Squads return


add to favourites   

Squad 1

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Briefing 08.45, första skott 09.00
Competitor Division Category Classification Club Region
17 Dick Qvarnström Semi-Auto Open- Super Senior Unclassified VSD
SWE
51 Kristina Olsson Semi-Auto Open- Lady Unclassified VSD
SWE
59 Bengt Dahl Semi-Auto Open- Senior Unclassified VSD
SWE
101 Pierre N Semi-Auto Open- Senior Unclassified VSD
SWE
129 jaakko kangasvieri Semi-Auto Limited- None Unclassified IPSC Örebro
SWE
139 Jimmy Svensson Semi-Auto Limited- None Unclassified IPSC Örebro
SWE
148 Christopher Blomberg Semi-Auto Open- None Unclassified Security Group Dynamics
SWE
149 Hans Holmkvist Semi-Auto Standard- Senior Unclassified Security Group Dynamics
SWE
add to favourites   

Squad 2

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Briefing 08.45, första skott 09.00
Competitor Division Category Classification Club Region
13 Mats Lisstrand Semi-Auto Open- None Unclassified SSK
SWE
21 Mikael Schelén Semi-Auto Open- None Grand Master -
SWE
23 Stefan Nordh Semi-Auto Open- None Unclassified -
SWE
24 Rocco Biasi Semi-Auto Open- None Unclassified Södertörns sk
SWE
50 Tuomas Koli Semi-Auto Open- Senior Unclassified -
SWE
64 Benny Nilsson Semi-Auto Open- None Unclassified Södertörns SK
SWE
68 Andre du Toit Semi-Auto Open- None Unclassified Arlanda Skytteidrottsförening (ASIF)
SWE
102 Stilianos Simeonidis Manual Action Contemporary+ None Unclassified Stockholms LVF
SWE
add to favourites   

Squad 3

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Briefing 08.45, första skott 09.00
Competitor Division Category Classification Club Region
2 Oscar L Semi-Auto Limited- None Unclassified BBSKF
SWE
3 Malik Thor Semi-Auto Open- None Unclassified Stockholms LVF
SWE
5 Anton Wallin Semi-Auto Limited- None Unclassified Team ARS
SWE
41 Kev Norman Semi-Auto Open- None Unclassified BBSKF
SWE
45 John Demirian Semi-Auto Open- None Unclassified BBSkf
SWE
97 Jon Hagstad Semi-Auto Open- None Unclassified Stockholms LVF
SWE
115 Filip Goethals Semi-Auto Open- None Unclassified Södertörns SK (SSK)
SWE
135 Ariel Ramirez Semi-Auto Open- None Unclassified SSK
SWE
add to favourites   

Squad 4

#Registered
3
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Briefing 08.45, första skott 09.00
Competitor Division Category Classification Club Region
8 Daniel Ying Semi-Auto Open- None Unclassified KornetSK - FMJ Shooting Range
SWE
71 Ella Semi-Auto Open- Lady Unclassified FöUtb
SWE
114 Victor Lloyd Semi-Auto Limited- None Unclassified IPSC Örebro
SWE
add to favourites   

Squad 5

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Briefing 08.45, första skott 09.00
Competitor Division Category Classification Club Region
10 Christian E Semi-Auto Open- None Unclassified Rosersberg
SWE
14 Per Bergfeldt Semi-Auto Open- Senior Unclassified Rosersberg
SWE
26 Niklas Magnusson Semi-Auto Limited- Senior Unclassified RJPS
SWE
80 Pia Clerté Semi-Auto Open- Lady Unclassified Arlanda Skytteidrottsförening
SWE
113 Magnus Gustafsson Semi-Auto Open- Senior Unclassified Arlanda
SWE
118 Björn Bekkouche Semi-Auto Open- None Unclassified Rosersberg
SWE
119 Peter Stavling Semi-Auto Open- Super Senior C Stockholms LVF
SWE
120 Joel Sundstedt Semi-Auto Open- None Unclassified Stockholms LVF
SWE
add to favourites   

Squad 6

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Briefing 08.45, första skott 09.00
Competitor Division Category Classification Club Region
16 Petri Järvinen Semi-Auto Open- None Unclassified Skytte Smedjan (TEAM 016)
SWE
20 David Vikström Semi-Auto Limited- None Unclassified SPSF
SWE
108 Henry Joona Semi-Auto Open- Senior Unclassified Örlb Skf
SWE
109 Sebastian Fredriksson Semi-Auto Limited- None Unclassified Örlb Skf
SWE
136 Jakob Tollstorp Semi-Auto Open- None Unclassified BallisticS
SWE
137 Erik Jerilgård Semi-Auto Open- None Unclassified Örlb Skf
SWE
138 Lars Andreasson Semi-Auto Limited- Senior Unclassified Örlb Skf
SWE
140 Jonas Nilsson Semi-Auto Open- Senior Unclassified Örlb Skf
SWE
add to favourites   

Squad 11

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Briefing 13:30, första skott 13:45
Competitor Division Category Classification Club Region
47 Erik Bjalkvall Manual Action Contemporary- Senior Unclassified Stockholms LVF
SWE
72 Martin Persson Semi-Auto Open- None Unclassified Bofors Skjutfälts Skyttekår
SWE
78 Peter Carlsson Semi-Auto Open- Senior Unclassified Stockholms LVF
SWE
96 Magnus Blix Semi-Auto Open- Senior Unclassified VDS
SWE
98 Fredrik Wildemo Semi-Auto Limited- Senior Unclassified STHLM M&P
SWE
110 Michael Ingvarsson Semi-Auto Open- Senior Unclassified Sthlm M&P
SWE
111 John Ottosson Semi-Auto Open- Senior Unclassified LVF
SWE
121 Mattias T Semi-Auto Open- None Unclassified Stockholms LVF
SWE
add to favourites   

Squad 12

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Briefing 13:30, första skott 13:45
Competitor Division Category Classification Club Region
4 Ji-Ung Um Semi-Auto Open- Senior Unclassified SSK
SWE
12 Martin Long Semi-Auto Limited- None Unclassified BERGA SKF
SWE
73 Jo Eken Torp Semi-Auto Limited- None Unclassified Berga SKF
SWE
74 Henrik Andersson Semi-Auto Standard- None Unclassified Berga skytteförening
SWE
76 Christian Blomberg Semi-Auto Limited- None Unclassified Berga skytteförening
SWE
79 Henry Ivarsson Semi-Auto Open- None Unclassified LSC
SWE
99 Orvar Bäcklin Semi-Auto Open- None Unclassified Uppsala DS
SWE
151 Jan Schröder Semi-Auto Open- Senior Unclassified LSC
SWE
add to favourites   

Squad 13

#Registered
5
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Briefing 13:30, första skott 13:45
Competitor Division Category Classification Club Region
22 Emil Jensen Semi-Auto Limited- None Unclassified Livgardets Skytteförening
SWE
31 Anders Renström Semi-Auto Limited- None Unclassified Livgardets Skytteförening
SWE
55 Christian Golshani Semi-Auto Open- None Unclassified Livgardets Skytteförening
SWE
60 Henrik Tollmar Semi-Auto Limited- None Unclassified Livgardets skytteförening
SWE
116 Bjarne Esphagen Semi-Auto Limited- None Unclassified Livgardets skytteförening
SWE
add to favourites   

Squad 14

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Briefing 13:30, första skott 13:45
Competitor Division Category Classification Club Region
7 Fredrik Söderlund Semi-Auto Open- None Unclassified BESK
SWE
54 Kim Nordström Semi-Auto Open- None Unclassified BESK
SWE
56 Anna Claesson Semi-Auto Open- Lady Unclassified BESK
SWE
58 Jonas Sanderyd Semi-Auto Open- None Unclassified Sundsvalls PK
SWE
61 Björn Forsberg Semi-Auto Open- None Unclassified Sundsvalls PK
SWE
63 Conny Valkebäck Semi-Auto Open- None Unclassified Sundsvalls PK
SWE
75 Jovenz Mayor Semi-Auto Open- None Unclassified Sundsvalls PK
SWE
106 Christian Täfvander-Wisén Semi-Auto Open- None Unclassified Sundsvalls PK
SWE
add to favourites   

Squad 15

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Briefing 13:30, första skott 13:45
Competitor Division Category Classification Club Region
57 Amin-Robert Kassem Semi-Auto Open- None Unclassified Torups Pistolklubb
SWE
89 Marcus Kuhberg Semi-Auto Open- None Unclassified ECDS
SWE
90 Tove Kuhberg Semi-Auto Open- Lady Unclassified ECDS
SWE
93 Jonas Eriksson Semi-Auto Open- Senior Unclassified Uppsala DS
SWE
104 Mr Andersson Semi-Auto Open- None Unclassified Uppsala DS
SWE
105 Anders Blomqvist Semi-Auto Open- None Unclassified RPS
SWE
141 Anton Sapozhnikov Semi-Auto Open- None Unclassified Skytte Smedjan (TEAM 016)
SWE
153 Anders Ekeberg Semi-Auto Limited- Senior Unclassified SGD
SWE
add to favourites   

Squad 16

#Registered
7
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Briefing 13:30, första skott 13:45
Competitor Division Category Classification Club Region
1 Lars-Göran Dehlin Manual Action Contemporary+ Senior Unclassified Hudik PSK
SWE
19 Daniel Holmgren Semi-Auto Open- None Unclassified MDS
SWE
67 Anders Jansson Semi-Auto Open- None Unclassified MDS
SWE
94 Dan Söderström Semi-Auto Open- Senior Unclassified Hudik PSK
SWE
95 Fredrik Nilsson Semi-Auto Open- None Unclassified Hudik PSK
SWE
100 Nicklas Bergström Semi-Auto Open- None Unclassified Hudik PSK
SWE
125 Marco Endler Semi-Auto Open- None Unclassified MDS
SWE
add to favourites   

Squad 21

#Registered
0
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Briefing 08:45, första skott 09:00
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 22

#Registered
0
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Briefing 08:45, första skott 09:00
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 23

#Registered
0
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Briefing 08:45, första skott 09:00
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 24

#Registered
0
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Briefing 08:45, första skott 09:00
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 25

#Registered
0
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Briefing 08:45, första skott 09:00
No competitors are registered for this squad
add to favourites   

Squad 26

#Registered
0
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Briefing 08:45, första skott 09:00
No competitors are registered for this squad