Squads

Squadding opens for approved competitors on June 5, 2022, 1 p.m., and closes June 19, 2022, 1 p.m.. 14 competitors in main-match have not selected squad
50 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
9
#Max
9
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
27 Jonas Wallgren
Division
Modified
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
28 Sofia Dohmen
Division
Standard
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
68 Eddie Karlsson
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
76 Örjan Lindgren
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
100 Teddi Sörensson
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
207 Magnus Pårup
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
208 Malin Pårup
Division
Standard
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 2

#Registered
9
#Max
9
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
65 Peter Larsson
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
67 Kristina Olsson
Division
Open
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
114 Mats Parhammar
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
SWE
181 Bengt Dahl
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
250 Niklas Arabäck
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 3

#Registered
0
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad

Squad 4

#Registered
6
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
8 Wille E
Club
GDS
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
12 Jesper Malmberg
Club
GDS
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
170 Esa Laine
Club
VS-VA
Division
Modified
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
239 lars-tony skoog
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
241 Jonas Renström
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 5

#Registered
9
#Max
9
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
47 Janne Almkvist
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard
Category
None
Classification
Master
Region
SWE
Division
Standard
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Modified
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard
Category
Super Junior
Classification
Unclassified
Region
SWE
196 Håkan Stors
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 6

#Registered
7
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
126 Ivar Kaneröd
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
128 Joakim Kaneröd
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
219 Tomasz Kosiński
Club
KKS-ARSENAŁ
Division
Modified
Category
None
Classification
Unclassified
Region
POL
220 Artur Piasecki
Club
-
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
POL
Club
KS LOK Grot Plock
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
POL
222 Marta Sarna
Club
KS LOK GROT PLOCK
Division
Standard
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
POL
237 Paul Wood
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 7

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
Jönköpings PK
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Jönköpings PK
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
16 Robert Pajnic
Club
Jönköpings PK
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
42 Sasa Petrovic
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
112 Lorenz Neumann
Division
Open
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
118 Björn Mattsson
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Växjö PK
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 8

#Registered
3
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
226 Jonny Jonasson
Club
Visborgs SKF
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
246 Jonny Karke
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 9

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
KPIF
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
KPIF
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
59 Peter Johansson
Club
Kpif
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
74 Magnus Lundberg
Club
PKHSF
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
PKHSF
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
KPIF
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
248 Andre du Toit
Club
-
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
249 Pia Clerté
Club
-
Division
Open
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 10

#Registered
7
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
61 Jonas Nilsson
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
85 Henry Joona
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
90 Erik Jerilgård
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
130 Lars Andreasson
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
136 Ola S
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 11

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
17 Victor Lloyd
Club
IPSC Örebro
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Växjö PK
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
22 Ronnie Mörth
Club
IPSC Örebro
Division
Modified
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
30 Johan Sundevall
Club
IPSC Örebro
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
119 Mathias Rinaldo
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
138 Stefan Grahn
Club
IPSC Örebro
Division
Standard Manual
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
142 Björn Larsson
Club
IPSC Örebro
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
212 Hugo Rinaldo
Division
Open
Category
Super Junior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 12

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
4 Ji-Ung Um
Club
Södertörns SK
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
13 Henrik Hjelte
Club
Södertörns SK
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
24 Catalin Popelca
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
46 Ola Forsberg
Club
Södertörns SK
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Södertörns SK
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
SSK
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
194 Michael Nordell
Club
Södertörns sk
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
204 Mattias Wrande
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 13

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
RJPS
Division
Standard Manual
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
38 Peter Berglöf
Division
Standard Manual
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
54 ulf moen
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
155 Johan Hansen
Division
Open
Category
Senior
Classification
Master
Region
SWE
159 Walter Kitzinger
Division
Open
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
203 Hans Jarosch
Club
VADS
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
231 Joel Sundstedt
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
236 Simon T
Division
Standard Manual
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 14

#Registered
0
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad

Squad 15

#Registered
0
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad

Squad 16

#Registered
0
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad

Squad 17

#Registered
0
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad

Squad 18

#Registered
0
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad