Competitors

Max 30 competitors in main-match, currently 30 registered (30 approved, 0 pending) and 9 on waiting list
Max 17 competitors in pre-match, currently 16 registered (16 approved, 0 pending) and 0 on waiting list

view summary
#. First name Last name DIV CAT CLS Club REG SQ Reg Match
22. Tinh Le Open+ - U FSS
NOR
1 A MM
2. Eivind Fossum Production- - U OKTS
NOR
- X MM
20. Kenneth Jordan Standard- - U NOP
NOR
2 A MM
3. Jan Stian Fiskerstrand Production- - U NOP
NOR
2 A MM
14. Alexander Gogstad. Larsen Standard- - U FSS
NOR
1 A MM
8. Trym Christensen Production- - U Moss Pistol Klubb
NOR
2 A MM
54. Einar Bakke Production- - U OKTS
NOR
- X MM
4. Folke Myrvang Production- S A NOP
NOR
3 A PM
55. Ole Martin Jorve Production- S U RPK
NOR
- X MM
10. Harald Elias Skibelid Production- - U OKTS
NOR
2 A MM
56. Frans Ringnes Aubert Open- - U OKTS
NOR
- X MM
6. Kenneth Kristiansen Production- - D farris sportsskyttere
NOR
1 A MM
7. Øystein Rambøl Production- - U SSL
NOR
1 A MM
5. Kim-Ove Ellingsen Production- - C ASK
NOR
3 A PM
9. Erik Torp Classic+ S U KPK
NOR
1 A MM
12. Hugo Zimmermann Classic+ - U FSS
NOR
1 A MM
11. Jørgen Lind Production- - U FSS
NOR
1 A MM
13. Arne Johan Holst Production- - U Farrissportskyttere
NOR
1 A MM
57. Stian Mikkelsen Production- - U SSL
NOR
- X MM
58. Espen S Fiskebeck Production- - U NOP
NOR
- X MM
16. Magnus Aasehaug Standard+ - U SSL
NOR
1 A MM
15. Harald Feragen Open- - U MPK
NOR
2 A MM
23. Svein Heibø Production- - U OKTS
NOR
- X MM
17. Kjell-Harry Edvardsen Production- - U RPK
NOR
3 A PM
18. Tomas Huseby Production- - U ASK
NOR
3 A PM
19. Kim Krogvold Production- S U ASK
NOR
3 A PM
21. Tore Haugli Standard+ - A NOP
NOR
2 A MM
59. Fred Erik Kildal Production- SS U OKTS
NOR
- X MM
29. Johanne Aspaas Open+ L U OKTS
NOR
- X MM
60. Terje Andersen Production- - B LOP
NOR
- X MM
24. Jan Olaf Sandvik Production- S U Kongsberg Pistolklubb
NOR
2 A MM
41. Per Vangsnes Open+ SS U SSL
NOR
1 A MM
26. Are Thobias Tysnes Production- - U NOP
NOR
2 A MM
25. Roy Thorud Production- S U NOP
NOR
3 A PM
27. Arve Løkamoen Classic- - U NPK
NOR
1 A MM
28. John Sørbo Production- - C ASK
NOR
3 A PM
38. Robin Raael Production- - U HPK
NOR
2 A MM
40. Tage Martinsen Production- - U LOP
NOR
2 A MM
30. Per-Øivind Berg Production- - C ASK
NOR
3 A PM
31. Eirin Kirknes Standard+ L U ASK
NOR
3 A PM
49. Lars Erik Myrsve Production- - U FSS
USA
1 A MM
44. Amund Berger Production- - U RPK
NOR
2 A MM
43. Rune Westerby Open+ - U VSS
NOR
- X MM
32. Anders Gunbjornsen Classic- SS C RPK
NOR
3 A PM
50. Tony Raffelsen Production- - U LOP
NOR
2 A MM
61. Dag Flodin Open+ S B VSS
NOR
- X MM
45. Erik Vebenstad Production- - U OKTS
NOR
1 A MM
33. Jan Olav Stangeland Standard- - U ASK
NOR
3 A PM
46. Jan-Øyvind Roa Production- - U RPK
NOR
2 A MM
34. Jørgen Finnby Classic+ - U ASK
NOR
3 A PM
47. Kjetil Bugten Production- - U SKIPP
NOR
2 A MM
51. Rolf Christian Tressum Production- - U NOP
NOR
2 A MM
62. Svein Ivar Gjelstenli Standard+ S B NOP
NOR
- X MM
63. Thomas Nordvi Production- - U LOP
NOR
- X MM
36. Johan Røneid Production- S U ASK
NOR
3 A PM
37. Morten Lundsrud Production- S D ASK
NOR
3 A PM
52. Per Jakobsen Open+ - U RPK
NOR
1 A MM
64. Dag Erland Sørby Production- - U OKTS
NOR
- W MM
65. Per Jostein Backe Production- - U VSS
NOR
- W MM
66. Johan Holmen Open- - U OKTS
NOR
- W MM
67. Patrick King Production- - U OKTS
NOR
- W MM
68. Rune Arnesen Classic- - U SSL
NOR
- W MM
39. Olav Soldal Production- - C ASK
NOR
3 A PM
69. Ståle Støvland Production- S U OKTS
NOR
- W MM
70. Simen Amundsen Classic- - U LOP
NOR
- W MM
71. Vidar Kleivane Production- - U ssl
NOR
- W MM
72. Trym Haugerud Production- - U OKTS
NOR
- W MM
53. Knut Heibø Production- - U HPS
NOR
2 A MM
42. Alexander Malerbakken Standard- - D ASK
NOR
3 A PM
73. Lars Erik Myrsve Production- - U FSS
NOR
- X MM
Country
Competitors
NOR
45
USA
1

return

Division / Category
Classic
S
1
L
0
-
3
SS
1
Total
5
Division / Category
Open
S
0
L
0
-
3
SS
1
Total
4
Division / Category
Standard
S
0
L
1
-
6
SS
0
Total
7
Division / Category
Production
S
6
L
0
-
24
SS
0
Total
30