Squads

Squadding opens for approved competitors on Oct. 22, 2022, 11 a.m., and closes Nov. 3, 2022, 1 p.m.. 0 competitors have not selected squad

Squad 1

#Registered
13
#Max
13
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
SSIN/Akademisk Sktf
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
DNK
5 Kim Wiencken
Club
SSIN
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
B
Region
DNK
Club
ssin
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
DNK
25 Pavel Ibenforth
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
30 Bjørn Severin
Club
SSIN / SAS
Division
Standard+
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
DNK
35 Kenneth Kleist
Club
SSIN / SKL
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
42 Max Larsen
Club
Nyk.Sj/SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
43 Selcuk Kahraman
Club
Ssin
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
47 Dannie Høg
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK

Squad 2

#Registered
13
#Max
13
Registration
anyone
Information
---
Comment
6 Karsten S
Club
SSIN
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Division
Standard+
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
DKYX
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
18 Nils Gunnersen
Club
ssin
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
20 Mikkel Thomsen
Club
SAS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
21 Mikkel Schulz
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
41 Blago Ivkovic
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
51 Peter Herstad
Club
SSIN
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
52 Anders Urban
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production Optics Light-
Category
Lady
Classification
-
Region
DNK

Squad 3

#Registered
13
#Max
13
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
SSIN
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
4 Lars Olesen
Club
Aalborg Skyttekreds / SSIN
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
12 Steen Bagger
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
DNK
33 Hans Larsen
Club
Aalborg skyttekres
Division
Classic-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
48 Peter Andersen
Club
MSG
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
Sejs-Svejbæk
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
DNK
57 Ayram Shine
Club
SAS skytteklub
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
DNK
58 Lars Hagemann
Club
Nordic shooting Academy
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
Club
KS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK

Squad 4

#Registered
11
#Max
13
Registration
anyone
Information
---
Comment
10 Dennis Martlev
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
13 Henrik Holm
Club
Nykøbing Sj / SSIN / BVS
Division
Classic-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
DNK
14 Lasse Poulsen
Club
CPS/SSIN/VSF
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
15 Mie Poulsen
Club
CPS/SSIN/VSF
Division
Classic-
Category
Lady
Classification
-
Region
DNK
Club
CPS/SSIN
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
29 Lars Bugge
Club
SSIN / BSI
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
DNK
Club
Kronborg pistolskytteforening
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
45 Gorm Toft
Club
Nykøbing Sjælland skytteforening
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
Club
Nykøbing sj. / ssin
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
56 Jens H Norby
Club
SSIN
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
DNK
60 Michel Zohar
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
DNK