Squads

Squadding is open for approved competitors. 1 competitors have not selected squad

Squad 1

#Registered
8
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
3 Coskun Aktas
Club
CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Krudtuglen
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
cps
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Cps
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
18 Rasmus Saxild
Club
CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
25 Claus Stahnke
Club
SSIN
Division
Open-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Lunde Skf.
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
31 Thomas Engel
Club
ssin
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 2

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
CPS
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
8 Jacob Larsen
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
11 Michael Low
Club
SSIN
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
17 Anders Persson
Club
Karsholte Skf
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 3

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone
Information
---
Comment
4 Claus Sander
Club
CPS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Krudtuglen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
19 Martin Jensen
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
20 Claus Madsen
Club
Frederiksberg Skyttelaug
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
21 Jane Thillerup
Club
CPS
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
22 Jack Olsen
Club
Krudtuglen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
24 Casper Skaarup
Club
Vigersted Skytteforening
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
29 Claus Guldfeldt
Club
CPS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK