Squads

Squadding opens for approved competitors on March 7, 2019, 1 p.m., and closes April 6, 2019, noon. 0 competitors in main-match have not selected squad
1 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Classic+
Category
None
Classification
A
Region
SWE
16 Bjoern Mattsson
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
29 Pär Hylander
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
73 Albin Hylander
Division
Open+
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
SWE
90 Kristoffer Hall
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
91 Mikael Olofsson
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
114 Annika Johansson
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
141 Adam Joza Wilsby
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 2

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
10 Carl Schultze
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
12 Andreas Kraling
Club
MSG
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
18 Daniel Hansson
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
19 Mats Ahlqvist
Club
MSG
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
57 Jonatan Loman
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
137 Ulf Bjelkengren
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
150 Anders Vigren
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
189 Runi Skoubjerg
Club
SAS/SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 3

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
6 Ola Carlsson
Division
Open-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
20 Bengt Petersson
Club
KPIF
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
28 Stefan Knutsson
Club
KPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Österlens PK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
51 Chro Björkman
Club
Österlens PK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
71 Ola Heldh
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
127 Jonnie Nilsson
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
SSIN
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
193 Michel Zohar
Club
DSF/ ASF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 4

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
Växjö PK
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
14 Jan Bodé
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
15 Kent Holm
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Ssin
Division
Open+
Category
None
Classification
Master
Region
DNK
Club
Växjö PK
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
53 Heidi Boline
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
ssin
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
86 Marcus Frisk
Club
Växjö PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
128 Robert Kunst
Club
Nybro PK
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
131 Martin Åberg
Club
Växjö PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Växjö PK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
147 Ole Victor
Club
Nybro PK
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 5

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
5 John Bauer
Club
MSG
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
35 John D-felt
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
52 Otto Persson
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
56 Dennis Berner
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
65 Erik Orup
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
89 Henrik H
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
103 ola malmqvist
Club
Msg
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
105 Richard K
Club
MSG
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
111 Eddie Karlsson
Club
MSG
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
126 Teddi Sörensson
Club
MSG
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
152 Magnus Unknown
Club
MSG
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 6

#Registered
9
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
23 Jørgen Rigtrup
Club
Copenhagen Practical Shooters
Division
Revolver-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Växjö PK
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
61 Mark Weisinger
Club
CPS & BS
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
95 Robert Svensson
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
98 Petter Naef
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
115 Susan Liu
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
118 Johan Roijer
Club
MSG
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
123 Mikael Olsson
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 7

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
SSIN
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
21 Dennis Martlev
Club
SSIN
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
25 kim Frederiksen
Club
CPS & HSI
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
33 Lasse Poulsen
Club
CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
68 Claus Stahnke
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
87 Henrik Laursen
Club
-
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
108 Martin Sturup
Club
CPS&BVS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Ssin
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
136 Henriette Damsø
Club
CPS+BVS
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
145 Henrik Lerfeldt
Division
Open+
Category
Senior
Classification
B
Region
DNK

Squad 8

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
SSIN
Division
Revolver-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
32 Gerry Dahlgren
Club
Torups Pistolklubb
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
45 Selcuk Kahraman
Club
Cps
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
49 Rasmus Saxild
Club
CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
50 Erik Sandell
Club
Nybro PK
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
C
Region
SWE
63 Flemming Jensen
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
ssin
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
93 Johannes Lantz
Club
YDSKF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
139 Johan Mastrell
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
151 Brian Marcussen
Club
SSIN
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
154 Jacob Henriksson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 9

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
22 Joakim Classon
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
80 Irene Jönsson
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
84 Lars Jönsson
Division
Open-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
125 Thette Holmberg
Division
Standard-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
140 Madlene Dahlskog
Club
MSG
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
142 Martin Grengby
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
153 Örjan Tollbom
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
162 Thomas Idorn
Club
MSG
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 10

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Only for pre match
Club
Kullens PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Kullens PK
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
76 Roberth Friberg
Club
Kullens Pk
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Kullens PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
158 Benny Siggstedt
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
200 Mikael Andersson
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
203 Johan Kustus
Club
Kullens PK
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 11

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Only for pre match
70 Dan Berglund
Club
Kullens PK
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
92 Faj Tran
Club
KULLEN IPSC
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
138 Stefan Jansson
Club
Kullen PK
Division
Classic+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
178 Henrik Turkál
Club
IPSC Kullen
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Lunds PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
197 Ulf Nilsson
Club
Kullens pistolklubb
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
198 Karl Lindgren
Club
Kullens PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
204 Gert Nielsen
Club
KullensPK
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
D
Region
SWE

Squad 12

#Registered
8
#Max
8
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Only for pre match
37 Bo Jansson
Club
Kullens PK
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
79 Anders Zander
Club
Kullens PK
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
146 Peter Ardemalm
Club
KullensPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
156 Olle Lindskog
Club
JPK
Division
Revolver-
Category
Senior
Classification
Grand Master
Region
SWE
186 Erik Isacsson
Club
Kullen PK
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
187 Marina Isacsson
Club
Kullen PK
Division
Open+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
190 Brandon Isacsson
Club
Kullen PK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
202 Tim Paulsson
Club
KullensPK
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 13

#Registered
7
#Max
8
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Only for pre match
77 Boris Nilsson
Club
MSG
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
81 David Ravenna
Club
MSG
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
MSG
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
117 Joakim Bossner
Club
Kullens PK
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
159 Johan Kinhult
Club
MSG
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
175 Per Martinsson
Club
KullensPk
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
191 Björn Ågren
Club
Kullens PK
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 15

#Registered
7
#Max
8
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Only for pre match
Club
Kullens PK
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
78 Per Telg
Club
Kullens PK
Division
Revolver-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
106 Tomas Svalö
Club
Kullens pk
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
109 Kim Brink
Club
Kullens pk
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
110 Demi Denwood
Club
Kullens PK
Division
Production-
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
SWE
132 Daniel Denwood
Club
Kullens PK
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
179 Karolina Floberg
Club
Kullen PK
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 16

#Registered
0
#Max
8
Registration
anyone pre-match
Information
---
Comment
Pre match only
No competitors are registered for this squad