Squads

Squadding opens for approved competitors on Sept. 2, 2022, 10 a.m., and closes Sept. 21, 2022, 6 p.m.. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start lørdag 0900 stage 1
25 jim sæther
Club
Salten dynamiske sportsskyttere
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
40 Freddy Eriksen
Club
Salten dynamiske sportsskyttere
Division
Production-
Category
Senior
Classification
B
Region
NOR
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
43 Geir Kvæl
Club
Salten Dynamiske Sportsskyttere
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
SDS
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 2

#Registered
7
#Max
7
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start lørdag 0900 stage 4
19 Fredrik Eide
Club
NPK/NPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Setermoen sportsskytter klubb
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Setermoen Sportsskytterklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
NPK/NDS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
51 Saane Berntsen
Club
SSI
Division
Standard-
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
NOR
55 Endre Danielsen
Club
Ssk
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
60 Bjørn Madsen
Club
Salten Dynamiske
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 3

#Registered
6
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start lørdag 0900 stage 8
8 Geir K Hansen
Division
Production-
Category
Senior
Classification
D
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
34 Øystein Soleng
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
50 Robin Johansen
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
56 Svein Vangen
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
59 Thomas Tvedt
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 4

#Registered
7
#Max
7
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start lørdag 1400 stage 1
12 Morten Augensen
Club
Narvik Praktiske skyttere
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
13 Lisa Augensen
Club
Narvik praktiske skyttere
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
HDS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
29 Hans Kr Elvenes
Club
IDS
Division
Open-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
30 Ernst Bolle
Club
IDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
33 Kent Säker
Club
LXSSF
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
67 Rune Flåten
Club
Narvik Pistolklubb
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 5

#Registered
5
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start lørdag 1400 stage 4
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
36 Ole Drager
Club
Setermoen Sportsskytterklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
SSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
SSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 6

#Registered
7
#Max
7
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start lørdag 1400 stage 8
18 Alfr Nordheim
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Narvik praktiske skyttere
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Alta sportsskytterklubb
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Narvik Pistolklubb
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Narvik pistolklubb
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 7

#Registered
7
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start søndag 0900 stage 1
1 Hugo M Hansen
Club
Setermoen Sportsskytter Klubb
Division
Production-
Category
Senior
Classification
C
Region
NOR
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Setermoen Sportsskytterklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
47 Janik Mikkelsen
Club
Kirkenes Pistolklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
49 Filip Jakobsson
Club
LXSSF
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
HDS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
66 Trym Olsen
Club
HDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 8

#Registered
3
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start søndag 0900 stage 4
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Hålogaland Dynamiske sportsskytterklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
HDS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 9

#Registered
2
#Max
6
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start søndag 0900 stage 4 (sammen med sq 8)
14 Krister Skog
Club
HDS
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 10

#Registered
1
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Start fredag 1600/1700 stage 1
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 11

#Registered
5
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Start fredag 1600/1700 stage 4
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
HDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
32 Niklas Vik
Club
Lxssf
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
64 Andre Jensen
Club
NPK/NPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 12

#Registered
0
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Start fredag 16/17 på stage 8
No competitors are registered for this squad