Squads

Squadding opens for approved competitors on March 18, 2022, 2 p.m.. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
15
#Max
15
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Nordisk: SuperSquad Open
5 Helge Aase
Club
SSS
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
-
Region
NOR
Club
BSK
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
8 Johnny Reyes
Division
Open-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
10 Hans Petter Lie
Club
BPK
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
Club
SKIPP
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
87 Anders Nerheim
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
100 Marcus Norberg
Club
SSK
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
SWE
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
SWE
145 Alvin Alforte
Club
TFS
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
166 Thomas Samuelsen
Club
BPK
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
280 Nikolai Busk
Club
Veps
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Club
SSIN/Akademisk Sktf
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
DNK

Squad 2

#Registered
15
#Max
15
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Nordisk: SuperSquad Production
Club
NVS
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
13 Frede Stenslie
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Club
Hamar Praktiske Skyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
15 Folke Myrvang
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
17 Pål-Erik Ruud
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
177 Gabriel Lind
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
197 Pavel Ibenforth
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
231 Eindride Stien
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
266 Geir Kvæl
Club
Salten Dynamiske Sportsskyttere
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
303 Robert Eriksson
Club
IPSC Smedjan
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
348 Martin Kaeseler
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
401 Håkan Wiren
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
431 Ayram Shine
Club
SAS skytteklub
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
DNK
443 Sissal Skaale
Club
-
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
DNK

Squad 3

#Registered
15
#Max
15
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Nordisk: SuperSquad PO
Club
HPS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
21 Terje Andersen
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
24 Simen Amundsen
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
25 Thomas Nordvi
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
118 Karl Torkildsen
Club
Trondheim Feltskyttere
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
150 Mikael Östling
Club
Göteborgs Dynamiska Skyttar
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
180 Ted Åhlenius
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
181 lars-tony skoog
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
189 David K Grainger
Club
SSIN
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
248 Knut Bergsbakk
Club
MDS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
341 Michael Randrup
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
344 Rasmus E. Lemvig
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
353 oddvar storli
Club
KDS
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Club
GPIF
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
382 Arni Kjartansson
Club
CPS/SSIN
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK

Squad 4

#Registered
12
#Max
15
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Nordisk: SuperSquad POL
19 Nora Gundersen
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
NOR
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
NOR
22 Benjamin Hillem
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
28 Tore Haugli
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
30 Andreas Venås
Club
Hemne Pistolklubb
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
NOR
92 Are Johansen
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Club
Veps
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
137 Uma NN Falk
Division
Production Optics-
Category
Lady
Classification
-
Region
SWE
288 Kenneth Groth
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
NOR

Squad 5

#Registered
11
#Max
15
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
SuperSquad: Classic
Division
Classic-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
148 Erik Jahnsen
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
151 jon fossum
Club
OKTS
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
154 Ole Eilertsen
Club
NHPK
Division
Classic-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
155 Morten Strømme
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
160 Stig Arne Haugen
Club
TFS
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
170 Terje Woll
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
263 Lars Mørk
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
400 Morten Klov
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
413 Rune Hovde
Club
TFS
Division
Classic-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR

Squad 6

#Registered
14
#Max
15
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
SuperSquad: Standard
33 Stefan Winsnes
Division
Standard+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
34 Renate Sand
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
-
Region
NOR
35 Kenneth Svee
Division
Standard+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
-
Region
NOR
125 Morten Kildahl
Club
LOP
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
176 Tinh Le
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
191 Ole-Ejvind Hære
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Club
Livgardets skytteförening
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
203 Bjarte Drange
Club
NHPK
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
206 Ole-Edvard Hagen
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
210 Palle Sørensen
Club
Lop
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
211 Steff Bermingrud
Division
Production Optics Light-
Category
Lady
Classification
-
Region
NOR
262 Jerzy Sokol
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
NOR

Squad 7

#Registered
14
#Max
15
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
Trondheim Feltskyttere
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
NOR
147 Mats Parhammar
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
182 Thomas Riise
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
185 Henrik Laursen
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
188 Lasse Poulsen
Club
CPS/SSIN/VSF
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
198 John Lindbom
Division
Open-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
214 Gunnar Rolfseng
Club
Trondheim Feltskyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
215 Morten Holland
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
221 Anders Røine
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
228 Mie Poulsen
Club
CPS/SSIN/VSF
Division
Classic-
Category
Lady
Classification
-
Region
DNK
327 Peter Svedberg
Club
RJPS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
334 Marcus Eriksson
Club
SPK
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
362 Peter Blomqvist
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
380 Erik Svedberg
Club
Sundsvalls Pistolskytteklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE

Squad 8

#Registered
14
#Max
15
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
103 Niclas Dal
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
111 Martin Assarsson
Club
Stockholms LVF
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
142 Magnus Abelsson
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
146 Ricardo Soler
Club
Södertörns SK (SSK)
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
157 Charlie Dyrhede
Club
Härlanda PK/GDS
Division
Production-
Category
Junior
Classification
-
Region
SWE
165 Robert Andersson
Club
GDS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
225 Susanne Pejle
Division
Production Optics-
Category
Lady
Classification
-
Region
SWE
238 Arne Falla
Club
OKTS
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
NOR
249 Jens Sandberg
Club
MSF
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
256 Emma Lökholm
Club
MSF
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
SWE
Club
Mölndals Skytteförening
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
372 Tony Klintan
Club
Mölndals Skytteförening
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
373 Johnnie Tibom
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE

Squad 9

#Registered
14
#Max
15
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
97 Robin Östman
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
104 Timur Lundholm
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
105 Ariel Ramirez
Club
Södertörns SK
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
SWE
128 Thomas Bengtsson
Club
GDS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
135 Robbin Häggmark
Club
GDS
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
SWE
143 Lilly Westberg
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
SWE
179 Siri Larson
Division
Production Optics-
Category
Lady
Classification
-
Region
NOR
186 Anders Martin
Division
Open-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
Division
Classic-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
240 Stefan Ekstedt
Club
VDS
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
274 Stian Englund
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
277 Johan Skogh
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
314 Jimmy With
Club
IPSC Smedjan Team Sloth
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
379 Antti Tukiainen
Club
P-K IPSC
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
FIN

Squad 10

#Registered
13
#Max
15
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
Division
Open-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
127 Peter Söderberg
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
153 Stian Edvardsen
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
205 Terje Hyttebakk
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
Club
Hemne Pistolklubb
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
217 Gerry Strandberg
Club
P4 Dynamiska Skyttar (P4 DS)
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
264 Harald Feragen
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
282 Kent Stangvik
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
292 René Ullrich
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
NOR

Squad 11

#Registered
15
#Max
15
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
102 Roger Henriksen
Club
DSSA
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
114 Jonas Bergstrøm
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
129 Jon Skyttermoen
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
138 Torgeir Rui
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
140 Erik Andli
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
141 Øystein Skog
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
172 Sture Rasmussen
Club
HPS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Club
SDS
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
187 Øivind Johnsen
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
-
Region
NOR
194 Gjermund Skog
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR

Squad 12

#Registered
16
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
23 Kyrre Lee
Club
Bpk
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
96 David Levin
Club
IPSC Örebro
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
126 Per Forsling
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
132 Jens Söderlund
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
167 Erik Stjernlöf
Club
GDS
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
SWE
175 Peter Saltvik
Club
GDS
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
195 Cecilia Lindberg
Club
GDS
Division
Production Optics-
Category
Lady
Classification
-
Region
SWE
230 Jari Kurttio
Club
Bofors skjutfälts skyttekår
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
243 Jim Andersson
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
Club
GDS
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
SWE
332 Johan Hansen
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
NOR
407 Rino olsen
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
468 Selcuk Kahraman
Club
Cps
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
DNK
475 Sandra Arbinger
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
SWE

Squad 13

#Registered
0
#Max
10
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
PM Junior-/SuperJunior Squad - POC: kapt. Roy - start bay 1
No competitors are registered for this squad

Squad 14

#Registered
0
#Max
8
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre-Match - Squad - start bay 2
No competitors are registered for this squad

Squad 15

#Registered
0
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre-Match - Squad - start bay 3
No competitors are registered for this squad

Squad 16

#Registered
0
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre-Match - Squad - start bay 4
No competitors are registered for this squad

Squad 17

#Registered
0
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre-Match - Squad - start bay 5
No competitors are registered for this squad

Squad 18

#Registered
0
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre-Match - Squad - start bay 6
No competitors are registered for this squad

Squad 19

#Registered
0
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre-Match - Squad - start bay 7
No competitors are registered for this squad

Squad 20

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre-Match - Squad - start bay 8
No competitors are registered for this squad

Squad 21

#Registered
6
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre-Match - Squad - start bay 9
Division
Classic-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Classic-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
32 Stig Aarmo
Division
Classic-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
42 Tommy Sollyst
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
68 Einar Bakke
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
81 Jonas Forslund
Division
Standard+
Category
None
Classification
-
Region
SWE

Squad 22

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre-Match - Squad - start bay 10
No competitors are registered for this squad

Squad 23

#Registered
4
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre-Match - Squad - start bay 11
391 Kim Nordström
Club
Bergslagens Skyttar, BESK
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
392 Marcus Dahl
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
393 Anna Claesson
Club
Bergslagens Skyttar, BESK
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
SWE
409 Isac Johansson
Club
Bergslagens Skyttar, BESK
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
SWE

Squad 24

#Registered
5
#Max
30
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
PM Torsdag og Fredag
50 Roy Thorud
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
56 Simon Ravn
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
435 Örjan Johansson
Club
KSKG
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
437 Björn Gregnert
Club
Klinte SKG
Division
Open-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
481 Janne Gregnert
Club
GODS
Division
Standard+
Category
None
Classification
-
Region
SWE

Squad 25

#Registered
0
#Max
6
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Torsdag og Fredag
No competitors are registered for this squad

Squad 26

#Registered
0
#Max
6
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Torsdag og Fredag
No competitors are registered for this squad

Squad 27

#Registered
9
#Max
6
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Torsdag og Fredag
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
58 Tore Varlid
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Club
BSK
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Open-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
NOR
75 Rune Toft
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
80 Rune Wilhelmsen
Club
Lågen Sportsskyttere
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
83 Hans Martin Ese
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR

Squad 28

#Registered
0
#Max
4
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Etter avtale med MD
No competitors are registered for this squad

Squad 31

#Registered
8
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
from *.cab import
44 Tom Skaar
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
Club
OKTS
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
Club
Trondheim Feltskyttere
Division
Open+
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
77 Roger Johansen
Club
-
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
-
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
213 Edith Gustavsson
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
SWE
414 Torbjørn Dahlen
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
482 Terje Akselsen
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR

Squad 32

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
from *.cab import
39 Geir Kvam
Club
TOP-DSS
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
76 Espen Opstad
Club
TOP-DSS
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
86 Kenneth Jordan
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
490 Steinar Svåsand
Division
Revolver-
Category
None
Classification
-
Region
NOR

Squad 33

#Registered
8
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
from *.cab import
Club
HPI
Division
Production Optics-
Category
Super Junior
Classification
-
Region
NOR
340 Martin Ravn
Division
Production Optics-
Category
Super Junior
Classification
-
Region
NOR
342 Mads Hilden
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
343 Jens Brix Hilden
Division
Production Optics Light-
Category
Super Junior
Classification
-
Region
NOR
345 Henrik B. Thorud
Club
KPK
Division
Open-
Category
Super Junior
Classification
-
Region
NOR
438 Kristen Kåsin
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
464 Heidi Ryum Marsh
Club
SFS
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
NOR
Club
SFS
Division
Production-
Category
Junior
Classification
-
Region
NOR

Squad 34

#Registered
8
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
from *.cab import
6 Bjørn Greve
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
60 Terje Tessem
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
63 Thomas Olaussen
Division
Revolver-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
82 Maria Revling
Division
Production-
Category
Lady
Classification
-
Region
SWE
94 Lukasz Styra
Club
Schützenrotte NRW / 7HGC e.V.
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
DEU
461 Dennis Martlev
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
-
Region
DNK
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR

Squad 35

#Registered
8
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
from *.cab import
37 Jan Ole Reksnes
Club
SFS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Club
RJPS
Division
Open-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
61 Rune Vikeby
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
70 Piotr Sitek
Club
SFS
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
71 Robert Dobosz
Club
SFS
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
152 Mattias Jonsson
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
-
Region
NOR

Squad 37

#Registered
8
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
from *.cab import
Division
Production Optics-
Category
Super Senior
Classification
-
Region
NOR
67 Espen Finset
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
130 Morten Grønlie
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
236 Gaute Hagen
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
410 Roy Stenersen
Club
GPK
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
483 Tage Martinsen
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR

Squad 66

#Registered
0
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
from *.cab import
No competitors are registered for this squad

Squad 77

#Registered
2
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
from *.cab import
Division
Classic-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
149 Lasse Sandaker
Club
Lillestrøm og omegn pistolklubb
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR

Squad 99

#Registered
9
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
from *.cab import
Division
Open-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
Club
Setermoen Sportsskytterklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
-
Region
NOR
69 Livar Gudmestad
Club
Hå Sportsskyttere
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
-
Region
NOR
278 MURRE NotKnown
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
-
Region
SWE
350 Per Celander
Club
Södertörns SK
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
SWE
366 Svein Rusten
Division
Production-
Category
Senior
Classification
-
Region
NOR
450 Nils Einar Eide
Division
Standard+
Category
None
Classification
-
Region
NOR

Squad 101

#Registered
0
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
from *.cab import
No competitors are registered for this squad