Squads

Squadding opens for approved competitors on April 13, 2019, 1 p.m., and closes April 20, 2019, 1 p.m.. 1 competitors in main-match have not selected squad
19 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
9
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
1 Bengt Dahl
Club
vsd
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
VSD
Division
Open
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
18 Peter Larsson
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
VSD
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
78 Niklas Arabäck
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
101 Jan NotKnown
Club
MSG
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
102 Finn S NotKnown
Club
SSIN/BKI
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 2

#Registered
9
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
Torups Pistolklubb
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
20 Marcus Frisk
Club
Växjö PK
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Växjö PK
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
62 Tomas Hermander
Club
Växjö PK
Division
Standard
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
66 Robert Pajnic
Club
Jönköpings PK
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
67 Henrik Jonsson
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
68 Martin Bergman
Club
Jönköping PK
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Växjö PK
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
85 Dan Bennäs
Club
Växjö PK
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 3

#Registered
10
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
22 Bo Nilsson
Club
MSG
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
54 Örjan Lindgren
Club
MSG
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
80 Richard K
Club
MSG
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
81 Eddie Karlsson
Club
MSG
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
88 Marcus Kask
Club
Kpif
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
91 Mikael Olsson
Club
MSG
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
97 Sofia Dohmen
Club
MSG
Division
Standard
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 4

#Registered
9
#Max
10
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
11 ulf moen
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
26 Tobias Bestelid
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
31 Ji-Ung Um
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
70 Daniel Castillo
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
89 Ola Forsberg
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 5

#Registered
11
#Max
11
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
14 Paul Wood
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
23 Stefan Eriksson
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard
Category
None
Classification
Master
Region
SWE
38 Mikko Laukkanen
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
52 Jenny Bäckman
Division
Open
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
107 Oscar Sindell
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 6

#Registered
9
#Max
11
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
Visborgs skytteförening
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Visborgs SKF
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
13 Jimmy Tell
Club
Visborgs SKF
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Klinte SKG
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Klinte SKG
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
75 Kai Rämö
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
76 Mika Honkavuo
Club
Ärna IF DS
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Ärna IF Dynamiska
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
111 Jimmy Svensson
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 7

#Registered
11
#Max
11
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
9 Jonas Olsson
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
SäSF
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
92 Glenn Bernsson
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
93 Johan Andersson
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
94 Philip Knezevic
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
95 Andreas Eklöf
Club
GPIF
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
96 Björn Larsson
Club
IPSC Örebro
Division
Standard Manual
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
99 Ronnie Mörth
Club
IPSC Örebro
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
108 Bernt Wernby
Club
SäSF
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
112 Joel Svensson
Club
IPSC Örebro
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 8

#Registered
0
#Max
10
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
No competitors are registered for this squad