Squads

Squadding opens for approved competitors on July 19, 2021, 2 p.m., and closes Sept. 12, 2021, 4 p.m.. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
5
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Skytetid 09:00-12:00
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
Division
Open+
Category
Senior
Classification
D
Region
NOR
52 Tage Martinsen
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
84 Kenneth Salen
Club
Ringerike
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 2

#Registered
5
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Skytetid 09:00-12:00
31 Jørn Aasland
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
58 Kenneth Svee
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
63 Anders Røine
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
72 Tore Haugli
Division
Standard+
Category
None
Classification
Master
Region
NOR
75 Terje Andersen
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
B
Region
NOR

Squad 3

#Registered
5
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Skytetid 09:00-12:00
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
37 Haakon Tveito
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 4

#Registered
5
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Skytetid 09:00-12:00
8 Gaute Hagen
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
13 Morten Grønlie
Club
Lillestrøm og Omegn Pistolklubb (LOP)
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
LOP
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
79 Thomas Nordvi
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 5

#Registered
5
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Skytetid 09:00-12:00
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
24 Thomas Sirland
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
26 Johan Sand
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
36 Jan Iben Windt
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
38 Martin Buer
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 6

#Registered
5
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Skytetid 09:00-12:00
7 Mads Johansen
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
28 Henrik Walberg
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
57 Lasse Sandaker
Club
Lillestrøm og omegn pistolklubb
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 7

#Registered
5
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Skytetid 12:30-15:30
27 Geir Herdal
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
B
Region
NOR
29 Jens Berentzen
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
NOP
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
49 Halvor Helgerud
Club
NOP
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
54 Kjetil Bugten
Club
SKIPP
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 8

#Registered
5
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Skytetid 12:30-15:30
14 Magnus Aasehaug
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
16 Anders Nerheim
Division
Open+
Category
None
Classification
Master
Region
NOR
17 Kenneth Jordan
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 9

#Registered
5
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Skytetid 12:30-15:30
18 André Holt
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
25 Terje Hyttebakk
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
61 Geir Kvam
Club
TOP-DSS
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 10

#Registered
5
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Skytetid 12:30-15:30
6 Tom Jensen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
9 Lars Olavesen
Division
Classic-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
15 Peter Magnus
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
23 Sonny Roos
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 11

#Registered
5
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Skytetid 12:30-15:30
22 Espen Aabye
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
53 Renate Sand
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Master
Region
NOR
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 12

#Registered
5
#Max
5
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Skytetid 12:30-15:30
5 Frank Sandås
Division
Open+
Category
None
Classification
Grand Master
Region
NOR
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
40 Victor Endal
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 13

#Registered
28
#Max
40
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Oppmøte 09:00 lørdag
Club
Råde Pistollag
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
30 Bjørn Hunn
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
39 Dennis Andersen
Club
Råde pistol lag
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
råde Pistollag
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
64 Markus Olaussen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
65 Rino olsen
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
A
Region
NOR
67 Øivind Johnsen
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
B
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
D
Region
NOR
71 Gunnar Roos
Club
MPK
Division
Classic-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
73 Kenneth Groth
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
74 Lars Aker
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Råde Pistollag
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
83 Willy Larsen
Club
råde pistol klubb
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
86 Kai Smedstuen
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
93 Jon Szulist
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
98 Stian Håvak
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Råde Pistollag
Division
Production Optics-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Råde Pistollag
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
106 Glen Hylander
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
111 Jostein Berntsen
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Rådepistollag
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
127 Roger Johansen
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
D
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR