Squads

Squadding is open for approved competitors. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
6
#Max
6
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Nur Helfer / ROs
1 Simon Tendick
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
-
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
SV Netphen 1927
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
5 David Halbe
Club
Sportschützen Grindel e.V.
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
29 Christian Weber
Club
SV Netphen 1927
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU

Squad 2

#Registered
7
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
VFS 2013 e.V.
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
Sportschützen Oberhausen 1995 e.V.
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
10 Markus Heine
Club
Action Shooting e.V.
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
Action Shooting e.V.
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
OSSV1987
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
22 Ute Minelli
Club
OSSV 1987
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DEU
35 Andre Kunz
Club
SV Langenfeld 1834 eV
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU

Squad 3

#Registered
7
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
12 Christian Stahl
Club
Sv Struthütten
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
20 Markus Zell
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
23 Martin Becker
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
31 Gerold Krämer
Club
-
Division
Standard+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
34 Tim Wenzelmann
Club
SV Struthütten
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
36 Yasin Yasar
Club
Schützenverein Langenfeld 1834 e.V.
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU

Squad 4

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
13 Andrey Mashkin
Club
Schützenverein Netphen 1927
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
15 Andreas Poggel
Club
SV Beddelhausen
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
SSV Gelderland
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
17 Harald Kinast
Club
-
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
-
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
-
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
Club
Schiesssport-Zentrum Magnum
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU
33 Eric Remann
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DEU