Squads

Squadding opens for approved competitors on Sept. 18, 2018, 1 p.m.. 0 competitors in main-match have not selected squad
25 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
7 Gabriel Lind
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
22 Kim Hansson
Club
Södertörns SK
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
28 Sven Storgärds
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
38 Magnus Blix
Club
VDS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
48 Johan Wahlqvist
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
50 Harry Veddevik
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
51 Jonas Eriksson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
58 Mikael Gilli
Club
SSK
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
89 Jo Eken Torp
Club
Västerort DS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
A
Region
SWE

Squad 2

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
9 Luis Soler
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
20 Olof Axelsson
Club
Besk, Bergslagens Skyttar
Division
Production-
Category
Senior
Classification
B
Region
SWE
31 Sonny Forsberg
Division
Revolver-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
56 Kattis Edfeldt
Club
Ärna IF DS
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
71 Mattias Kneck
Club
VDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
77 Niclas Dal
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
83 Bengt Hamann
Club
Besk, Bergslagens skyttar
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
C
Region
SWE
Club
Bergslagens skyttar
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
87 Ivar NotKnown
Club
Ärna IF DS
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
BESK
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 3

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
11 Marc Unknown
Club
Ballongberget
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
18 Kev NotKnown
Club
BBSKF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
21 Robert Purvins
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
25 Stefan Vestman
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
30 Razmik Aroyan
Club
BBSKF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
41 Conny Chow
Club
Ballongberget
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
49 Mikael Edholm
Club
NLT
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
57 Paul Wood
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
85 Marcus Hahn
Club
Ballongbergets SKF
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
173 Fadi Goria
Club
Ballongberget
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 4

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
19 Jan Mattsson
Club
Ipsc Västerås
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
IPSC Västerås
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
26 Johan Nilsson
Club
IPSC Västerås
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
34 Anna Utter
Club
IPSC Västerås
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
53 John Lindbom
Club
Linköping Shooting Club
Division
Open-
Category
None
Classification
D
Region
SWE
67 Madelen Berg
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
69 Rolf Häsänen
Club
Stockholms LVF
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
120 Lars Andreasson
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
138 Mikael Bremander
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
155 Josef Yousefian
Club
VDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Smedsbo PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
169 Erik Fjellström
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 5

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
13 Sandra Arbinger
Club
Sandvikens Psk
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
14 Jens Söderlund
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
15 Mats Nyman
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
16 Jonas Nilsson
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
23 Jonny Arbinger
Club
Sandvikens PSK
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
27 Johan Skogh
Club
Sandvikens PSK
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
29 Anders Mårdh
Club
Stockholms LVF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
32 Joakim Holmberg
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
33 Vinko Rosic
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
60 Ilija ROSIC
Club
Stockholms LVF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
61 Erik Jerilgård
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
65 Henry Joona
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 6

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
17 Ola Forsberg
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
44 Ji-Ung Um
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
46 Anders B
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
55 Stefan Annell
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
86 Mateo Manby
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
109 Erik Bjalkvall
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 7

#Registered
3
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
112 Jonas Kedland
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
115 Max Andersson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
139 Dan Sjostrom
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 8

#Registered
0
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad

Squad 9

#Registered
6
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Club
GUDS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
122 chris jonkers
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
123 Daniel Persson
Club
Guds
Division
Open+
Category
None
Classification
B
Region
SWE
124 göran jansson
Club
GUDS
Division
Open+
Category
Super Senior
Classification
C
Region
SWE
126 Anders Arbinger
Club
Guds
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Gustavsbergs pistolskytte klubb
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 10

#Registered
2
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
118 Robert Björk
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
153 Mikael Bergqvist
Division
Classic+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE