Squads

Squadding is open for approved competitors. 0 competitors in main-match have not selected squad
20 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
7 Olof Sjoden
Division
Standard+
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
36 Johan Nilsson
Club
IPSC Västerås
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
37 Kim Hansson
Club
Södertörns SK
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
59 Madelen Berg
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
73 Adam Lindholm
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
87 Martin Long
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
88 Joakim Rudqvist
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
102 Mikael Persson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 2

#Registered
9
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
Eksjö Dynamiska (EDS)
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
92 John Gustafsson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
93 --> Österberg
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
101 Billy Broberg
Club
Ballongberget Skf
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
103 Bengt Siverling
Club
Ballongberget Skf
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
105 Conny Chow
Club
Ballongberget
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
109 Magnus Forssman
Club
SAPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
116 Olof Axelsson
Club
Besk, Bergslagens Skyttar
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
126 Johan W
Club
LSSK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 3

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
48 Johan Segerman
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
49 Jens Forsgren
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
56 Jimmy Sjögren
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
74 John Kleyer
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Klinte SKG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
81 Mikael Beckman
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Bergslagens Skyttar
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
136 Vinko Rosic
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
137 Ilija ROSIC
Club
Stockholms LVF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 4

#Registered
9
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
29 Tommy Grönberg
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
52 Tobias Bestelid
Club
Roslagens pistolskyttar
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
54 Johan Wahlqvist
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Ärna IF DS
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
79 Per Larsson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
132 Heinz Johansson
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 5

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
17 Johan Norberg
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
31 Azir Butt
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
32 Jim Andersson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
44 Niclas Dal
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Gripen PK
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
85 Ricardo Soler
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
86 Luis Soler
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
140 Erik Bjalkvall
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 6

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
28 Jonas Nilsson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
50 Peter Eriksson
Club
IPSC Smedjan
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
51 John Lindbom
Club
Linköping Shooting Club
Division
Open-
Category
None
Classification
D
Region
SWE
Club
Handens PSK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
62 Mikael Palmgren
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
66 Karlo Grbin
Club
Handens PSK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
76 Danny Karlsson
Club
IPSC Smedjan, ESKILSTUNA
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
83 Henry Joona
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
91 Lars Andreasson
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
125 Mats Nyman
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 7

#Registered
10
#Max
11
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
34 Stefan Annell
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
47 Daniel Castillo
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
71 Patrik Sundell
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
96 Alex Roos
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
115 Jens Söderlund
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
143 Torkel Persson
Club
Södertörns SK
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 8

#Registered
2
#Max
8
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
A
Region
SWE
135 Kenneth Karlsson
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 9

#Registered
4
#Max
8
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Division
Open+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
23 Thomas Zallin
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
117 Mikael Johansson
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 10

#Registered
0
#Max
8
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad

Squad 11

#Registered
0
#Max
8
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad