Squads

Squadding is open for approved competitors. 0 competitors have not selected squad

Squad 1

#Registered
11
#Max
14
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
Kullens PK
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Kullens pk
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
15 Per Wiklander
Club
MSG
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
37 Göran Majvall
Club
MSG
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
44 Joakim Sand
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
62 Claus Stahnke
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
90 Søren Larsen
Club
Ssin
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
96 Dennis Martlev
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
97 Selcuk Kahraman
Club
Cps
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
121 Jacob Skriver
Club
Løsning-Hedensted Skytteforening
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 2

#Registered
13
#Max
14
Registration
anyone
Information
---
Comment
8 Kent Holm
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Frederiksberg
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
C
Region
DNK
32 Erik Sandell
Club
Nybro PK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
35 Jan Bodé
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
42 Roger Tiensuu
Club
IPSC Växjö
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
C
Region
SWE
54 Mikael Jung
Club
Växjö-PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
59 Håkan Eklund
Club
JPK
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
78 Peter Kastell
Club
TPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
83 Ole Victor
Club
Nybro PK
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Växjö PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Copehagen Practical Shooters
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Krudtuglen
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
113 Claus Guldfeldt
Club
CPS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 3

#Registered
12
#Max
14
Registration
anyone
Information
---
Comment
11 Daniel Holmberg
Club
MSG
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
13 Joakim Bossner
Club
Kullens PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
22 Bertil Nilsson
Club
MSG
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
24 Jonatan Loman
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
52 Bartholin
Club
Ssin
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
JPK
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
56 Thomas Persson
Club
JPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
57 Olle Lindskog
Club
JPK
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
ssin
Division
Revolver+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
94 Ivan Markus
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
109 Thomas Hjelm
Club
Torup
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 4

#Registered
11
#Max
14
Registration
anyone
Information
---
Comment
10 Roberth Friberg
Club
Kullens Pk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
14 Faj Tran
Club
KULLEN IPSC
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
20 Anders Zander
Club
Kullens PK
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
27 Jonas Ardemalm
Club
KullensPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
KullensPK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
31 Peter Ardemalm
Club
Kullen PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
33 Kim Brink
Club
Kullens pk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
39 Troels Lenda
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
45 Daniel Denwood
Club
Kullens PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
112 Jonas Månsson
Club
Kullens pk
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
122 Johan Kinhult
Club
MSG
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 5

#Registered
12
#Max
14
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
17 Ivan Slabiak
Club
Kullens PK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
26 Rasmus Saxild
Club
CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
46 Heidi NotKnown
Club
ssin
Division
Open+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
49 Michael Gjelsø
Club
BVS/CPS
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
91 Ivan Nielsen
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
110 Henrik Werner
Club
-
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
111 Thomas Engel
Club
ssin
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Nyk.sj. SSIN
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
B
Region
DNK

Squad 6

#Registered
13
#Max
14
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
Torup
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
47 Norah Josephsen
Club
-
Division
Standard+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
48 Andreas Danko
Club
-
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Torup PK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
63 Anders Ottosson
Club
Lunds PK
Division
Classic+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Torups PK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Torups Pk
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
71 Kim Gustafsson
Club
Torups Pk
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Torups PK
Division
Classic+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
77 Björn Borg
Club
torup
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Kristianstad pk
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Torups pk
Division
Classic-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
123 Jess Lund
Club
SSIN
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 7

#Registered
8
#Max
14
Registration
anyone
Information
---
Comment
12 Carl Schultze
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
16 Roy Weg
Club
MSG
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
30 Mats Ahlqvist
Club
MSG
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
38 Niklas Ekblad
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
67 Gerry Dahlgren
Club
Caliber 44 SKF
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Lunds PK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Cps
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
120 Lars Hagemann
Club
Nordic shooting Academy
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Grand Master
Region
DNK

Squad 8

#Registered
3
#Max
10
Registration
restricted
Information
---
Comment
Speed ticket only
Club
CPS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
6 Jack Rømer
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
IPSC Kristianstad
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE