Squads

Squadding is open for approved competitors. 1 competitors have not selected squad

Squad 1

#Registered
12
#Max
14
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
10 Jacob Larsen
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Holbæk Skytteforening
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
13 Jan Bodé
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
FSF
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
ssin
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
35 Martin Jepsen
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
39 Heidi NotKnown
Club
ssin
Division
Open+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
ssin
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Nyk.sj. SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
B
Region
DNK

Squad 2

#Registered
11
#Max
14
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
KBH
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Dynamic Shooting CPH
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
8 Coskun Aktas
Club
CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
20 Jane Thillerup
Club
CPS
Division
Open-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
21 claus Sander
Club
CPS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
25 Jack Rømer
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
28 Jesper Themsen
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
41 Lars Hagemann
Club
Nordic shooting Academy
Division
Production-
Category
None
Classification
Grand Master
Region
DNK
43 Jess Lund
Club
SSIN
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 3

#Registered
14
#Max
14
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
Frederiksberg
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS
Division
Revolver+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
15 Claus Jensen
Club
Frederiksberg skyttelaug
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
16 Steffen Hinge
Club
Frederiksberg Skyttelaug
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Dynamic Shooting CPH
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
19 Thomas Kirk
Club
Kjøbenhavns Skytteforening
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
22 Rasmus Saxild
Club
CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Ssin
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Værløse Skytteforening
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
33 Ronnie Johansen
Club
SAS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
36 Jens Heltø
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
37 Troels Lenda
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK