Squads

Squadding opens for approved competitors on Aug. 5, 2018, 5 p.m.. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
8
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
27 Ove Damberg
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
29 Fredrik Nilsson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
30 Henrik Nilsson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Sundsvalls PK
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
55 Peter Andersson
Club
Sundsvalls pistolskytteklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
61 Björn Forsberg
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
78 Tony Söderlund
Club
spk
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 2

#Registered
5
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
37 Isak Essebro
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
41 Hampus Eriksson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
BSSK
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 3

#Registered
4
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
4 Marcus Sedin
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
NSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Sundsvalls PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
89 Henrik Blusi
Club
Sundsvall PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 4

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
46 Anders Sterner
Club
Ume PK
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
48 Andreas Nordin
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
63 Erik Willner
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
66 Peter Åberg
Club
UPK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
68 Johan Larserud
Club
NSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Lycksele DS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 5

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
11 Daniel Falk
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
24 Peter Lönning
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
47 Lars Kyrk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
87 Thomas Stenmark
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 6

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
80 Patrik Viklund
Club
Skellefteå PSF
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
83 Olle Lindqvist
Club
Skellefteå Psf
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
86 Joel Lindström
Club
Skellefteå Psf
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
88 David Andersson
Club
Skellefteå PSF
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
90 Jimmy Ruljeff
Club
Skellefteå PSF
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
91 Simon Dahlberg
Club
Skellefteå PSF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 7

#Registered
4
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
22 Martin Aronsson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
52 Lars Johansson
Club
LyckseleDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
74 Diana Bergefall
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 8

#Registered
7
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
12 Peter Berglöf
Club
RJPS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
RJPS
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
RJPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
RJPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
42 Ludvig Wessén
Club
RJPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
44 Tove Stillfjord
Club
RJPS
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Skellefteå Psf
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 9

#Registered
1
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
93 Jonas Björk
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 11

#Registered
27
#Max
30
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
3 Daniel Olsson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
10 Lasse Lundqvist
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
13 Michael Nyberg
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
14 Emil Nordin
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
16 Olle Bergman
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
17 Patrik Eriksson
Club
Bodens Sportskytteklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
19 Björn Lindfors
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
25 Ulf C. Afvander
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
28 Emil Olofsson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
31 Jens Adriansson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
36 Johan Fredlund
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
45 Markus Eriksson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
51 Erik Lorentzson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
57 Mats Parhammar
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
SWE
59 Ola Pettersson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
64 Johan Lindberg
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
65 Hans Nordin
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
71 Andre Lestander
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Skelleftea Psf
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
92 Oskar Andersson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE