Competitors

Max 48 competitors allowed, currently 40 registered (40 approved, 0 pending) and 0 on waiting list

view summary
#. First name Last name DIV CAT CLS Club REG SQ Reg
1. Mark Weisinger Standard- S U CPS
DNK
2 A
2. Jørgen Rigtrup Open+ S U KBH
DNK
2 A
3. Michael Low Revolver- - U SSIN
DNK
2 A
4. Jens Bo Nielsen Standard- S U CPS
DNK
- X
5. Ole Breiner Production- S U Slagelse Skytteforening
DNK
1 A
6. Dennis Martlev Production- - U CPS
DNK
2 A
7. Emil Jeppesen Standard- - U CPS
DNK
2 A
8. Danny Hansen Production- - U -
DNK
2 A
9. Allan Herloev Production- - U Vigersted Skytteforening
DNK
2 A
10. Torben G. Skjoldborg Standard- S U SSIN
DNK
3 A
11. Carsten Wiberg Standard- - U vskf
DNK
- X
12. Jesper Themsen Production- - U CPS
DNK
- X
13. Peter Boysen Classic- - U HSI
DNK
1 A
14. Goran Radosavljevic Standard- - U SSF-1910
DNK
2 A
15. Claus Jensen Production- - U Frederiksberg skyttelaug
DNK
1 A
16. Steffen Hinge Production- - U Frederiksberg Skyttelaug
DNK
1 A
17. Michael Stefansen Production- - U SIF
DNK
3 A
18. Christian Ditlev Jensen Production- - U Copenhagen Practical Shooters
DNK
3 A
19. Jesper Hirtsgaard Production- - U CPS
DNK
3 A
20. Hans Jørgen Larsen Standard- - U hsi
DNK
3 A
21. Ivan Nielsen Standard- - U SSIN
DNK
- X
22. Michael Hagelskjær Standard+ - U Holstebro skytteforening
DNK
- X
23. Brian Hynne Production- - U PI
DNK
1 A
24. Jonny U. Hansen Standard- - U Holstebro Skytteforening
DNK
1 A
25. Jannich Low Production- J U SSIN
DNK
2 A
26. Henrik Lenskjold Open+ S U BVS
DNK
- X
27. Henrik Lemming Revolver+ S U CPS
DNK
2 A
28. Thomas Kirk Standard- - U Kjøbenhavns Skytteforening
DNK
3 A
29. Jan Guldbrandsen Standard- - U SSIN
DNK
1 A
30. Peter Munk Andersen Standard- S C Frederiksberg
DNK
1 A
31. Claus Guldfeldt Production- S U CPS
DNK
3 A
32. Finn Schroll Standard- - U HSI
DNK
3 A
33. Lars Pedersen Standard- S U ssf-1910
DNK
2 A
34. Rasmus Sabroe Production- - U -
DNK
3 A
35. Ulrik Saxhøj Production- - U Slagelse
DNK
3 A
36. Peter Nystrup Mortensen Production- - U Dynamic Shooting CPH
DNK
3 A
37. Michael Løye Revolver+ - U SAS
DNK
- X
38. Christian Lorentzen Production- - U CPS
DNK
3 A
39. Heidi NotKnown Open+ L U ssin
DNK
3 A
40. Flemming NotKnown Open+ S U ssin
DNK
3 A
41. Morten Juul Andersen Production- - U CPS
DNK
2 A
42. Morten Jørgensen Production- - U Værløse Skytteforening
DNK
1 A
43. Lars Hagemann Production- - GM Nordic shooting Academy
DNK
2 A
44. Thomas Andersen Production- - U CPS
DNK
- X
45. Rasmus Saxild Standard- - U CPS
DNK
3 A
46. Peter Olsen Mertz Production- - U CPS
DNK
1 A
47. Anders Schmidt Standard- - U CPS/KS
DNK
1 A
48. Tim Andersen Standard- S U Værløse
DNK
2 A
Country
Competitors
DNK
40

return

Division / Category
Production
S
2
J
1
-
17
L
0
Total
20
Division / Category
Classic
S
0
J
0
-
1
L
0
Total
1
Division / Category
Standard
S
5
J
0
-
9
L
0
Total
14
Division / Category
Revolver
S
1
J
0
-
1
L
0
Total
2
Division / Category
Open
S
2
J
0
-
0
L
1
Total
3