Competitors

Max 40 competitors in main-match, currently 42 registered (41 approved, 1 pending) and 0 on waiting list
Max 20 competitors in pre-match, currently 17 registered (17 approved, 0 pending) and 0 on waiting list

view summary
#. First name Last name DIV CAT CLS Club REG SQ Reg Match
1. Matti Makkonen Standard+ S U JuRy
FIN
- A MM
2. Lauri Nuutinen Production- - U HVA
FIN
- A MM
3. Anna Juvonen Production- L U HVA
FIN
- A MM
4. Eetu Kuisma Production- - U SäSA
FIN
- A MM
5. Aki Lahdenranta Open- - U HVA
FIN
- A MM
6. Hannu Salin Production- - U HVA
FIN
- A MM
7. Jari Aalto Open+ S U TPT
FIN
- A MM
8. Aleksi Mannila Production- - U HVA
FIN
- A MM
9. Jonas Nordfors Production- - U HVA
FIN
- A MM
10. Sampo Mattila Classic- S U RM
FIN
- A MM
11. Jani Salo Standard- - U Loimaan Laukojat
FIN
- A MM
12. Toni Rytkönen Standard- - U Haur
FIN
- A MM
13. Mika Mäkinen Standard+ - U Haur
FIN
- A MM
14. Joakim Saari Standard- - U TIPSC
FIN
- A PM
15. Jan Sandell Standard+ S D TIPSC
FIN
- A PM
16. Juha Urkonen Standard+ - U TIPSC
FIN
- A PM
17. Jussi Raulisto Classic- - U TIPSC
FIN
- A PM
18. Jouko Laine Revolver- - U TIPSC
FIN
- A PM
19. Pekka Kärkkäinen Revolver- - U TIPSC
FIN
- A MM
20. Panu Rautiainen Production- - U KaPrA
FIN
- X PM
21. Vesa Kaunisto Production- - U KaPrA
FIN
- X PM
22. Sami Kouhia Production- S U HVA
FIN
- A MM
23. Rami Vuorinen Standard+ - U SäSa
FIN
- A PM
24. Markku Kallio Standard- S U TIPSC
FIN
- A PM
25. Reino Lujan Production- S U Tipsc
FIN
- A PM
26. Jusa Niskanen Open+ - U KaPra
FIN
- X PM
27. Kai Kärkkäinen Production- - U PoP
FIN
- A MM
28. Mikko Airaksinen Standard- - U Sasa ry
FIN
- X MM
29. Jani Korpela Standard- - U Turku IPSC
FIN
- A PM
30. Jari Koivuniemi Standard- S U Turku IPSC
FIN
- A PM
31. Teppo Ronkainen Classic- - U Rangemasters
FIN
- X MM
32. Monica Sandell Production- L U TIPSC
FIN
- A PM
33. Marko Helttula Standard- - U TIPSC
FIN
- A MM
34. Juha Hokkanen Production- - U SSG
FIN
- A MM
35. Esa Blom Production- S U VS-VA
FIN
- A MM
36. Emily Blom Production- L U VS-VA
FIN
- A MM
37. Roope Tengström Production- J U SäSA
FIN
- A MM
38. Turkka Tengström Production- S U SäSA
FIN
- A MM
39. Jouni Yläjärvi Standard- S U VirtA
FIN
- A MM
40. Tapani Niemi Standard- S U VirtA
FIN
- A MM
41. Sami Nieminen Production- - U SäSA
FIN
- A MM
42. Mikko Marttila Production- - U VirtA / JSRes
FIN
- A MM
43. Aki Pakka Standard+ - M VS-VA
FIN
- A MM
44. Kari Asikainen Standard+ S U TIPSC
FIN
- A PM
45. Timo Jetsonen Open+ - U KouMas
FIN
- A MM
46. vesa kosola Open+ S U VS-VA
FIN
- A MM
47. Vesa Ruohonen Production- - U HVA
FIN
- A MM
48. Sami Tirkkonen Production- - U KouMas
FIN
- A MM
49. Marko Tirri Production- - U TIPSC
FIN
- A PM
50. Sami Laaksonen Production- S U TIPSC
FIN
- A PM
51. Niku Vainio Standard- - U TIPSC
FIN
- A PM
52. Antti Pikkuvirta Revolver- - U TIPSC
FIN
- A MM
53. Jussi Vaahtovuo Standard- - U TIPSC
FIN
- A PM
54. Hannu Appelsiin Classic+ S U Tipsc
FIN
- A MM
55. Kai Korjula Open+ - U KouMas
FIN
- A MM
56. Timo Vilen Revolver- S M PorkkA
FIN
- X MM
57. Janne Kosonen Standard- - U -
FIN
- P MM
58. Eki Lamminmäki Classic+ - GM TIPSC
FIN
- A PM
59. Santeri Aura Open- - U Tipsc
FIN
- A MM
60. Tero Pietilä Production- - U SSG
FIN
- A MM
61. Mikael Hakkarainen Standard+ - U Haur
FIN
- A MM
62. Juho Vainio Standard- - U SaSa
FIN
- A MM
63. Janne Poikolainen Classic+ - U SSG
FIN
- A MM
64. Jouni Hynninen Open+ - U KouMas
FIN
- A MM
65. Jaakko Hyvätti Standard+ - U Haur
FIN
- A MM
Country
Competitors
FIN
58

return

Division / Category
Standard
-
14
L
0
S
7
J
0
Total
21
Division / Category
Revolver
-
3
L
0
S
0
J
0
Total
3
Division / Category
Production
-
13
L
3
S
5
J
1
Total
22
Division / Category
Open
-
5
L
0
S
2
J
0
Total
7
Division / Category
Classic
-
3
L
0
S
2
J
0
Total
5