Squads

Squadding is open for approved competitors. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloittaa rastilta 1
13 Mika Ojanen
Club
LVRU ry
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
19 Johan Lindell
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
20 Sami Kallinen
Club
VaRes
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
21 Teemu Eerola
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
22 Ilkka Koljonen
Club
Stadin sissit
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Open
Category
Military
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 2

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloittaa rastilta 2
2 Heikki Juhola
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
9 Hannu Salin
Club
Vares
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
12 Joona Ilppola
Club
Vares
Division
Open
Category
Military
Classification
Unclassified
Region
FIN
29 Jonas Nordfors
Club
vares
Division
Open
Category
Military
Classification
Unclassified
Region
FIN
52 Mikael Er
Club
VaRes
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 3

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloittaa rastilta 3
Club
VaRes
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
3 Markus Nybonn
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
10 Aleksi Aukia
Club
EsRes
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
14 Toni Kurppa
Club
Espoon Reserviläiset
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
38 Sami Nikki
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 4

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloittaa rastilta 4
15 Joakim Koponen
Club
KirkRes
Division
Open
Category
Military
Classification
Unclassified
Region
FIN
16 Jani Tuomainen
Club
LVRU ry
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
17 Jonas Koponen
Club
KirkRes
Division
Open
Category
Military
Classification
Unclassified
Region
FIN
31 Teemu Makkonen
Club
Helsingin Reserviläiset
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
40 Jukka Sonninen
Club
HRUP Pioneeriosasto
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
63 Tomi Virkkala
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 5

#Registered
5
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloittaa rastilta 5
27 Tuomas Aho
Club
Stadin sissit ry
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
34 Jari Karppi
Club
Vares
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
51 Heikki Majuri
Club
VaRes
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
56 Antti Kettunen
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
64 Joni Palomäki
Club
KirkRes
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 6

#Registered
4
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Aloittaa rastilta 6
36 Miika Järvinen
Club
Sissikerho Ry
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
46 Teemu Lainiola
Club
Vares
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
55 Andrei Nyman
Club
VaRes
Division
Open
Category
Military
Classification
Unclassified
Region
FIN
61 Erko Ahervuo
Club
Helsingin reservinupseeripiiri / Johtorengas
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 7

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Aloittaa rastilta 1
35 Jere Hakanen
Division
Open
Category
Military
Classification
Unclassified
Region
FIN
37 Janne Isosävi
Club
-
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
42 Juhani Kuusisto
Club
Helsingin Reserviläiset ry
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
43 Aarne Nurmi
Club
Kirkkonummen seudun Reserviläiset
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
45 Paavo Selänne
Club
KirkRes
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
67 Matti Sulkamo
Club
Helsingin Reserviläiset ry
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 8

#Registered
7
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Aloittaa rastilta 3
44 Ville Reijonen
Club
KHRU
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
Sierra10
Division
Open
Category
Military
Classification
Unclassified
Region
FIN
49 Heikki Ruonala
Club
KirkRes
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
IHRU
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
66 Eetu Pokkinen
Club
RPR
Division
Open
Category
Military
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 9

#Registered
7
#Max
7
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Aloittaa rastilta 5
Club
KHRU
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
28 Pekka Suominen
Club
KHRU
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
Stadin Sissit
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
-
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
53 Juha Kallahti
Club
KHRU
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
TaRu
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
62 Kari Nyström
Club
Munkkivuoren reserviupseerit ry
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN