Squads return


add to favourites   

Squad 1

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
11 Daniel Lilienberg Open+ None A GDS
SWE
13 Magnus Lundström Classic- None Unclassified GDS
SWE
20 John Hallbäck Standard- None Unclassified GDS
SWE
21 Erik Larsson Production- None Unclassified GDS
SWE
31 William Hagman Standard- None Unclassified GDS
SWE
35 Conny Skoog Open- Senior Unclassified GDS
SWE
36 Andreas Wennerberg Production- None Unclassified GDS
SWE
45 Ulf Bégat Production- None Unclassified HPK-GDS
SWE
47 Marcus Östling Production- None Unclassified GDS
SWE
50 Erik Stjernlöf Open+ None Unclassified GDS
SWE
69 Erik von Konow Production- None Unclassified GDS
SWE
add to favourites   

Squad 2

#Registered
10
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
55 Emma Lökholm Production- Lady Unclassified Säve PSK
SWE
56 Jens Sandberg Open+ Senior A Säve PSK
SWE
61 Nicklas Eriksen Production- None Unclassified VSD
SWE
70 Peter Angelborn Standard- None Unclassified Säve psk
SWE
72 jolie raudva Production- Lady Unclassified Säve PSK
SWE
73 jürgen raudva Production- None Unclassified Säve PSK
SWE
75 Tommy Eriksen Production- None Unclassified VSD
SWE
107 Jan Skånberg Production- Senior Unclassified Säve PSK
SWE
117 Marcus Molin Open+ None Unclassified SSF
SWE
120 Johan Lindquist Production- None Unclassified MSF
SWE
add to favourites   

Squad 3

#Registered
9
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
32 Tony Forslund Open+ Senior Unclassified VSD
SWE
77 Peter Lindberg Production- None Unclassified VSD, Västsvenska Dynamiker
SWE
81 Gustav Bergenstråle Standard+ None Unclassified VSD
SWE
83 Bengt Dahl Production- None Unclassified vsd
SWE
84 Kristina Olsson Production- Lady Unclassified VSD
SWE
97 Daniel Liothe Production- None Unclassified UPSF
SWE
104 Johan Dahl Production- None Unclassified SSF
SWE
106 Mikael Östling Standard- None Unclassified GdS
SWE
116 Daniel Johnson Production- None Unclassified SSF
SWE
add to favourites   

Squad 4

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
15 Mikael Janeman Standard+ None Unclassified Jönköpings PK
SWE
16 Daniel Härelind Standard- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
17 Jimmy Voimäki Standard- None Unclassified UPSF
SWE
22 Thomas Persson Production- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
27 Peter Landin Standard- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
42 Håkan Eklund Revolver+ None Unclassified Jönköpings PK
SWE
48 Jonas Winberg Standard+ None Unclassified UPSF
SWE
66 Linnea Persson Production- Lady Unclassified Jönköpings PK
SWE
79 Jan Tirfing Classic- Senior Unclassified Jönköpings PK
SWE
93 Olle Ahlström Standard- None Unclassified Jönköpings PK
SWE
98 Magnus Abelsson Production- None Unclassified VSD
SWE
add to favourites   

Squad 5

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
29 Malin Gustavsson Production- Lady Unclassified UPSF
SWE
30 Joakim Lindberg Standard+ None Unclassified UPSF
SWE
33 Peter Eliasson Production- None Unclassified UPSF
SWE
46 Alf Wallblom Standard- None Unclassified UPSF
SWE
54 Richard Brandt Standard- None Unclassified UPSF
SWE
57 Christian Holmgren Production- None Unclassified Uddevalla Pistolskytteförening
SWE
62 Patrik Johansson Production- None Unclassified UPSF
SWE
67 Tommy Giebat Standard- None Unclassified UPSF
SWE
87 Mikael Larsson Production- Senior Unclassified UPSF
SWE
92 Mathias Pettersson Standard+ None Unclassified GDS
SWE
96 Eric Karlsson Production- None Unclassified UPSF
SWE
add to favourites   

Squad 6

#Registered
9
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
19 Peter Sjödin Standard- Senior Unclassified MSF
SWE
25 Thomas Eriksson Standard- None Unclassified Mölndals skytte klubb
SWE
26 Nic Ramstedt Standard- None Unclassified MSF
SWE
34 Martin Lamkén Production- None Unclassified MSF
SWE
58 Örjan Johansson Production- None Unclassified MSF
SWE
76 Anders Eriksson Standard- None Unclassified MSF
SWE
80 Andreas Eievik Production- None Unclassified MSF
SWE
86 David Ståhl Open+ None Unclassified GDS
SWE
100 Martin Fredriksson Production- None Unclassified MSF
SWE
add to favourites   

Squad 7

#Registered
9
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Competitor Division Category Classification Club Region
53 Kristoffer Ellerås Production- None Unclassified SSF
SWE
82 Fredrik Poller Open+ None Unclassified GDS
SWE
85 Jens NotKnown Open- None Unclassified GDS
SWE
91 Jens Hasselholm Production- None Unclassified GDS
SWE
94 Tobias Ekenstråle Production- None Unclassified GDS
SWE
95 Andreas Johansson Production- None Unclassified HPK/GDS
SWE
99 Jonaz Carlson Production- None Unclassified GDS
SWE
105 Albin Karlsson Standard- None Unclassified MSF
SWE
122 Christian Backman Production- None Unclassified Hpk
USA
add to favourites   

Squad 8

#Registered
8
#Max
45
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Prematch 1
Competitor Division Category Classification Club Region
1 Robert Börjesson Standard+ None Unclassified GPIF
SWE
10 Henrik Berntsson Classic+ None Unclassified GPIF
SWE
24 Magnus Gillevi Production- None Unclassified GPIF
SWE
37 Petri Kljutschnik Production- None Unclassified GPIF
SWE
43 Tomas Ainebeck Production- None Unclassified GPIF
SWE
60 Carl Gadde Production- None Unclassified GPIF
SWE
65 Håkan T Söderholm Standard- None Unclassified Kristianstads PK
SWE
113 Morgan Andersson Production- None Unclassified Säve PSK
SWE
add to favourites   

Squad 9

#Registered
7
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Prematch 2
Competitor Division Category Classification Club Region
2 Jörgen Sandberg Production- None Unclassified GPIF
SWE
3 Cecilia Lindberg Production- Lady Unclassified GPIF
SWE
4 Johan Production- None Unclassified G.P.I.F
SWE
5 Anders Rudén Production- None Unclassified GPIF
SWE
89 Johan Hansen Production- None Unclassified GPIF
SWE
109 Joakim Eliasson Production- None Unclassified GPIF
SWE
119 Fredrik Wallin Production- None Unclassified GP IF
SWE
add to favourites   

Squad 10

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Prematch 3
Competitor Division Category Classification Club Region
6 Tony Wendelklint Production- None Unclassified GPIF
SWE
7 Mikael Olsson Production- Senior Unclassified GPIF
SWE
23 Patrik Fritzson Standard+ Senior Unclassified GPIF
SWE
103 Marie Daun Production- Lady Unclassified Mölndals MSF
SWE
114 Rasmus Gyllenberg Production- None Unclassified GPIF
SWE
121 Magnus "Texas" Andersson Production- None Unclassified GDS/HPK
SWE
add to favourites   

Squad 11

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Prematch 4
Competitor Division Category Classification Club Region
8 Daniel Andersson Production- None Unclassified GPIF
SWE
12 Magnus von Brömsen Open+ Senior B SSF
SWE
38 Freda Peterson Production- None Unclassified GPIF
SWE
63 Karsten Tvarnö Production- None Unclassified GDS
SWE
115 Eric Särèn Open+ None Unclassified GDS
SWE
118 Bjarne Larning Open+ None Unclassified SSF
SWE
add to favourites   

Squad 12

#Registered
3
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Prematch 5
Competitor Division Category Classification Club Region
39 Lars Kilen Production- None Unclassified GPIF
SWE
40 Teresa Kilen Production- Lady Unclassified GPIF
SWE
64 Matti Puhakka Production- None Unclassified Sätila PSK
SWE