Squads

Squadding opens for approved competitors on Aug. 28, 2021, 11 a.m., and closes Sept. 30, 2021, noon. 1 competitors have not selected squad

Squad 1

#Registered
9
#Max
11
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
SAS / SSIN
Division
Standard+
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN/Akademisk Sktf
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
DNK
13 Claus Stahnke
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
19 Bjørn Severin
Club
SSIN / SAS
Division
Standard+
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
DNK
32 Selcuk Kahraman
Club
CPS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
ssin
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
DNK
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK

Squad 2

#Registered
9
#Max
12
Registration
anyone
Information
---
Comment
10 Dennis Martlev
Club
SSIN
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
14 Amjad Ali
Club
SAS/SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
16 Akif Erciyas
Club
SAS/SSIN
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
43 Benny Pedersen
Club
Esbjerg skyttekreds
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
54 Mikkel Rohde
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
55 Ole Victor
Club
CPS / Nybro PK
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
SWE
Club
PI-KBH
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK

Squad 3

#Registered
11
#Max
11
Registration
anyone
Information
---
Comment
18 Perry Larsen
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
34 Jan Bodé
Club
SSIN / CPS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
38 Kent Holm
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
DNK
40 Stevan Klausen
Club
Skanderborg Stilling
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
Cps/Ssin
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
44 Kim Wiencken
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
49 Ayram Shine
Club
SAS skytteklub
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
DNK
60 Flemming Hansen
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
73 Kenneth Juul
Club
Pi-København
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
DNK

Squad 4

#Registered
10
#Max
11
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
DNK
6 Jacob Larsen
Club
SSIN
Division
Classic-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
7 Lasse Poulsen
Club
CPS/SSIN/VSF
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
Club
Ssin
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
DNK
31 Lars Petersen
Club
Nyk. Sj.
Division
Standard+
Category
None
Classification
-
Region
DNK
35 Henrik Holm
Club
Nykøbing Sj / ssin
Division
Classic-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK

Squad 5

#Registered
10
#Max
7
Registration
anyone
Information
---
Comment
11 Pavel Ibenforth
Club
SSIN
Division
Standard+
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
CPS/SSIN
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
Lunde skytteforening
Division
Open-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
33 Carsten Husman
Club
Lunde Skytteforening/SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
76 Martin Kaeseler
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
79 Jan 2 Bodé
Club
-
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
-
Region
USA
Club
-
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
USA
89 Mikkel 2 Kjær
Club
-
Division
Open-
Category
None
Classification
-
Region
USA
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
USA

Squad 6

#Registered
9
#Max
7
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
SSIN
Division
Open-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
28 Dannie Høg
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
-
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
USA
Club
-
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
USA
Club
-
Division
Revolver-
Category
None
Classification
-
Region
USA
Club
-
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
USA
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
USA
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
USA
95 Ayram 2 Shine
Club
-
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
USA

Squad 7

#Registered
10
#Max
8
Registration
anyone
Information
---
Comment
8 Mie Poulsen
Club
CPS/SSIN/VSF
Division
Classic-
Category
Lady
Classification
-
Region
DNK
51 Mia Bøgedal
Club
-
Division
Production Optics-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS+BVS+DSF
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
DNK
56 Ferdi Erkul
Club
SAS
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
62 Kristin Sørum
Club
CPS
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
DNK
Club
-
Division
Production Optics-
Category
Junior
Classification
-
Region
USA
83 Mikkel Gudbrand
Club
-
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
87 Kenneth Juul 2
Club
-
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
USA
91 Lasse 2 Poulsen
Club
-
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
USA
Club
-
Division
Revolver-
Category
None
Classification
-
Region
USA

Squad 8

#Registered
10
#Max
7
Registration
anyone
Information
---
Comment
24 Hans Larsen
Club
Aalborg skyttekres
Division
Open-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
39 Kenneth Kleist
Club
SAS
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
41 Thomas Borgen
Club
SAS Skytteklub
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
48 Kim Frederiksen
Club
DSF / CPS & HSI
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
DNK
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
85 Lars Hagemann
Club
-
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
Club
-
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
USA
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
USA
Club
-
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
USA
Club
-
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
USA