Competitors

Max 156 competitors in main-match, currently 115 registered (115 approved, 0 pending) and 0 on waiting list
Max 20 competitors in pre-match, currently 14 registered (14 approved, 0 pending) and 0 on waiting list

view summary
#. First name Last name DIV CAT CLS Club REG SQ Reg Match
1. Bart Verwijst Open S U La Defense
BEL
- X PM
2. John Thompson Open - C -
GBR
11 A MM
3. Lottie Thompson Standard J U XPSC
GBR
- X MM
4. Tom Wuyts Standard - U AAD
BEL
3 A MM
5. Frederik Deleu Standard - U La Defense
BEL
13 A PM
6. Tim Wyborn Open S M -
GBR
11 A MM
7. Nic Wuyts Open - U AAD
BEL
3 A MM
8. Nils Nothnagel Open - U -
DEU
6 A MM
9. Stephen Birtwhistle Standard SS U TPC
GBR
- X PM
10. Nic Nothnagel Standard J U -
DEU
6 A MM
11. Quido Fianen Standard - U Bunker501
NLD
- X MM
12. Joeri De Haes Standard - U AAD
BEL
3 A MM
13. Lani De Haes Standard L U AAD
BEL
3 A MM
14. Ingemar Bouwhuis Standard - U Bunker 501
NLD
4 A MM
15. Javier Honrubia Classic S U Tiro deportivo granollers
ESP
11 A MM
16. Francisco Javier Honrubia Ruiz Open J U Club de tiro granollers
ESP
11 A MM
17. Jordi Hidalgo Open S U Tiro Deportivo Barcelona
ESP
11 A MM
18. Stephan Van Hauwe Open - U AAD
BEL
3 A MM
19. Chi Hong Ho Open S U -
NLD
11 A MM
20. Harry Ter Borg Standard S GM bunker 501
NLD
4 A MM
21. Yoran De Clercq Standard - U AAD
BEL
3 A MM
22. Arno De Clercq Standard - U AAD
BEL
3 A MM
23. Bas Braker Production Optics - U Bunker 501
NLD
4 A MM
24. Norman Humphries Open SS U AAA
GBR
7 A MM
25. Gerhard Oude Voshaar Standard - U bunker 501
NLD
4 A MM
26. Jolanda Wigger Open L U Bunker 501
NLD
4 A MM
27. Nico Winkelman Standard - U AAD
BEL
3 A MM
28. David Meuken Open - U -
NLD
11 A MM
29. Laurent Christophe Cheron Production Optics S U ALS
FRA
5 A MM
30. Richelle Cheron Open L U -
FRA
5 A MM
31. Analyn Barroga Standard L U -
FRA
- X MM
32. Ning Yang Standard - U -
NLD
4 A MM
33. Panos Pitrakou Standard S U East Barnet Shooting Club
GBR
8 A MM
34. Graeme Cooper Standard SS U AAA
GBR
7 A MM
35. Bernardo Ferre jr. Production S U Spacool
PHL
5 A MM
36. Jasmien De Krem Standard L U AAD
BEL
3 A MM
37. Jamie Duikersloot Standard - U Hot Shots
NLD
13 A PM
38. Robert Forbes Standard SS U AAA
GBR
7 A MM
39. Danny Yau Open S U DTPSC
GBR
- X MM
40. Matthias Klein Classic - U PPS Team
DEU
- X MM
41. Wai Lam Production Optics - U -
NLD
4 A MM
42. Roy Van Boxtel Open S U TF Viper
NLD
- X MM
43. Rafał Tomanek Classic - U -
POL
14 A PM
44. Dawn Harding Standard L U AAA
GBR
7 A MM
45. Guy De Backer Production SS U -
BEL
13 A PM
46. Paul Courtney Open - U WPPC
GBR
14 A PM
47. Noel De Pano Production - U PPSA
PHL
- X MM
48. Max Van De Wouw Standard - U Bunker501
NLD
4 A MM
49. Alex Meade Standard - U XPSC
GBR
11 A MM
50. George Michon Open - U Team RHINO
NLD
6 A MM
51. Trevor Sinclair Open SS U wppc
GBR
8 A MM
52. Peter Steinhorst Open SS U AIPSC Team Niederrhein
DEU
9 A MM
53. Cathryn Forbes Standard L U AAA
GBR
7 A MM
54. Stefan Moebs Standard S U -
DEU
6 A MM
55. Tim Nothnagel Standard J U -
DEU
6 A MM
56. Martin Hess Standard - U sc LBW
NLD
9 A MM
57. Uwe Salenga Open S U AIPSC Team Niederrhein
DEU
9 A MM
58. Alphonse Defgnée Open SS U Coyote team
BEL
- X MM
59. Carola Siebert-Bartholmei Standard L U -
DEU
6 A MM
60. Eluned Pritchard Standard L U EBSC & WPPC & Double Tap
GBR
- X MM
61. Marco Van Der Meulen Standard S U Hot Shots
NLD
6 A MM
62. Andy Walker Standard - U AAA
GBR
7 A MM
63. Paul Wyborn Standard J GM -
GBR
11 A MM
64. Adam Fekete Standard - U Action Air Debrecen
HUN
- X MM
65. Zoltán Högye Open - U Action Air Debrecen
HUN
- X MM
66. Matthew Wyborn Open J GM -
GBR
11 A MM
67. Monika Ambrus Standard L U Action Air Debrecen
HUN
- X MM
68. Luuk Van Hulten Open - U NABV Promo
NLD
14 A PM
69. Paul Van Den Bosch Open SS U WPPC
GBR
14 A PM
70. Remco Vroom Standard - U -
NLD
- X MM
71. Don De Rooij Production Optics S A DutchShootingsupply
NLD
9 A MM
72. Pim De Bruijn Open S U SV Langedijk
NLD
9 A MM
73. Dionne Reugebrink Open L U NABV Promo
NLD
11 A MM
74. Richard Van Der Wel Production - U DutchShootingsupply
NLD
9 A MM
75. John Bakker Open S D SV Langendijk
NLD
9 A MM
76. Alasdair Mustard Standard - GM GPS
GBR
8 A MM
77. Alex Cox Standard - U GPS
GBR
- X MM
78. Richard Nutter Open - U GPS
GBR
8 A MM
79. Chris Ho Open - A GPS
GBR
8 A MM
80. Fred Mange Open SS U SV. Langedijk
NLD
9 A MM
81. Fred Jansen Open SS U -
NLD
9 A MM
82. Garrelt Van Creij Standard S U -
NLD
13 A PM
83. Andy Williams Classic - U DTPSC
GBR
8 A MM
84. Mario Chan Open - U EBSC/ WPPC
GBR
8 A MM
85. Kenny Lam Open - U GPS
GBR
- X MM
86. Marianne Gundayao Open L U -
GBR
- X MM
87. Loraine Agustin Open - U -
PHL
- X MM
88. Jon Cull Open SS U -
GBR
8 A MM
89. Felix Rodriguez Open S U SVAction
NLD
9 A MM
90. Michael Gutierrez Standard - U Stricker
GBR
- X MM
91. Jeffrey Bruns Standard - U Bunker 501
NLD
- X MM
92. Kiko Almanza Standard J U LPSAA
GBR
- X MM
93. Rommel Almanza Open - U LPSAA
GBR
- X MM
94. Darnell Castillo Standard - U LPSAA
GBR
10 A MM
95. Erwin Toquillo Open - U FPS
GBR
10 A MM
96. Ian Gatherum Standard - U WPPC
GBR
8 A MM
97. Marc Cauchies Production SS U La Defense
BEL
- X MM
98. Alexandre Coquelle Standard J U La Defense
BEL
- X MM
99. Thomas Coquelle Standard J U La Defense
BEL
- X MM
100. Simon Escalona Standard - U Southampton Striker LPSAA
GBR
- X MM
101. Rick Kunkels Open - U Team RHINO
NLD
10 A MM
102. Kervyn Orinx Standard SS U COYOTE TEAM
BEL
5 A MM
103. Miranda Brand Open L U DSV
NLD
- X MM
104. Mari Van Esch Open S U Dsv
NLD
5 A MM
105. Antonio Rodriguez Standard S U COYOTE TEAM
BEL
- X MM
106. Myriam Dannemark Standard L U COYOTE TEAM
BEL
- X MM
107. Roger van der Pligt Standard - U -
NLD
- X MM
108. Victor Riubrugent Open S GM Tiro granollers
ESP
- X MM
109. Marcel Smeers Standard SS U TEAM COYOTE
BEL
5 A MM
110. Jessica-Jade Dove Standard L U FPS
GBR
- X MM
111. Terry Dove Standard - U FPS
GBR
- X MM
112. Lee Buswell Standard J U FPS
GBR
10 A MM
113. Dennis Martlev Classic S U SSIN
DNK
- X MM
114. Fabio Camara Fonseca Standard - U Team Molesto
BRA
- X MM
115. Leon Duikersloot Standard - U -
NLD
13 A PM
116. Marlon Onal Open - U Chichester Airsoft Practical Shooter-LPSAA
GBR
- X MM
117. Ka-Kit Li Standard - U Double tap practice shooting club
GBR
- X MM
118. Sasha Mikhailov Standard J U DTPSC
GBR
8 A MM
119. Alexander Mikhailov Standard SS U DTPSC
GBR
8 A MM
120. Theo Van Betuw Production SS U -
NLD
7 A MM
121. Geert Van de Vyver Standard S U AAD
BEL
13 A PM
122. Jef Van Linden Standard J U AAD
USA
- X MM
123. Nina Lehmann Standard L U SSV Bocholt e. V.
DEU
- X MM
124. Sven Biermann Production - U Schützenrotte NRW MMXV
DEU
- X MM
125. Harry Den Oude Production Optics S U SV Alphen
NLD
9 A MM
126. Timothy Dela Rosa Standard - U LPSAA / Wildcats
GBR
10 A MM
127. Peter Gerth Standard S U NABV Promo
NLD
- X PM
128. Hans Wigger Production SS U Bunker-501
NLD
4 A MM
129. Maciej Piwowarski Open - U KS COVER
POL
- X MM
130. Barbara Roslanowska Standard L U -
POL
7 A MM
131. Anoeska De Kock Open L U -
NLD
5 A MM
132. Jeroen Berkepeis Production - U Elpirata's Hotshots
NLD
13 A PM
133. Jim Brännlund - U Stockholms LVF
SWE
- X MM
134. Ritche Devena Standard - U FPS
GBR
10 A MM
135. Katarzyna Ostrowska Standard J U -
POL
- X MM
136. Tadeusz Wiącek Open S U LEGIA Warszawa
POL
7 A MM
137. Maciej Wiącek Standard J U Legia Warszawa
POL
7 A MM
138. John Cutress Production - U FPS
GBR
10 A MM
139. Markus Steinbruckner Standard - U -
DEU
6 A MM
140. Stefan Steinbruckner Standard - U -
DEU
6 A MM
141. Luc Majaron Open - U Red Dot Charlie Popper
BEL
14 A PM
142. Jacqueline MACHOEL Standard L U rdcp
BEL
3 A MM
143. Falk Brieskorn Standard J U -
DEU
6 A MM
144. Christian Brieskorn Standard S U -
DEU
6 A MM
145. Paul Maspiñas Standard - U LPSAA
GBR
- X MM
146. Leon Palma Standard S U Southamton striker/ LPSAA
GBR
- X MM
147. Alexandr Tarasov Standard J U Sparta
RUS
1 A MM
148. Alex Soloviov Open J U Sparta
RUS
1 A MM
149. Thijs van Mullem Production - U -
NLD
9 A MM
150. Alina Mokrousova Production J U Sparta
RUS
1 A MM
151. Ivan Chaparin Open J U SPARTA
RUS
1 A MM
152. Andrey Semenov Production - U Sparta
RUS
1 A MM
153. Vadim Evdokimov Classic J U Sparta
RUS
- X MM
154. Alexsandr Goryunov Production J U Sparta
RUS
1 A MM
155. Mikhail Dorofeev Production J U -
RUS
1 A MM
156. Maksim Shmelev Classic J U -
RUS
1 A MM
157. Dmitry Shvets Production - U -
RUS
1 A MM
158. Mikhail Romanov Production S U -
FIN
1 A MM
159. Sergey Saltovski Open - U Sparta
RUS
1 A MM
160. Alex Florance Open - U -
GBR
- X MM
161. Александр Тарасов Standard J U Sparta
RUS
- X MM
162. Vadim Evdokimov Classic J B Sparta
RUS
- X MM
163. Daniil Sharafanenko Standard J U -
RUS
- X MM
164. Vladimir Chistyakov Standard J U -
RUS
- X MM
165. Sofia Iziumchenko Standard J U -
RUS
- X MM
166. Martin Van Veldhoven Standard S U SV Monster
NLD
9 A MM
167. Adam Cook Standard - U GPS
GBR
8 A MM
168. Miguel Vicente Classic - U Alpha Shooters
PRT
- X PM
169. Sérgio Inácio Standard - U Alpha Shooters
PRT
- X MM
170. Grzegorz Kulagowski Open S U KS Cover
POL
7 A MM
171. Sergio Santos Standard - U ALA
PRT
11 A MM
172. João Costa Standard - U Alpha Shooters
PRT
- X MM
173. Andrepro Martins Production - U APMA
PRT
10 A MM
174. Jay Palmones Production Optics - U WPPC
GBR
- X PM
175. Angelo Samson Standard S U ISMOC FRAG TEAM
IRL
10 A MM
176. Ewa Gorecka Standard L U -
POL
- X MM
177. Kaloyan Georgiev Open - U -
USA
- X MM
178. Mark Van Den Bosch Open SS U Watford Practical Pistol Club
GBR
14 A PM
179. Miguel Guerrero Standard J U club de tiro granollers
ESP
11 A MM
180. Pedro Neves Standard - U APMA-APD
PRT
10 A MM
181. Susan Howard Standard L U AAA
GBR
7 A MM
182. Andre Hartelman Open S U Bunker 501
NLD
4 A MM
183. Erik Isacsson Open S U Kullen PK
SWE
- X MM
184. Brandon Isacsson Production Optics - U Kullen PK
SWE
- X MM
185. Mika Vuolle Open S U Tampereen Urheiluampujat
FIN
5 A MM
186. Pirjo Leinonen Standard L U Tampereen Urheiluampujat
FIN
5 A MM
187. Скичко Ксения Open J U Спарта
RUS
1 A MM
188. Ronald De Hoog Open S U -
NLD
- X MM
189. Alipio Vieira Standard S U -
PRT
10 A MM
190. Géza Szász Standard S U Action Air Debrecen
HUN
- X MM
191. Lars Palinckx Standard J U -
BEL
3 A MM
192. Glenn Palinckx Standard - U Aad
BEL
3 A MM
193. Mateusz Cichecki Open - U Ks Cover
POL
14 A PM
Country
Competitors
NLD
35
GBR
33
BEL
18
RUS
11
DEU
11
POL
6
PRT
4
ESP
4
FIN
3
FRA
2
PHL
1
IRL
1

return

Division / Category
Production
-
7
J
3
L
0
SS
3
S
2
Total
15
Division / Category
Standard
-
26
J
10
L
9
SS
5
S
10
Total
60
Division / Category
Open
-
16
J
5
L
4
SS
8
S
12
Total
45
Division / Category
Production Optics
-
2
J
0
L
0
SS
0
S
3
Total
5
Division / Category
Classic
-
2
J
1
L
0
SS
0
S
1
Total
4