Squads

Squadding opens for approved competitors on Dec. 31, 2017, 5 p.m.. 0 competitors in main-match have not selected squad
0 competitors in pre-match have not selected squad

Squad 0

#Registered
5
#Max
10
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Club
-
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
5 Peter Gerth
Club
-
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
Club
-
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
37 Guy De Backer
Club
-
Division
Production
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
BEL
Club
El-pirata
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD

Squad 1

#Registered
4
#Max
10
Registration
restricted pre-match
Information
---
Comment
Club
-
Division
Production Optics
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
Division
Production
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
BEL
52 Gerard Timmers
Club
NABV IAPS Team
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
53 Luuk Van Hulten
Club
-
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD

Squad 2

#Registered
9
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Match start om 13.30 uur
11 Theo Van Betuw
Club
-
Division
Production
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
12 Nic Wuyts
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
BEL
20 Mari Van Esch
Club
Dsv
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
21 Miranda Brand
Club
DSV
Division
Open
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NLD
32 George Michon
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
34 Rick Kunkels
Club
-
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
38 Ning Yang
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
43 Ronald De Hoog
Club
-
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
Club
El Pirata Hot Shots
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Grand Master
Region
NLD

Squad 3

#Registered
10
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Match start om 13.30 uur
Club
DutchShootingsupply
Division
Production
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
9 Pim De Bruijn
Club
SV Langedijk
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
36 Don De Rooij
Club
SV Langedijk
Division
Production
Category
Senior
Classification
A
Region
NLD
Club
-
Division
Production
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
Club
Spacool
Division
Production
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
PHL
44 John Bakker
Club
SV Langendijk
Division
Open
Category
Senior
Classification
D
Region
NLD
Club
ALS
Division
Production
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FRA
47 Richelle Cheron
Club
French Rooster
Division
Standard
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
FRA
48 Ricky Arciaga
Club
-
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
FRA
49 Analyn Tanio
Club
-
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
FRA

Squad 4

#Registered
9
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Match start om 13.30 uur
Club
AIPSC Team Niederrhein
Division
Open
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
13 Hans Wigger
Club
Bunker-501
Division
Production
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
Club
Bunker 501
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
Club
bunker 501
Division
Standard
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
27 Bas Braker
Club
Bunker 501
Division
Production Optics
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
28 Jolanda Wigger
Club
Bunker 501
Division
Open
Category
Lady
Classification
Unclassified
Region
NLD
29 Uwe Salenga
Club
AIPSC Team Niederrhein
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
DEU
31 Wai Lam
Club
-
Division
Production
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
39 Harry Ter Borg
Club
bunker 501
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Grand Master
Region
NLD

Squad 5

#Registered
7
#Max
12
Registration
anyone main-match
Information
---
Comment
Match start om 13.30 uur
6 Fred Mange
Club
SV. Langedijk
Division
Open
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
14 Felix Rodriguez
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
19 David Meuken
Division
Open
Category
None
Classification
Unclassified
Region
NLD
22 Chi Hong Ho
Club
-
Division
Open
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
30 Fred Jansen
Club
-
Division
Open
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
33 Cees Willemse
Club
sc LBW
Division
Standard
Category
Super Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD
Club
SV Monster
Division
Standard
Category
Senior
Classification
Unclassified
Region
NLD