Squads

Squadding is open for approved competitors. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 1

#Registered
12
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
16 Peter Freed
Club
Torups Pistolklubb
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Torups pistolklubb
Division
Production Optics-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
29 Benny Siggstedt
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
33 Susanne Pejle
Club
Torups pistolklubb
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Torups Pistolklubb
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
44 Mikael Janeman
Division
Standard+
Category
None
Classification
B
Region
SWE
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
88 Allan Bergman
Club
SGD
Division
Standard+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
SGD
Division
Standard-
Category
None
Classification
Master
Region
SWE
Club
Jönköpings PK (JPK)
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
102 Hannu Vilmi
Club
Jönköpings PK
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Torups Pistolklubb
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 2

#Registered
12
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
21 Johan Friberg
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
35 Jürgen R
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
36 jolie raudva
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
38 Peter Angelborn
Club
Säve psk
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
41 Max Varricchio
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
43 Kai Tranefors
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
Säve PSK
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
71 Toni Celan
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
73 Petri Ukonmäki
Club
Borås PS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
108 Karl Skoglund
Club
Torups pistolklubb
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 3

#Registered
13
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
24 Johnnie Tibom
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
52 Tony W
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
54 Johan Åhman
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
65 Magnus Gillevi
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
78 Joachim Nilsson
Club
GPIF
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
82 Magnus Abelsson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GPIF
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
109 Emma Lökholm
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
110 Jens Sandberg
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
A
Region
SWE

Squad 4

#Registered
11
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
17 Lars Kilen
Club
SSF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
18 Teresa Kilen
Club
SSF
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
22 Henrik Natzén
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
32 Jonas Forslund
Division
Standard+
Category
None
Classification
B
Region
SWE
42 Håkan Myrsell
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
84 Bjarne Larning
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
SWE
87 Marcus Molin
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
96 Jonas Landin
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
107 Peter Kastell
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 5

#Registered
12
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
30 Stefan Eliasson
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
46 Ellis Tica
Club
VSD
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
50 Tommy Govik
Club
VSD
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
56 Luigi de Barone
Club
VSD
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
A
Region
SWE
Club
UPSF
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE
61 Sib Armros
Club
VSD
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
VSD
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
79 Jan Tirfing
Division
Classic-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
81 Alf Wallblom
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
94 Peter Lindberg
Club
VSD
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
104 Mikael Larsson
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 6

#Registered
3
#Max
13
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
19 Joel Haglund
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
98 Andreas Eklöf
Club
GPIF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
114 Martin Hollertz
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 7

#Registered
7
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
PM - Stage 1
Club
GDS
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
62 Amir Mohammadi
Club
GDS- Göteborgs Dynamiska Skyttar
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
76 Tom Ekenstråle
Club
GDS
Division
Production Optics-
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
SWE
77 Max Ekenstråle
Club
GDS
Division
Production-
Category
Junior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 8

#Registered
5
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
PM - Stage 2
47 Robert Hult
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
95 Villgot Englund
Club
GDS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 9

#Registered
7
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
PM - Stage 3
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
13 Karsten Tvarnö
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
14 Henrik Bergsten
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
72 Joakim Flövik
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
106 Cecilia Lindberg
Club
GDS
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 10

#Registered
5
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
PM - Stage 4
10 Urban Johansson
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
11 Jens H
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
20 Hans Linhardt
Club
Härlanda
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
68 Lars Olsson
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 11

#Registered
3
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
PM - Stage 5
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
60 Mikael Eastling
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 12

#Registered
6
#Max
8
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
PM - Stage 6
2 Erik Larsson
Division
Classic-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
Division
Open+
Category
None
Classification
A
Region
SWE
Division
Production-
Category
None
Classification
C
Region
SWE
15 Karin Sterky
Club
GDS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
66 Kristoffer Mann
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE
85 Eric Särèn
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
SWE