Squads

Squadding is open for approved competitors. 1 competitors have not selected squad

Squad 1

#Registered
16
#Max
16
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
CPS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
KBH
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
5 Rasmus Sabroe
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Dynamic Shooting CPH
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
10 Nick Ravn
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
15 Dennis Martlev
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
20 Tobias Lund
Club
SSIN
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
47 Henrik Lerfeldt
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
50 Jacob Larsen
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Holbæk Skytteforening
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
52 Jacob Hatt
Club
Distrikt IX
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
54 Klaus Andreasen
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
55 Lars Fuglsang
Club
cps
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 2

#Registered
14
#Max
16
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
13 Troels Lenda
Club
Akademisk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
14 Jack Rømer
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
16 Thomas Andersen
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
26 John Cramer
Club
PI Copenhagen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
27 Jesper Themsen
Club
CPS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
31 Lasse Nielsen
Club
TEAM CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
39 Jan Hofman
Club
Københavns Sportsskytte Klub
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
49 Lars Hagemann
Club
Nordic shooting Academy
Division
Production-
Category
None
Classification
Grand Master
Region
DNK
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
58 Rasmus Saxild
Club
CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
62 Ulrik Saxhøj
Club
Slagelse
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 3

#Registered
13
#Max
16
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
SIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
4 Jan Bodé
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
8 Ivan Nielsen
Club
Ballerup Skytteforening
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
11 Coskun Aktas
Club
KS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
ssin
Division
Revolver+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
21 Claus Stahnke
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
30 Michael Gjelsø
Club
BVS/CPS
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
ssin
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
33 Heidi NotKnown
Club
ssin
Division
Open+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
44 Michael Low
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
46 Bartholin
Club
Ssin
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
48 Thomas Kirk
Club
Kjøbenhavns Skytteforening
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK