Squads return


add to favourites   

Squad 1

#Registered
9
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Stockholms Militära och Polisiära Skytteförening
Competitor Division Category Classification Club Region
1 Tomas Frisell Production- Senior Unclassified Stockholms Militära & Polisiära skytteförening
SWE
34 Mikael Viktorsson Production- None Unclassified MoP
SWE
48 Mathias Wattenström Production- Senior Unclassified Stockholms Militära & Polisiära skyttar
SWE
58 Gustav Malmqvist Production- None Unclassified STHLM M&P
SWE
115 Jon Bergsten Production- None Unclassified STHLM M&P
SWE
121 Clara Gunnarsson Production- Lady Unclassified Stockholms Militära och Polisiära skytteförening
SWE
122 Wilhelm Odelstierna Production- None Unclassified STOCKHOLMS MILITÄRA OCH POLISIÄRA SKYTTEFÖRENING
SWE
188 Peter Alvarsson Revolver- Senior Unclassified Sthlm M&P
SWE
240 Jonny Ahlström Production- None Unclassified Sthlm M&P
USA
add to favourites   

Squad 2

#Registered
1
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Ronneby psk
Competitor Division Category Classification Club Region
112 Robert Sundahl Production- None Unclassified Rpsk
SWE
add to favourites   

Squad 3

#Registered
7
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Bergslagens Skyttar
Competitor Division Category Classification Club Region
242 Stefan Svahn Standard- Senior Unclassified Bergslagens skyttar
SWE
243 Patrik Danielsson Standard- None Unclassified Bergslagens Skyttar, BESK
SWE
274 Tobias Åström Production- None Unclassified Bergslagens skyttar, BESK
SWE
275 Merima Åström Production Optics- Lady Unclassified Bergslagens Skyttar, BESK
SWE
276 Tim Thurin Production- None Unclassified Besk
SWE
281 svenne abrahamsen Production Optics- Senior Unclassified BESK Bergslagens Skyttar
SWE
288 Andreas Krainer Production- None Unclassified Bergslagen Skyttar
SWE
add to favourites   

Squad 4

#Registered
6
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Ystads DSKF
Competitor Division Category Classification Club Region
67 Maria Behrmann Production- None Unclassified Ystads Dynamiska SKF
SWE
68 Ola Reis Standard- None Unclassified YSKF
SWE
69 Mikael Olsson Standard- Senior Unclassified YDSKF (Ystad)
SWE
77 Orjan Magnusson Production- Super Senior Unclassified Ystad
SWE
80 Mikael Eneskär Standard+ None Unclassified Ystad DSKF
SWE
83 Håkan Stoltz Production- Senior Unclassified Ystads Dynamiska SKF (YDSKF)
SWE
add to favourites   

Squad 5

#Registered
13
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Masarnas DS
Competitor Division Category Classification Club Region
75 Daniel Ädel Production Optics- None Unclassified MDS
SWE
170 Robert Holmgren Production Optics- None Unclassified MDS
SWE
244 Fredrik Berg Production- None Unclassified MDS
SWE
252 Patrik Larsson Revolver+ None Unclassified MDS
SWE
262 Anders Jansson Revolver- None Unclassified MDS
SWE
263 Anders Jansson Production Optics- None Unclassified MDS
SWE
264 Björn Blomstedt Production Optics- Senior Unclassified MDS
SWE
265 Björn Lindkvist Production- None Unclassified MDS
SWE
267 Tony Fast Production- None Unclassified MDS
SWE
280 Mikael Andersson Production Optics- None Unclassified MDS
SWE
286 Daniel Holmgren Production Optics- None Unclassified MDS
SWE
290 Anders H Production Optics- None Unclassified Stockholms LVF
SWE
294 Mikael Andersson Production- None Unclassified MDS
SWE
add to favourites   

Squad 6

#Registered
1
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Grovskyttarna Luleå
Competitor Division Category Classification Club Region
151 Andreas Sandberg Production Optics- None Unclassified NLSC
SWE
add to favourites   

Squad 7

#Registered
7
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Arvidsjaur DS
Competitor Division Category Classification Club Region
42 Daniel Westerlund Standard- None Unclassified ADS
SWE
152 Ida Sturk Production- Lady Unclassified ADS
SWE
221 Gunnar Almkvist Production Optics- None Unclassified ADS
SWE
226 Rickard Pehrs Production- None Unclassified ADS
SWE
228 Adrian Bäckman Production- None Unclassified ADS
SWE
246 Roland Carlsson Open- Senior Unclassified Arvidsjaur DS
SWE
247 Tim Torstensen Production- None Unclassified ADS
SWE
add to favourites   

Squad 8

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Kalmarpolisens IF
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 9

#Registered
6
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Karlstads Pistol- och Sportskytteklubb
Competitor Division Category Classification Club Region
302 Tord Boström Standard- Senior Unclassified Karlstads PSK
SWE
303 Håkan Wester Production- None Unclassified Karlstads PSK
SWE
304 fre . Production- None Unclassified Karlstads PSK
SWE
305 Alina Karlstad Production- Lady Unclassified Karlstads PSK
SWE
308 Per Dalén Production- Senior Unclassified Karlstads PSK
SWE
309 fre . Standard- None Unclassified Karlstads PSK
SWE
add to favourites   

Squad 10

#Registered
13
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Bodens Sportskytteklubb
Competitor Division Category Classification Club Region
19 Carl Plöen Production Optics- None Unclassified BSSK
SWE
31 David Salomonsson Revolver- None Unclassified BSSK
SWE
33 Tomas Egefjord Production- None Unclassified BSSK
SWE
76 Oliver Hansson Production Optics- None Unclassified BSSK
USA
87 Erik Hansson Classic- None Unclassified BSSK
SWE
91 Fredrik Funseth Production- None Unclassified BSSK
SWE
92 Fredrik Funseth Production Optics- None Unclassified BSSK
SWE
230 Nadine Bergdahl Production- Lady Unclassified BSSK
SWE
282 Stefan Lundbäck Open- Senior Unclassified BSSK
SWE
296 Johan Westborg Production- None Unclassified BSSK
SWE
297 Magnus Söderberg Standard- None Unclassified BSSK
SWE
298 Torbjörn Lagnebäck Standard- None Unclassified Bssk
SWE
299 Marcus Lundberg Production- None Unclassified BSSK
SWE
add to favourites   

Squad 11

#Registered
15
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Borlänge PS
Competitor Division Category Classification Club Region
74 Andreas Laine Production- None Unclassified Borlänges PS (BOPS)
SWE
158 Lars Björnberg Production- None Unclassified Borlänge PK Bops
SWE
159 Tomas Lindgren Open+ None Unclassified BOPS
SWE
191 Thomas Carlsson Standard- Senior Unclassified BOPS
SWE
192 Thomas Carlsson Open+ Senior Unclassified BOPS
SWE
193 Tomas Lindgren Standard- None Unclassified BOPS
SWE
DNS 198 Lars Eriksson Production- Senior Unclassified IPSC BOPS
SWE
200 Filip NotKnown Production- None Unclassified BOPS IPSC
SWE
207 Erik Hedin Production Optics- None Unclassified BOPS Borlänge PS
SWE
209 Pär Iwers Production- None Unclassified BOPS
SWE
213 Dan Helsén Production- None Unclassified BOPS
SWE
214 Dan Helsén Standard- None Unclassified BOPS
SWE
215 Daniel Mattsson Standard+ None Unclassified BOPS
SWE
216 Andre Uppström Production- None Unclassified Bops
SWE
217 Magnus Ryberg Standard- None Unclassified BOPS
SWE
add to favourites   

Squad 12

#Registered
9
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Boo SKF
Competitor Division Category Classification Club Region
12 Ingemar Strandberg Production Optics- None Unclassified Boo Skytteförening
SWE
110 Christian Ponzer Production Optics- None Unclassified Boo Skf
SWE
118 Michael Nordell Production Optics- Senior Unclassified -
SWE
119 Niklas Sjöberg Open- None Unclassified Stockholms Militära och Polisiära skytteförening
SWE
126 Mikael Kajermo Production- Senior Unclassified -
SWE
127 Richard Perez Production- None Unclassified BooSKF
SWE
129 Torbjörn Sjöström Open- Senior Unclassified BallisticS
SWE
268 Arthur Mazur Open- None Unclassified Boo Dynamiska Skyttar
SWE
270 Jan Bengtsson Production- Super Senior Unclassified -
SWE
add to favourites   

Squad 13

#Registered
18
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Pistolklubben Ena
Competitor Division Category Classification Club Region
DNS 62 Jonathan Krüger Production- None Unclassified PK Ena
SWE
65 Stefan Rosenberg Production Optics- Senior Unclassified PK Ena
SWE
171 William Sandström Production Optics- None Unclassified Uppsala Dynamiska Skyttar
SWE
172 Lars Hult Production- None Unclassified PK Ena
SWE
173 Matts Hune Production- Senior A PK Ena
SWE
174 Mikael Bergman Production- Senior Unclassified PK Ena
SWE
175 Per Ekstrand Production- None Unclassified PK Ena
SWE
176 Juha Kelahaara Production- None Unclassified PK Ena
SWE
177 Johan Fröberg Production- None Unclassified PK Ena
SWE
178 Ulf Skoglund Production- Senior Unclassified PK Ena
SWE
DNS 182 Ante Inersjö Standard- Super Senior Unclassified PK Ena
SWE
187 Magnus Tiger Production- None Unclassified PK Ena
SWE
194 Magnus Johansson Production- Senior Unclassified PK Ena
SWE
196 Peter Ek Production- None Unclassified PK Ena
SWE
203 Sebastian Rantakare Production- None Unclassified PK Ena
SWE
204 Larseric Elestig Production- Senior Unclassified Leksands PK
SWE
205 Patrik Dalsjö Production- Senior Unclassified PK Ena
SWE
206 Cecilia Asplund Production- None Unclassified PK Ena
SWE
add to favourites   

Squad 14

#Registered
25
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Rosersberg Pk
Competitor Division Category Classification Club Region
3 Tommy Jansson Standard+ Senior Unclassified Rosersberg
SWE
5 Stefan Westholm Production Optics- None Unclassified Rosersberg
SWE
25 Per Bergfeldt Revolver- Senior Unclassified Rosersberg
SWE
41 Fredrik Pejlert Production Optics- None Unclassified Rosersberg
SWE
44 Robert Björk Production- Senior Unclassified Rosersberg
SWE
45 Christian E Open- None Unclassified Rosersberg
SWE
71 Mario Nordin Standard- None Unclassified Rosersberg
SWE
72 Andreas Töyrä Production Optics- None Unclassified Rosersberg
SWE
85 Jonas Kedland Production- Senior Unclassified Rosersberg
SWE
86 Per Mellström Standard+ None Unclassified Rosersberg
SWE
90 Dusan Vujanic Standard- Senior Unclassified Rosersberg
SWE
93 Henrik Karlström Standard- None Unclassified Rosersberg
SWE
94 J Blix Production- None Unclassified Rosersberg
SWE
102 Mikael Bergqvist Classic+ Super Senior Unclassified Rosersberg
SWE
DNS 105 Fredrik NoName Standard- None Unclassified Rosersberg
SWE
106 Robert Tennisberg Standard- Senior Unclassified Rosersberg
SWE
137 Olle R Production- None Unclassified Rosersberg
SWE
141 Johan Wahl Standard- Senior Unclassified Rosersberg
SWE
DNS 149 John Gustafsson Production- None Unclassified Rosersberg
SWE
153 Mikael Ljungars Production- None Unclassified Rosersberg
SWE
155 Patrik Khandani Production- None Unclassified Rosersberg PK
SWE
DNS 179 Jacob Jacob Production- None Unclassified Rosersberg
SWE
180 Christofer B Production- Senior Unclassified Rosersberg
SWE
184 Claes Nittzell Standard- Super Senior Unclassified Rosersberg
SWE
185 Ilja NotKnown Production- None Unclassified Rosersberg
SWE
add to favourites   

Squad 15

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Telia IF Skytte
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 16

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Kornet SK Solna
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 17

#Registered
1
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Jämjö Spk
Competitor Division Category Classification Club Region
227 Mattias Valdenäs Production- None Unclassified JSPK
SWE
add to favourites   

Squad 18

#Registered
13
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Växjö Pk
Competitor Division Category Classification Club Region
18 Tomas Hermander Production Optics- Super Senior Unclassified Växjö PK
SWE
23 Patric Stenemo Production- None Unclassified Växjö PK
SWE
28 Magnus Rylander Production- None Unclassified Växjö Pk
SWE
30 Micko Björck Standard- Senior Unclassified Växjö PK
SWE
43 Roger Tiensuu Standard- Super Senior B Växjö Pk
SWE
49 Leif Svensson Production- Senior Unclassified Växjö Pk
SWE
52 Rolf Mastenstrand Production- Senior Unclassified Växjö Pk
SWE
54 Samuel Åberg Standard- None Unclassified Växjö PK
SWE
201 Dan Bennäs Open- None Unclassified Växjö PK
USA
212 Martin Johansson Revolver- None Unclassified Växjö Pk
SWE
239 Johan Landmer Standard- None Unclassified Växjö PK
SWE
306 Martin Davoust Revolver- None Unclassified Växjö PK
SWE
307 Martin Davoust Production- None Unclassified Växjö PK
SWE
add to favourites   

Squad 19

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Oskarshamns Skytteförening
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 20

#Registered
8
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Laxforsens Ssf
Competitor Division Category Classification Club Region
6 Niklas Dirland Production- None Unclassified Laxforsens ssf
SWE
7 Niklas Vik Production Optics- None Unclassified Lxssf
SWE
8 Magnus Pudas Standard- Senior Unclassified Laxforsen SSF
SWE
9 Kent Säker Production- None Unclassified LXSSF
SWE
11 Filip Jakobsson Production- None Unclassified LXSSF
SWE
17 Jonas Mannela Standard- None Unclassified Lxssf
SWE
20 Patrik Esberg Production- None Unclassified LSSF
SWE
250 Daniel Hjelm Production Optics- None Unclassified Lxssf
SWE
add to favourites   

Squad 21

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Västsvenska Dynamiker
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 22

#Registered
2
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Lidingö Sportskytteklubb
Competitor Division Category Classification Club Region
40 Gus C Production Optics- Senior Unclassified LSSK
SWE
57 Mattias Högström Production- None Unclassified Lidingö Sportskytte Klubb
SWE
add to favourites   

Squad 23

#Registered
9
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Security Group Dynamics
Competitor Division Category Classification Club Region
70 Carl-Johan Larsson Production- None Unclassified Borås Pistolskyttar
SWE
DNS 160 Hubert Jansson Production- None Unclassified Security Group Dynamics
SWE
245 Allan Bergman Production- None Unclassified Security Group Dynamics
SWE
272 Johan Söderström Production- None Unclassified SäSF
SWE
273 Anders Björk Production Optics- None Unclassified Security Group Dynamics
SWE
283 Martin Åkesson Production- Senior Unclassified Security Group Dynamics
SWE
284 Anders Åkesson Production- None Unclassified Security group dynamics
SWE
291 Kristian Väliluoto Production- Senior Unclassified BPS
SWE
292 Viktor Lindeblom Standard- None Unclassified BPS
SWE
add to favourites   

Squad 24

#Registered
12
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Emmaboda Skytteförening
Competitor Division Category Classification Club Region
13 Örjan Tollbom Standard- Super Senior Unclassified Nybro PK
SWE
14 Örjan Tollbom Production Optics- Super Senior Unclassified Nybro PK
SWE
15 Örjan Tollbom Classic+ Super Senior Unclassified Nybro PK
SWE
21 Johan Blomster Standard- None Unclassified Emmaboda SkF
SWE
22 Johan Blomster Production- None Unclassified Emmaboda SkF
SWE
26 Ronny Olander Production Optics- Senior Unclassified OSKF
SWE
27 Ronny Olander Standard- Senior Unclassified OSKF
SWE
32 Sten O Bengtsson Standard- Super Senior Unclassified Sevede SS
SWE
55 Sten O Bengtsson Production- Super Senior Unclassified Sevede SS
SWE
56 Fabian Åström Production- None Unclassified Emmaboda SKF
SWE
60 Jonas Bengtsson Production- None Unclassified Emmaboda skf
SWE
61 Jonas Bengtsson Standard- None Unclassified Emmaboda skf
SWE
add to favourites   

Squad 25

#Registered
15
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Ballongbergets Skf
Competitor Division Category Classification Club Region
46 Conny Chow Production Optics- Super Senior Unclassified BBSKF
SWE
82 John Demirian Standard- None Unclassified BBSkf
SWE
DNS 84 Marcus Hahn Production Optics- Senior Unclassified Ballongbergets SKF
SWE
107 Magnus Kneck Standard- Senior Unclassified Ballongberget skf
SWE
154 Oscar L Production Optics- None Unclassified BBSKF
SWE
157 Billy Broberg Production Optics- Senior Unclassified Ballongberget Skf
SWE
161 Fredrik Asklund Production- Senior Unclassified -
SWE
162 Bengt Siverling Production Optics- Senior Unclassified Ballongberget Skf
SWE
163 Marc Unknown Production- None Unclassified Ballongberget
SWE
164 Robin Engstrand Production- None Unclassified BBSKF
SWE
165 Måns Jungner Production- None Unclassified BBSKF
SWE
166 Mikael Dahlberg Production Optics- None Unclassified BBSKF
SWE
167 One-Eyed Jack Production Optics- None Unclassified BBSKF
SWE
DNS 168 Maroan Eddaoui Production Optics- None Unclassified -
SWE
169 Anna Mpoyi Production- None Unclassified -
SWE
add to favourites   

Squad 26

#Registered
6
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Smedsbo PK
Competitor Division Category Classification Club Region
38 Mikael Segerholm Production- None Unclassified Smedsbo Pistolskytteklubb
SWE
50 Mattias N Open- None Unclassified IPSC Smedjan
SWE
59 Tony Johansson Open- Senior Unclassified Smedsbo PK
SWE
66 Toomas Saar Standard- None Unclassified ESs
SWE
310 Mattias Ahlin Production Optics- None Unclassified Smedsbo PK
SWE
311 Stefan Kristersson Standard- Senior C ESs
SWE
add to favourites   

Squad 27

#Registered
4
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Trosa Pistolklubb
Competitor Division Category Classification Club Region
95 Kjell Andersson Production- None Unclassified Trosa PK
SWE
238 Tom Bryant-Meisner Production- Senior Unclassified Lvf
SWE
251 John Bryant-Meisner Production Optics- None Unclassified Trosa PK
SWE
287 simon kjellstrom Production- None Unclassified Tpk
SWE
add to favourites   

Squad 28

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Ormen Skf
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 29

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Sundsvalls Pk
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 30

#Registered
9
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Umeå PK
Competitor Division Category Classification Club Region
39 Matteus Granström Production- None Unclassified Umeå PK
SWE
232 Olle Bergman Standard- None Unclassified Umeå PK
SWE
233 Jens Adriansson Production Optics- Senior Unclassified Umeå pk
SWE
234 Jonas Hellqvist Standard- None Unclassified Umeå Pistolskytteklubb
SWE
235 Anton Johansson Standard- None Unclassified umeå pk
SWE
236 Michael Nyberg Standard- None Unclassified UPK
SWE
237 Jim Nordlund Production- None Unclassified Umeå PK
SWE
248 Ola Pettersson Open- Senior Unclassified Umeå PK
SWE
256 Markus Lindström Production Optics- None Unclassified Umeå PK
SWE
add to favourites   

Squad 31

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Skellefteå Psf
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 32

#Registered
6
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
P7 SKIF
Competitor Division Category Classification Club Region
96 Mathias Duppils Production- None Unclassified P7 SKIF
SWE
97 Robert Andersson Production- None Unclassified P7 Dynamiska
SWE
109 Patrik Andersen Production- None Unclassified P7 SKIF
SWE
111 Lee Masters Production- None Unclassified Kristianstads PK
SWE
113 Axel Nilsson-Björk Production- None Unclassified -
SWE
114 Oliver Isgren Production- None Unclassified -
SWE
add to favourites   

Squad 33

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Hagfors-Uddeholms Pistolskytteklubb
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 34

#Registered
8
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Skepplanda Skytteförening
Competitor Division Category Classification Club Region
63 Markus Thorstensson Revolver- None Unclassified SSF
SWE
DNS 64 Richard Olsson Production- None Unclassified SSF
SWE
208 Oscar Brännudd Production- Senior Unclassified SSF
SWE
211 Kenneth Gustafsson Production- None Unclassified Skepplanda
SWE
266 Jonas Kalldert Standard- None Unclassified SSF
SWE
277 Mikael Sävström Production Optics- None Unclassified SSF
SWE
300 Joakim Wallin Production Optics- Senior Unclassified SSF
SWE
301 Michaela Turunen Production- Lady Unclassified SSF
SWE
add to favourites   

Squad 35

#Registered
6
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Dalarnas Militära & Polisiära Skyttar
Competitor Division Category Classification Club Region
47 Fredrik Niord Production- None Unclassified Dala-MP
SWE
128 David Hermansson Production Optics- None Unclassified Dala-MP
SWE
199 Per Wikström Production Optics- None Unclassified Dala-MP
SWE
210 Per-Erik Lindén Production- None Unclassified Dala-MP
SWE
218 Gustav Hellsing Production- None Unclassified Dala mp
SWE
229 Tobias Gustafsson Production Optics- None Unclassified Dala Mp
SWE
add to favourites   

Squad 36

#Registered
5
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
I 21/ T3 Skytteförening
Competitor Division Category Classification Club Region
220 Johan Fredlund Standard- None Unclassified I21/T3
SWE
253 Jens Vörman Production- None Unclassified I21/T3
SWE
254 Per Kjelltoft Production Optics- Senior Unclassified I21/T3
SWE
255 Charles Vörman Production- None Unclassified I21/T3
SWE
259 Trotte Mårdberg Production Optics- Senior Unclassified I21/T3 Skytteförening
SWE
add to favourites   

Squad 37

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Norrköping Shooting Club
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 38

#Registered
11
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Jönköpings Pk
Competitor Division Category Classification Club Region
78 Mikael Janeman Standard+ Senior Unclassified Jönköpings PK
SWE
79 Markus Lindh Production- None Unclassified Jönköping PK
SWE
81 Stefan Vogel Production- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
98 Per-Allan Axén Production- Super Senior Unclassified Jönköpings PK
SWE
99 Olof Ålander Production- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
100 Kenny Karlsson Production- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
101 Jonas Eklund Production Optics- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
103 Anton Vahlström Production- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
120 Olof Bengtsson Production- Senior Unclassified Jönköpings PK
SWE
136 Christian Franzén Standard- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
143 Daniel Svärd Production- None Unclassified Jönköping pk
SWE
add to favourites   

Squad 39

#Registered
15
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Roslagens Pistolskyttar
Competitor Division Category Classification Club Region
35 Jonas Jonsson Revolver- None Unclassified Södra Roslagen skytte förening
SWE
123 Mr Andersson Production- None Unclassified Uppsala DS
SWE
130 Emanuel Pettersson Production- None Unclassified Roslagens Pistolskyttar
SWE
131 Sanna Olsson Production- Lady Unclassified Roslagens pistolskyttar
SWE
132 Ulf Pernholt Standard- None Unclassified RPS
SWE
133 Pontus Forsling Ingvarsson Production- None Unclassified SrSF
SWE
134 Johan Brännström Production Optics- None Unclassified Roslagens pistolskytteklubb
SWE
135 Jonas Johansson Standard- None Unclassified RPS
SWE
138 Emil Olsson Production Optics- None Unclassified RPS
SWE
139 Sofie Lundin Standard- Lady Unclassified SPSF
SWE
140 Jerry Vesterlund Open- None Unclassified -
SWE
142 Jan Stangebye Standard- None Unclassified Roslagens Pistolskyttar
SWE
145 Emil Olsson Production- None Unclassified RPS
SWE
146 Sofie Lundin Open- Lady Unclassified SPSF
SWE
147 Jerry Vesterlund Standard- None Unclassified -
SWE
add to favourites   

Squad 40

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Göteborgs Garnisons Skf
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 41

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Nätra Skyttegille
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 42

#Registered
20
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Torups Pistolklubb
Competitor Division Category Classification Club Region
117 Henrik Stensson Production- Senior Unclassified Torups Pistolklubb
SWE
148 Karl Skoglund Standard- Super Senior Unclassified Torups pistolklubb
SWE
181 Werner Gramkou-Witt Production- Super Senior Unclassified Torups pistolklubb
SWE
DNS 183 Lis Erevall Classic- Lady Unclassified Torups Pk
SWE
186 Peter Freed Production- None Unclassified Torups Pistolklubb
SWE
189 Christoffer Hermansson Production- None Unclassified torups pistolklubb
SWE
DNS 195 Martijn Ter Harkel Production- Senior Unclassified Torup
SWE
197 Fredrik Rössel Production- None Unclassified Torups pistolklubb
SWE
219 Torbjörn Bergqvist Production Optics- Senior Unclassified Torups PIstolklubb
SWE
222 Alva Stenöien Classic- Junior Unclassified Torups pk
SWE
223 Marcus Stenöien Production Optics- None Unclassified Torups Pk
SWE
224 Marcus Stenöien Classic- None Unclassified Torups Pk
SWE
DNS 225 Alva Stenöien Standard- Junior Unclassified Torups pk
SWE
DNS 231 Per-Olof Emanuelsson Production Optics- Super Senior Unclassified Torups pk
SWE
249 Wilma Andersson Standard- Lady Unclassified Torups Pk
SWE
257 Tord Andersson Standard+ None Unclassified Torups Pistolklubb
SWE
258 Tord Andersson Classic+ None Unclassified Torups Pistolklubb
SWE
260 Johan Gustafsson Standard- None Unclassified Torups Pistolklubb
SWE
261 Johan Gustafsson Classic+ None Unclassified Torups Pistolklubb
SWE
293 Fredrik Rössel Standard+ None Unclassified Torups pistolklubb
SWE
add to favourites   

Squad 43

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Gideå Pistol
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 44

#Registered
1
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Uppsala DS
Competitor Division Category Classification Club Region
53 Björn Sjöberg Production- Senior Unclassified Uppsala DS
SWE
add to favourites   

Squad 45

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
IPSC Västerås
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 46

#Registered
0
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
P7 SKIF
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 47

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
S:t Eskils Skyttar
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 48

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Stockholms LVF
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 49

#Registered
1
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Telia IF Skytte
Competitor Division Category Classification Club Region
190 Lukas Szarota Production- None Unclassified Telia Idrottsförening Skyttesektionen
SWE
add to favourites   

Squad 50

#Registered
3
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Lesjöfors Pistolskytteklubb
Competitor Division Category Classification Club Region
89 Tommy Olofsson Production- None Unclassified Lesjöfors pistolskytteklubb
SWE
289 Fredrik Jonasson Production- None Unclassified Lesjöfors Pistolskytteklubb
SWE
295 Jon Johansson Production- None Unclassified Lesjöfors Pistolskytteklubb
SWE
add to favourites   

Squad 51

#Registered
0
#Max
50
Registration
anyone
Information
---
Comment
Hudiksvalls Psk
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 52

#Registered
0
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
P7 SKIF
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 53

#Registered
0
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
P7 SKIF
No competitors are registered for this squad