register »

Competitors

Max 48 competitors in main-match, currently 48 registered (10 approved, 38 pending) and 2 on waiting list
Max 18 competitors in pre-match, currently 5 registered (5 approved, 0 pending) and 0 on waiting list

view summary
#. First name Last name DIV CAT CLS Club REG SQ Reg Match
1. Oskari Sivula Open - U TaU
FIN
- A PM
2. Mika Vuolle Open S U TaU
FIN
- A PM
3. Pirjo Leinonen Open L U TaU
FIN
- A PM
4. Joona Haavisto Standard - U TaU
FIN
- A PM
5. Matti Makkonen Open S U JuRy
FIN
- P MM
6. Timo Muilu Open SS U JuRy
FIN
- A MM
7. Zhe Wang Production - U JuRy
FIN
- A MM
8. Jarno Pöhö Standard - U NoSA
FIN
- P MM
9. Anni Jaatinen Open L U RASSI
FIN
- P MM
10. Mona Nordberg Standard L U RSA
FIN
- P MM
11. Lauri Lönnroth Standard - U JuRy
FIN
- P MM
12. Herman Hammarberg Production - U RSA
FIN
- P MM
13. Mikael Hammarberg Standard SJ U RSA
FIN
- P MM
14. Jari Sievänen Open - U RSA
FIN
- P MM
15. Leo Sievänen Standard SJ U RSA
FIN
- P MM
16. Jesse Nio Production - U NoSA
FIN
- P MM
17. Mikko Sävilahti Production - U NoSA
FIN
- P MM
18. Aleksandr Matilisin Open - U Nosa
FIN
- P MM
19. Joona Hakulinen Open - U RASSI
FIN
- P MM
20. Meira Hakulinen Open L U RASSI
FIN
- P MM
21. Jouni Kärkkäinen Standard - U NOSA
FIN
- P MM
22. Kari Myllyniemi Classic - U NoSa
FIN
- P MM
23. Eeli Kilpinen Standard SJ U Riihimäen Ampumaseura ry
FIN
- A MM
24. Sakari Myllyniemi Production J U NoSa
USA
- P MM
25. Mika Tikkakoski Standard S U NoSA
FIN
- P MM
26. Timo Kilpinen Standard - U Riihimäen Ampumaseura
FIN
- A MM
27. Jari Viljasaari Classic S U HYMAS
FIN
- P MM
28. Jussi-Pekka Viitanen Classic - U RSA
FIN
- P MM
29. Konrad Bucki Standard - U RSA
FIN
- A MM
30. Bin Zhao Production - U JuRy
FIN
- A MM
31. Karol Bucki Standard J U RSA Rauma
FIN
- A MM
32. Simo Heinonen Production - U Nokian Seudun Ampujat
FIN
- P MM
33. Aaro Heinonen Production SJ U Nokian Seudun Ampujat
FIN
- P MM
34. Harri Pesonen Classic - U NoSa
FIN
- P MM
35. Henri Haapsaari Production - U PAS
FIN
- P MM
36. Toni Keskinen Production - U PAS
FIN
- P MM
37. Alexey Voronov Standard - U PAS
FIN
- A MM
38. Ilkka Heikkinen Production S U PAS
FIN
- A MM
39. Tino Tapio Standard J U Poliisien Ampumaseura
FIN
- P MM
40. Janne Järvinen Standard - U PAS
FIN
- A MM
41. Frida Stråhlman Production L U PAS
FIN
- P MM
42. Tommi Kokki Production - U Poliisien Ampumaseura (PAS)
FIN
- P MM
43. Roy Juurijoki Open - U -
FIN
- P MM
44. Rasmus Voutilainen Standard SJ U RSA
FIN
- P MM
45. Tomy Lindström Open - U Loimaan Laukojat
FIN
- P MM
46. Markku Matilainen Classic - U Torsa
FIN
- P MM
47. Teemu Makkonen Classic S U HVA
FIN
- P MM
48. Juha Hietikko Classic - U PAS
FIN
- P MM
49. Niklas Miikkulainen Standard J U RSA
FIN
- P MM
50. Riku Tuppurainen Standard - U TaU
FIN
- P MM
51. Juuso Alho Production J U TaU
FIN
- P MM
52. Miro Välimäki Standard - U Tampereen urheiluampujat
FIN
- A PM
53. Sampo Mattila Open S U RM
FIN
- X MM
54. Sami Kaistamaa Open - U PoP
FIN
- P MM
55. Michael Kratochvil Open - U PAS
FIN
- W MM
56. Ruiyang Ding Production - U PAS
FIN
- W MM
Country
Competitors
FIN
15

return

Division / Category
Production
S
1
L
0
SJ
0
SS
0
-
2
J
0
Total
3
Division / Category
Standard
S
0
L
0
SJ
1
SS
0
-
6
J
1
Total
8
Division / Category
Open
S
1
L
1
SJ
0
SS
1
-
1
J
0
Total
4