Squads

Squadding opens for approved competitors on Sept. 16, 2019, 11 a.m., and closes Sept. 30, 2019, noon. 0 competitors have not selected squad

Squad 1

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
HSI/CPS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
49 Claus Schmidt
Club
Farum Skytteforening
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
ssin
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
63 Jacob Høgh
Club
DSF-Kbh / SAS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
67 Selcuk Kahraman
Club
Cps
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN,
Division
Open+
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
KS
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
78 Jan Hoyer
Club
KS
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 2

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone
Information
---
Comment
17 Ivan Nielsen
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
35 Henrik Laursen
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
36 Claus Henneberg
Club
SSIN
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
38 Morten Ziersen
Club
SSIN/ CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
65 Jan David
Club
SSIN
Division
Production Optics-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
FSF
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Akademisk skytteforening
Division
Production-
Category
None
Classification
A
Region
DNK
87 Joachim Vuijk
Club
Vigersted
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
88 Allan Herloev
Club
Vigersted Skytteforening
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
89 Ole Victor
Club
Nybro PK
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE

Squad 3

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
SSIN
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
HSI/CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
12 Tim Iversen
Club
SSF/CPS
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
16 Rasmus Wordolff
Division
Production Optics Light-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
21 Thomas Gross
Club
Rønne
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
23 Victor Gross
Club
Rønne
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
28 Karsten Erfort
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
56 Martin Ramstrup
Club
Bvi
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SAS Skytteklub
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
82 Kenneth Kleist
Club
SAS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
84 Anders Urban
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 4

#Registered
12
#Max
12
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
Ssin
Division
Open+
Category
None
Classification
Master
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
22 Peter Herstad
Club
SSIN/HSF-FALCON
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
24 Blago Ivkovic
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
42 Jess Lund
Club
SSIN
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
51 Brian Marcussen
Club
SSIN
Division
Production Optics-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
53 Niels Eriksen
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
68 Mats Ahlqvist
Club
MSG
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
SWE
70 Claus Stahnke
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
B
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Ssin
Division
Open-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 5

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone
Information
---
Comment
2 Søren Larsen
Club
SSIN
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
19 kim Frederiksen
Club
DSF / CPS & HSI
Division
Production-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Production-
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
DNK
46 Tobias NotKnown
Club
SSIN/KMP
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
57 Poul Pedersen
Club
SSIN
Division
Classic-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
60 Henrik Holm
Club
Nykøbing Sj Skf
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
61 Jesper Frantzen
Club
-
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
Nyk.sj. SSIN
Division
Classic-
Category
Super Senior
Classification
A
Region
DNK
Club
Krudtuglen
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
69 Rasmus Saxild
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 6

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone
Information
---
Comment
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
13 Perry Larsen
Club
SSIN
Division
Open+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
30 Venai Ponsong
Club
SSIN
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
32 Jan Bodé
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
37 Kim Wiencken
Club
SSIN
Division
Standard+
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
47 Jens H Norby
Club
SSIN
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
ssin
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
54 Hans Lindegård
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
55 Nick Ravn
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
CPS/SAS
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK

Squad 7

#Registered
11
#Max
12
Registration
anyone
Information
---
Comment
1 Michael Low
Club
SSIN
Division
Revolver-
Category
Senior
Classification
C
Region
DNK
Club
CPS
Division
Production-
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN
Division
Revolver-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
29 Alex Elsgaard
Club
SAS/SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
31 Runi Skoubjerg
Club
SAS/SSIN
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
SSIN/Akademisk Sktf
Division
Open+
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
34 Michel Zohar
Club
DSF / ASF
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
39 Steen Bagger
Club
Hørsholm Pistolforening /SSIN
Division
Standard-
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DNK
Club
VEPI
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
44 Ronni Mathiasen
Club
VEPI
Division
Production-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK
45 Jesper Hansen
Club
VEPI
Division
Standard-
Category
None
Classification
Unclassified
Region
DNK