khaled Abdulkarim Production Optics- - U KS
DNK
2 A
19. Finn Hallø Classic- S U Nyk. Sj
DNK
1 A
20. Henrik Holm Classic- SS U Nykøbing Sj / ssin
DNK
1 A
21. Martin Kaeseler Production- - U SSIN/CPS
DNK
5 A
22. Akif Erciyas Standard- - U SAS/SSIN
DNK
- X
23. Selcuk Kahraman Production Optics- - U CPS/Ri98/ks
DNK
4 A
24. Lars Petersen Standard+ - U Nyk. Sj.
DNK
1 A
25. Sissal Skaale Standard+ L M CPS
DNK
5 A
26. Amjad Ali Production- - U SAS/SSIN
DNK
4 A
27. Micki Palmann Standard- - U -
DNK
1 A
28. Torben Lilholm Standard- S U -
DNK
1 A
29. Dragisa Jovanikic Production- - U FSF - Farum
DNK
- X
30. Max Larsen Standard+ - U Nyk.Sj/SSIN
DNK
1 A
31. Blago Ivkovic Standard- - U SSIN
DNK
- X
32. Lars Hagemann Production- S GM Nordic shooting Academy
DNK
5 A
33. Michael Stefansen Production- - U SSIN
DNK
5 A
34. Aleksandar Duracov Open+ - U Ssin
DNK
3 A
35. Anders Bo Jensen Standard- - U -
DNK
1 A
36. Tommy Kahn Standard- - D Ssin/Skyttelaug Kongens lyngby
DNK
5 A
37. Kenneth Sørensen Production- - U VEPI
DNK
5 A
38. Jesper Hansen Standard- - U VEPI
DNK
5 A
39. Ronni Petersen Standard- - U VEPI
DNK
- X
40. Gert Erling Hansen Classic- SS A Nyk.sj. SSIN
DNK
1 A
41. Bill Svendsen Production- - U VEPI
DNK
5 A
42. Runi Skoubjerg Standard+ - U SAS / SSIN
DNK
4 A
43. Bjørn Severin Standard+ - U SSIN / SAS
DNK
4 A
44. Andreas Helvig Hansen Open+ - U SSIN/Akademisk Sktf
DNK
- X
45. Peter Herstad Open+ - U SSIN/HSF-FALCON
DNK
4 A
46. Arni Kjartansson Production Optics Light- - U CPS/SSIN
DNK
1 A
47. Christian Spohr Standard- J U Ssin
DNK
5 A
48. Michel Zohar Production- - U ASF
DNK
4 A
49. Kenneth Svendsgaard Production Optics- - U Cps/Ssin
DNK
3 A
50. Jens Bo Nielsen Standard- S U CPS
DNK
4 A
51. Christian Bagger Open+ S U SSIN
DNK
3 A
52. Michael Schow Rasmussen Open+ - U SSIN
DNK
3 A
53. Tobias Mejborn Open+ - U SSIN/KMP
DNK
3 A
54. Kristian Bartholin Open+ - M Ssin
DNK
3 A
55. Jan Guldbrandsen Open+ S U SSIN
DNK
3 A
56. Dannie Høg Production- - U SSIN
DNK
3 A
57. Daniel Harboe Production- - U Skyttelauget Kgs. Lyngby
DNK
- X
58. Peter B-With Production- S U PI-KBH
DNK
2 A
59. Ulrik Saxhøj Standard- S U SSIN
DNK
3 A
60. Johan Mastrell Production Optics- S U SSIN
DNK
- X
61. Jan Bolvig Andersen Standard- S U Copenhagen Practical Shooters
DNK
- X
62. Niclas Wassermann Hansen Production Optics Light- - U Taastrup skytteklub
DNK
5 A
63. Arif Mehterzai Standard- - U CPS
DNK
3 A
64. Michael Østerberg Standard- S U Bellahøj Skytteforening
DNK
5 A
65. Michael Alexander Bock Schou Production Optics Light- - U Slagelse Skytteforening
DNK
2 A
66. Freya Nancy Bock Schou Production- SJ U Slagelse Skytteforening
DNK
2 A
67. Søren Vestergaard-Kristensen Production- - U PI
DNK
- X
68. Sebastian Tolstrup Production- - U Tingstedets Sportsskytte forening
DNK
- X
69. Torben Recke Standard- S U Krudtuglen
DNK
2 A
70. Rasmus Hjorth Standard- - U Krudtuglen
DNK
2 A
71. Emil Jeppesen Standard- - U CPS
DNK
3 A
72. Kristin Sørum Production- L U CPS
DNK
2 A
73. Peter Olsen Mertz Production- - U CPS
DNK
2 A
74. Ferdi Erkul Production- - U SAS
DNK
4 A
75. Jan Bodé Standard+ S A SSIN / CPS
DNK
1 A
76. Thomas Mikkelsen Standard- - U Kjøbenhavns Skytteforening
DNK
3 A
77. Ole Victor Production- SS U CPS / Nybro PK
SWE
3 A
78. Ayram Shine Production- L U SAS skytteklub
DNK
2 A
79. Christian Skott Johansen Production- - A CPS / SSIN
DNK
4 A
80. Dan Lindholm Open- - U -
DNK
- X
81. Goran Radosavljevic Standard- S U SSF-1910
DNK
- X
82. Bekir Gölcük Production- - U Taasrupskytteforening
DNK
3 A
83. Muhammed Gölcük Production- J A -
DNK
3 A
84. Arne Karsberg Production- SS U Copenhagen Practical Shooters
DNK
2 A
85. Dennis Christian Sønderup Production- - U -
DNK
4 A
86. Thomas Borgen Production- - U SAS / SSIN
DNK
1 A
87. Kim Charnley Kromann Production- - U SF49
DNK
4 A
88. Martin Stenderup Production- - U PI-KBH
DNK
2 A
89. Steen Hofman Nitschke Production- SS U Copenhagen Dynamic Shooters
DNK
5 A
90. Finn Johansen Production- SS U SAS
DNK
4 A
Country
Competitors
DNK
76
SWE
1

return

Division / Category
Classic
SJ
0
S
2
SS
3
-
0
L
1
J
0
Total
6
Division / Category
Production
SJ
1
S
2
SS
4
-
18
L
3
J
1
Total
29
Division / Category
Standard
SJ
0
S
6
SS
0
-
14
L
1
J
1
Total
22
Division / Category
Production Optics Light
SJ
0
S
0
SS
0
-
4
L
0
J
0
Total
4
Division / Category
Production Optics
SJ
0
S
3
SS
0
-
5
L
0
J
0
Total
8
Division / Category
Open
SJ
0
S
3
SS
0
-
5
L
0
J
0
Total
8