Squads

Squadding opens for approved competitors on June 6, 2022, 2 p.m., and closes June 10, 2022, 2 p.m.. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
14
#Max
18
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Squad 1 lördag PM
Club
Arvidsjaur dynamiska skyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
15 Fredrik Lindén
Club
Arvidsjaurs dynamiska skyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
ADS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
25 Peder Lundkvist
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
30 Andreas Nilsson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
35 Jacob Lindblom
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
41 Erik Melin
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
44 Kent Rehn
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
55 Jesper Lindblom
Club
ADS
Division
Production-
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
SWE
64 Anna Undebjörk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 2

#Registered
15
#Max
18
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Squad 2 lördag PM
Club
ADS
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
8 Ida Sturk
Club
ADS
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
9 Adam Vikberg
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
12 Ulf Lindeberg
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
14 Erik Malmqvist
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
17 Lars Forsman
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
19 Magnus Irtoft
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
43 Ida Folkesson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
45 Jonas Åström
Club
-
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
47 Peter Riikkula
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
49 Erik Löfström
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
ADS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
52 Martin Axelsson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
56 Jonatan Jonsson
Club
ADS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 3

#Registered
11
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Squad 3 söndag MM
18 Petter Nergård
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
20 Roland Carlsson
Club
Arvidsjaur DS
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
31 Fredrik Funseth
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
34 Niklas Nordgren
Club
Skellefteå psf
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
36 Johan Westborg
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Skellefteå Psf
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
61 Johan Kvande
Club
Skellefteå PSF
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Skellefteå PSF
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
66 Mikael Bergmark
Club
UmePK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 4

#Registered
10
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Squad 4 söndag MM
Club
ADS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
4 Anton Pardén
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
6 Magnus Pudas
Club
Laxforsen SSF
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Arvidsjaur ipsc
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
16 Niklas Vik
Club
Lxssf
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
21 Filip Jakobsson
Club
LXSSF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
22 Rickard Pehrs
Club
ADS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Arvidsjaur IPSC
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
51 Martin Erks
Club
ADS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
65 Kalle Svensk
Club
ADS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
USA