Squads

Squadding is open for approved competitors. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
18
#Max
18
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start on area 1, stage 1
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Torups Pistolklubb
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Härlanda PK/GDS
Division
Production Optics-
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
SWE
11 David Ståhl
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
21 Robert Hult
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
25 Richard Hedmark
Club
GPIF
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
28 Erik Larsson
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
35 Emma Lökholm
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
40 Joachim Nilsson
Club
GPIF
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
41 Freddy Rosberg
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
45 Mikael Östling
Club
GdS
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
53 Peter Kastell
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
55 William Hagman
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Göteborgs Dynamiska Skyttar
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 2

#Registered
17
#Max
18
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start on area 2, stage 3
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
2 Allan Bergman
Club
Borås PS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Security Group Dynamics
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
6 Kai Tranefors
Club
Boras PS
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
12 jolie raudva
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
15 Peter Angelborn
Club
Säve psk
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
20 Tobias Wolfram
Club
Borås Pistolskyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
29 Hannu Vilmi
Club
Jönköpings PK
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
33 Tom Ekenstråle
Club
GDS
Division
Production Optics-
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
SWE
34 Max Ekenstråle
Club
GDS
Division
Production-
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
SWE
51 Jens H
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
59 Linus Örnvinge
Club
GPIF
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
68 Jan Tirfing
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
79 Jesper Tideman
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 3

#Registered
19
#Max
19
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Start on area 3, stage 5
Club
Jönköpings PK
Division
Revolver-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
SSF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Jönköpings PK
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
36 Linnea Persson
Club
Jönköpings PK
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
37 Thomas Persson
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
43 Anders Eriksson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
44 Pia Scheffel
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
46 Matz Lloyd
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
49 Albin Karlsson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
54 Stefan Dys
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
57 Martin Lamkén
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
69 Magnus Gillevi
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
76 Lars Kilen
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
77 Teresa Kilen
Club
GPIF
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
80 Toni Celan
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
86 Bjarne Larning
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
87 Marcus Molin
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 7

#Registered
23
#Max
30
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
14 Alf Wallblom
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
17 Stefan Eliasson
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
18 Andreas Lawson
Club
Uddevalla Psf
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
23 Martin Hollertz
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
31 Magnus Abelsson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
42 Peter Eliasson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
48 Richard Brandt
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
56 Johan Hansson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
58 Jimmy NotKnown
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
61 Roger Olsson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
65 Mikael Larsson
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
66 Jacob Civilis
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
UPSF
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
71 Linus Claar
Club
UPSF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Revolver+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
85 Niclas Thulin
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
88 Joakim Lindberg
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE