Squads

Squadding is open for approved competitors. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
10
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
102 Mikael Jung
Club
Växjö-PK
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
203 Mikael Agnebo
Club
VDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
216 Søren Larsen
Club
Ssin
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
222 Bo Stampe Madsen
Club
-
Division
Standard+
Category
None
Classification
A
Region
DNK
226 Johan Modigh
Club
P4 dynamiska skyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
246 Rene Mortensen
Club
SSIN
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
-
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
HUN
340 Hilde Nakling
Club
MPK
Division
Standard+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
341 Steinar Haugli
Club
BPK
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
427 Anders Damkier
Club
PSC Bavaria Dachau
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU

Squad 2

#Registered
15
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
33 Boris Nilsson
Club
MSG
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
45 Daniel Stodola
Club
MSG
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
67 Bo Nilsson
Club
msg
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
118 Mats Ahlqvist
Club
MSG
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
123 Henrik Hellman
Club
MSG Dynamiska
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
133 Jens Wilhelmsson
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
237 Peter Lundberg
Club
IPSC Malmö
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GUDS
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
265 Jonatan Loman
Club
Malmö Skyttegille
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
440 Peter Wanderoy
Club
UDS
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
488 Tove Stillfjord
Club
RJPS
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
492 Håkan Wiren
Club
Luftvärnsföreningen
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 3

#Registered
15
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
Aalborg Skyttekreds
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
51 Jack Rømer
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
64 Selcuk Kahraman
Club
Cps
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
101 Rasmus Saxild
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
113 Lasse Nielsen
Club
LGIS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
121 Faj Tran
Club
KULLEN IPSC
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
122 Jan Bodé
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
127 Troels Lenda
Club
Akademisk
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
129 Kent Holm
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
204 Jens Heltø
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Slagelse
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 4

#Registered
16
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
2 kb svendsen
Club
lind
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
34 Ole Thorsager
Club
-
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
39 Henrik Lemming
Club
CPS
Division
Revolver+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
40 Michael Gjelsø
Club
BVS/CPS
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
61 Mads Peter Bach
Club
Aalborg Skyttekreds
Division
Standard+
Category
None
Classification
B
Region
DNK
81 Christian Birk
Club
ålborg skyttekreds
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Ssin
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
109 Heidi NotKnown
Club
ssin
Division
Open+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
ssin
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Struer skyttekreds
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
163 Kim Frandsen
Club
Struer
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
180 Tobias Lund
Club
SSIN
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
191 Jørgen Rigtrup
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
213 Allan Herloev
Club
Vigersted Skytteforening
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
223 Danny Hansen
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
261 jakob schultz
Club
OPSF
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 5

#Registered
16
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
14 Roland Dahlman
Club
LVF
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
20 Frank Sandås
Club
OKTS
Division
Open+
Category
None
Classification
Master
Region
NOR
46 Joakim Kaneröd
Club
LSC
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
52 Per Wiklander
Club
Ystad
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
55 Olof Sjoden
Club
Oxelosunds PK
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
OKTS
Division
Standard+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
90 Joakim Sand
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
125 Sofie Sunesson
Club
SPSF
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
126 Daniel Gulle
Club
Rjps
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
137 Niclas Dal
Club
Sörmlands Dynamiska Skytteförening
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
147 Kalle Halvarsson
Club
Rjps
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
160 Ted Åhlénius
Club
Sörmlands Dynamiska Skytteförening
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
RJPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
197 Peter Sandberg
Club
Oxelösunds PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
225 Dag Flodin
Club
SPK
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
DSSA
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 6

#Registered
15
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
26 Michael Laube
Club
-
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
97 Bernd Humberg
Club
GKS Hamburg
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
100 Manfred ERGLER
Club
SV Jestetten
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
158 Wolfgang Kobler
Club
HGC
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
173 Dirk Heuser
Club
IPSC Shooting Coblenz
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
178 Mona Schatt
Club
IPSC shooting Coblenz
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
Magnum Duesseldorf
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
195 Stefan Hermann
Club
Shootin' Fellas
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
238 Michael Altmaier
Club
GKS Ingelheim
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
242 Patric Schäfer
Club
-
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
280 Uwe Mohr
Club
-
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
GKS Ingelheim
Division
Production-
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
GKS Ingelheim
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
322 Martin Hippauf
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
500 Torben Recke
Club
Krudtuglen
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 7

#Registered
12
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
12 Jonas Winberg
Club
Uddevalla Pistolskytteförening/ GDS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
27 Joakim Lindberg
Club
HPK
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
65 Norah Josephsen
Club
-
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
71 Alf Wallblom
Club
Uddevalla PSF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Uddevalla PSF
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
103 Andreas Danko
Club
-
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
139 Eric Karlsson
Club
Upsf
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
145 Magnus Abelsson
Club
VSD
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Uddevalla PSF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
UDDEVALLA PSF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
370 Mikael Olsson
Club
GPIF
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 8

#Registered
15
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
168 Carsten Trebbien
Club
AS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSF-1910
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
230 Jesper Themsen
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
235 Jakob Andersen
Club
Akademisk Skytteforening
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
262 Dan Berglund
Club
Kullens PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
286 Joakim Bossner
Club
Kullens PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Trondheim Feltskyttere
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
297 Anita Larsen
Club
Trondheim Feltskyttere
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NOR
420 Max Rutkvist
Club
Södertörns Skytteklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
452 Dennis Martlev
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
476 Victor Boyarkin
Club
-
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
RUS
477 Eduardo De Cobos
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Master
Region
ESP
478 Igor Altushkin
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
RUS
479 Vladimir Titov
Club
-
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
RUS
484 Maurice Drummen
Club
KKD
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD

Squad 9

#Registered
17
#Max
17
Registration
restricted main-match
Information
---
Comment
17 Tina Oskarsson
Club
Växjö PK
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Växjö PK
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
IPSC-Växjö
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Växjö PK
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
70 Lars Hagemann
Club
Nordic Shooting Academy
Division
Production-
Category
None
Classification
Grand Master
Region
DNK
193 Magnus Johansson
Club
IPSC Växjö
Division
Production-
Category
None
Classification
Grand Master
Region
SWE
253 Thomas Mansfield
Club
Hilltop
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
IRL
283 Daniel Härelind
Club
Jönköpings PK
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
284 Henrik Kedfors
Club
JPK
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
292 Peter Kastell
Club
TPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
314 Göran Majvall
Club
MSG
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
360 Patrick Bradley
Club
Hilltop
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
IRL
367 Jacob Skriver
Club
Løsning-Hedensted Skytteforening
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
418 Ole Victor
Club
Nybro PK
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
442 per årebråt
Club
sssl
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
468 Bertil Nilsson
Club
MSG
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
469 Kristina Nilsson
Club
MSG
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 10

#Registered
9
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
BSV1843
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
BSV1843
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
120 Jens Luehrsen
Club
BSV1843
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
157 Jörn Grieme
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
210 Hendrik Hansen
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
215 Jens Busch
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
239 Udo Mohrlüder
Club
BSV 1843
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
372 Nils Meise
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
415 André Ksycki
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU

Squad 11

#Registered
13
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
Linköping Shooting Club
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
East Coast Dynamic Shooters
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
11 Patrik Winell
Club
Linköping Shooting Club
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
18 Joakim Aronius
Club
Linköping Shooting Club
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Oxelösunds Dynamiska Skyttar
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Oxelösunds Dynaminska Skyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Oxelösunds Dynamiska Skyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
99 Ahmet Tasci
Club
salempk
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
104 Joakim Sjöberg
Club
Oxelösunds Dynamiska Skyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
134 Peter Burnert
Club
Salems PK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
166 Allan Petersen
Club
-
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
188 David Rexander
Club
Linköping Shooting Club
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
241 Morgan Hjelm
Club
Nyköping PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 12

#Registered
16
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
Skelleftea PSF
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
C
Region
SWE
49 Arne Busch
Club
SLG-Stoertebeker
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
58 Jimmy Johnsson
Club
East Coast Dynamic Shooters
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
60 Maik Bergmann
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
-
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
Skellefteå PSF
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
86 Martin Smukal
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
92 Eddie Karlsson
Club
Kullens PK
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
93 olaf gubien
Club
grenaa skyttekreds
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
96 Mikael Leo
Club
East Coast Dynamik Shooters
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
115 Per Forsling
Club
Åby SK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
144 Kari Kivistö
Club
Lempäälän Ampujat
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
279 Timo Jetsonen
Club
KouMas
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN
330 Ivan Slabiak
Club
Kullens PK
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
389 Gabriel Lind
Club
LVF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
474 Jesper Thelander
Club
Kullen
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 13

#Registered
14
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
GDS
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
37 Michael Wehrend
Club
Mölndals Skytteförening
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
38 Mats Karlsson
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
57 Toni Kaic
Club
Laholms PSK
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
82 Erik Stjernlöf
Club
GDS
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
106 Pär Hylander
Club
Laholms Psk
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MPK
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
162 Jostein Berntsen
Club
MPK
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
170 Ulf Larsson
Club
HPK-GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
244 Richard Solberg
Club
MPK
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
OKTS
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
312 Markus Alvestad
Club
Moss PK
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
434 Johan Nordberg
Club
GDS
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
491 Eric Särèn
Club
GDS
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 14

#Registered
15
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
Skepplanda SPF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
54 Tomas Nilsson
Club
Sthlm M&P
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
128 Tony Wendelklint
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
132 Heinz Johansson
Club
ECDS-East Coast Dynamic Shooters
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
159 Krister Donred
Club
SG Dynamics
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
172 Hans Wallstedt
Club
Security Group Dynamics
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
199 gunnar roos
Club
MPK
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
202 Joakim Wallin
Club
VSD
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
VSD
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
287 Gert Nielsen
Club
KullensPK
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
349 Bjarne Larning
Club
VSD
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
481 Freddy Rosberg
Club
Göteborgs Dynamiska Skyttar
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 15

#Registered
15
#Max
16
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
85 Johnny Reyes
Club
OKTS
Division
Open+
Category
None
Classification
B
Region
NOR
148 Eddie Rundgren
Club
KPK
Division
Open+
Category
None
Classification
C
Region
NOR
Club
MPK
Division
Open-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NOR
219 Henrik Dahlen
Club
Ringerike PK
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
NOR
243 Anders Nerheim
Club
SSL
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
RPK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Rpk
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
281 Henrik F Nielsen
Club
-
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
289 Didrik Sørlie
Club
rpk
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
290 Anders Johansen
Club
Løsning Hedensted skytteforeningen
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
291 Kenneth Salen
Club
OFS
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
293 Øivind Johnsen
Club
Moss PK
Division
Open+
Category
Senior
Classification
C
Region
NOR
325 Roar Moe
Club
TFS
Division
Open+
Category
None
Classification
B
Region
NOR
338 Mikkel Moland
Club
Moss PK
Division
Open+
Category
Junior
Classification
A
Region
NOR
339 Vinjar Bjerkan
Club
rpk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 16

#Registered
12
#Max
17
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
SSIN-members squad
Club
Ssin
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
247 Johan Mastrell
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
259 Paul Smyth
Club
NI Fire & Rescue Service
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NIR
268 David Cowan
Club
NI Fire & Rescue
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NIR
Club
SIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
301 Adrian Jones
Club
tcdo
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
GBR
329 James Simson
Club
Clts
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FRA
374 Markus Meichtry
Club
-
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
CHE
375 Rene Ebert
Club
CGV
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
CHE
376 Daniel Waldmann
Club
DsdB
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
CHE
377 Claudia Fricker
Club
DsdB
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
CHE
Club
SSIN
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 99

#Registered
10
#Max
14
Registration
restricted main-match
Information
---
Comment
Speed-Shooters
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
167 Mads Andersen
Club
DSF
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Open+
Category
None
Classification
B
Region
DNK
Club
OFS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
Club
Eksjö DS
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
342 Bjørn Greve
Club
SSH
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
393 Thomas Andersen
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
501 Jess Lund
Club
SSIN
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
503 Henrik Bech
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 100

#Registered
7
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre match squad. Only made by Claus
78 Karin Peer
Club
SCW
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
AUT
Club
SSIN, Værløse, Gentofte
Division
Open+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
187 Juri Kidjajev
Club
Alpha
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
EST
Club
MSG
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
221 Daniel Holmberg
Club
MSG
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
310 Kyrre Lee
Club
ssl
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
344 Tore Varlid
Club
GPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR

Squad 101

#Registered
5
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre match squad. Only made by Claus
63 Rocco Schuldt
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
91 Peter Waibel
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
CHE
165 Frank Rösner
Club
LOSC
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
PSS München
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
MG Freizeitpark
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU

Squad 102

#Registered
6
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre match squad. Only made by Claus
190 Håkan Johansson
Club
Sthlms Försvarsutbildares Skf
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
192 Frida Holmkvist
Club
Stockholms försvarsutbildares skytteförening
Division
Open+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
275 Daniel Persson
Club
Guds
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
276 Nicklas Persson
Club
Stockholms försvarsutbildares skf
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
406 Sofia Dohmen
Club
Säve psk
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
465 Håkan Eklund
Club
JönköpingsPk
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 103

#Registered
6
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre match squad. Only made by Claus
Club
BDS LV1
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
233 Mark Weisinger
Club
CPS
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Nyk.sj. SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
441 Anders Schmidt
Club
Kjøbenhavns Skytteforening/CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
495 Jacob Larsen
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
496 Michael Munkholm
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 104

#Registered
6
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre match squad. Only made by Claus
231 Gerard Wijnands
Club
sv de Flevoschutters
Division
Revolver-
Category
None
Classification
A
Region
NLD
332 Rune Wilhelmsen
Club
LSP
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
336 simen Lundbakken
Club
lss
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
363 Erik Lundbakken
Club
Lågen praktiske
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NOR
457 Riku Kalinen
Club
PAS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FIN
464 Harri Skaffari
Club
HAUR
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FIN

Squad 105

#Registered
7
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre match squad. Only made by Claus
Club
Frederiksberg
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
C
Region
DNK
140 Claus Stahnke
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
177 Henrik Laursen
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
ssin
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
326 Jørgen Pedersen
Club
Aalborg Skyttekreds af 1862
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSiN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
473 Per Munk
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 106

#Registered
6
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre match squad. Only made by Claus
384 Finn Pedersen
Club
RO
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN (Hanebjerg)
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
458 Klaas Tissingh
Club
SDVV
Division
Open-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
Club
SDVV
Division
Open-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NLD
Club
-
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
498 Jacob Hatt
Club
Distrikt IX
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 107

#Registered
6
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre match squad. Only made by Claus
73 Michael Low
Club
SSIN
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
75 Jannich Low
Club
SSIN
Division
Production-
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
DNK
154 Thomas Kirk
Club
Kjøbenhavns Skytteforening
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
208 Markus Pack
Club
CCD
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
AUT
378 Jim Gibney
Club
Leicester
Division
Revolver+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
GBR
448 Olle Lindskog
Club
JPK
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 108

#Registered
0
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre match squad. Only made by Claus
No competitors are registered for this squad

Squad 109

#Registered
7
#Max
7
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Pre match squad. Only made by Claus
94 Andreas Roos
Club
Black Rifle User Group
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
143 Olaf Thieme
Club
Black Rifle User Group
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
267 Peter Hoffmann
Club
BDS LV1
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
BDS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
346 Manfred Stasink
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
410 Hans Jürgens
Club
Schulzendorf Grizzlys
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
428 Marcus Jeschke
Club
Black Rifle User Group
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU

Squad 110

#Registered
5
#Max
10
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
77 göran jansson
Club
GUDS
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
236 chris jonkers
Club
GuDS
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
IPSC Västerås
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
409 Thomas Zallin
Club
Grödinge Psk
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Tyresö
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 111

#Registered
6
#Max
10
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
431 Hans Lindegård
Club
ssin
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
447 Per Bressendorff
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
454 Michael Jensen
Club
Aalborg Skyttekreds
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
480 Flemming Hansen
Club
-
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
502 Jan Engelhardt
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 112

#Registered
0
#Max
10
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad

Squad 200

#Registered
0
#Max
10
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
No shooting
No competitors are registered for this squad