Squads

Squadding is open for approved competitors. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Avustajat tuomarit ja rakentajat
Division
Production Optics Light-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
5 Nikita Popov
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
9 Henry Lahti
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
23 Niko Åberg
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 2

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Ammunta alkaa klo. 17:00 25m radalla päättyy 18:50
6 Kari Halmi
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
11 Matti Lahtinen
Club
PAS
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
15 Ilmari Taiponen
Club
PAS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
25 Tero Hokkanen
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
30 Teemu Makkonen
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
37 Sami Haaranen
Club
PAS
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 3

#Registered
8
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Ammunta alkaa klo.17:00 Toimintaradalla päättyy klo. 18:50
Club
PorkkA
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
13 Sergei Markozov
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
16 Heikki Tikkanen
Club
PorkkA
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
KirkRes. / PorkkA
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
PorkkA
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
36 Jani Niskanen
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
38 Harri Wulff
Club
-
Division
Production Optics Light-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 4

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Ammunta alkaa klo: 19:00 25m radalla ja päättyy klo. 21:00
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
18 Henri Heikel
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
19 Tom Vähä-Salo
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
20 Jonas Nordfors
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
33 Ville Kylmänen
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 5

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Ammunta alkaa klo.19:00 Toimintaradalla ja päättyy klo. 21:00
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
21 Julius Sepponen
Club
HVA
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
22 Santeri Suni
Club
HeiA
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
26 Zhe Wang
Club
JuRy
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
28 Lauri Lönnroth
Club
SSG
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
Club
PorkkA
Division
Pistol Caliber Carbine-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN